Фейкові відео

Фейкові відео

kinoЦе відео, які маскуються під справжні, документальні, при цьому, скоріше всього, є добре відрежисовані. Їхнім призначенням є покращення іміджу чи реклама певної людини або торгової марки. В деяких випадках створюється просто для приколу.

Я не можу стверджувати що приведені у цій статті всі відео є фейковими, але «все показує на це».

Дані приклади будуть корисними для маркетологів. Адже такі речі за коротких час стають дуже популярними, в тому числі в соцмережах.

1. Механік аеропорту JASON LOCEY рятує планер з пасажирами, у якого не відкрилось переднє колесо. Механік на грузовику підставив своє авто під лайнер.

Виглядає класно та ефектно.

Але якщо подумати, то виходить багато нестиковок.

Маса авіалайнера може сягати 60-90 тон. І це при посадковій швидкості 200-300 км/год. Ніяка автомашина не витримає таких навантажень.

2.Тут на відео російський актор Сергій Світлаков рятує пенсіонера від водія Мерседеса який ледь не закопав старого. Виглядає досить натурально 🙂

Тільки обережно, там нецензурна лайка.

3.Скандальна правда про компанію Apple. Виявляється, що свою продукцію вона добуває на дні океану 🙂

4.Розіграш кінця світу. Ніби-то замість вікна в кімнаті менеджера з персоналу поставили плоский телевізор, а потім по ньому показали кінець світу. Щось мені не віриться щоби люди не могли відрізнити телевізор (нехай і крутий) від вікна.

5. Хом’як тролить ДПСника. За допомогою розмовляючої іграшки-хом’яка водію вдалось «розіграти» працівника ДАІ.

6.Український ДАІшник класно прекрасно розмовляє англійською і «взуває» хитрого туриста. Добре якби це було справжнє відео.

7.А на цьому відео «хтось» врятував людину з під колес грузовика. Відео можна роздивитись повільно, але виникає багато питань. Зокрема рятівник щось не подібний на ангела. Та й чому він не врятує інших людей у автокатастрофах? Де інтерв’ю врятованого? Але загалом можна подивитись.

8.Гравці NBA грають в баскетбол під виглядом стариків. Двох професіоналів загримували під пенсіонерів і ті вирішили навчити молодь грати в баскетбол. Мені ролик сподобався:

9.Розіграш на здачі прав. Як професійна автогонщиця розіграла інструкторів:

10. Хлопака вирішив налякати водія автобуса. Що з того вийшло- дивіться ролик:

5 коментарів

  1. дев’ятий ролик можливо не фейк.

  2. Десятий відеоролик точно фейковий http://www.youtube.com/

  3. 9 не відображається

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*