Фан-клуб братів Кличків.

фан-клуб КличкоЯ завжди вболіваю за братів Кличків, і не пропустив, напевне, жодного їхнього поєдинку.

Політичної кар’єри Кличка-старшого не буду торкатися, бо політика -справа брудна.

Проте боксери вони хороші. Щоб там не казали про Тайсонів чи Алі які б знесли Кличків з рингу, – я в це не вірю. З тим же Тайсоном, боксери екстра класу могли боксувати. Згадайте два бої з Холіфілдом чи Льюісом. А те що в останньому Майк був вже не той- то його проблеми, Віталік не є молодший за нього, і ще як б’ється! 

футболки Кличко

тут можна купити футболки

А король боксу Алі був хороший для свого часу, я не думаю що він зараз був би абсолютним чемпіоном. Все йде вперед. Подивіться, наприклад, середину його бою з тим же Форменом- швидкості там ніякі. І подивіться бій того ж Віталія із Льюісом, як вони рухалися. Спорт йде вперед, і всі рекорди попередників довго не тримаються. Так і в боксі, просто тут важко виміряти результат.

Крім того, такі люди як Шварценеггер, Сталлоне, Кличко — потрібні в першу чергу як приклад молодому поколінню, адже вони показують що у наш час можна всього досягнути старанням та потом, а не тільки зв’язками та грошима. Чи може Шварценеггер був сином мільярдера?

От тому і мені імпонують Клички. Це ж не просто перемогти в рингу, та там таких пару десятків. І всі хочуть стати чемпіонами. За рахунок чого ж перемагають? Сила волі та характеру, і віра в результат. Коли в ринг виходять двоє, то або він, або ти. Характер вирішує.

Ой, щось я відійшов від теми…

Так от, натрапив мені на очі сайт фан-клубу братів Кличко. Як вони самі кажуть: братства Кличко. Він знаходиться тут http://klitschko-brothers.com/

кличко фан-клуб

Ось таке привітання прийшло!

Я зареєструвався, і мені пообіцяли вислати членську картку клубу. Дійсно, через тиждень-два на пошту прийшла пластикова картка із порядковим номером. Приємно!

Правда, зараз, через наплив бажаючих я не впевнений що ще дають картки, та все одно приємно.

Там час-від-часу влаштовують всілякі акції, разом від фан-клубу їдуть на бої Кличків. Тут можна купити футболки із братами.

Під Новий Рік між власниками карток розігрувалися цінні призи, в тому числі рукавички та футболки із автографами.

На сайті можна завжди прочитати свіжі новини боксу, зайти на форум, подивитися цікаве відео.

На закінчення скажу, що членами фан-клубу Кличків є такі відомі особистості як: тренер Віталія Фріц Здунек, спортивний режисер Сергій Долбілов, боксер Макс Бурсак, Стінг, Мирон Маркевич, співак “Фоззі”, телеведуча Катерина Осадча, … ну і я. Блогер і просто хороша людина 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*