Феномен братів Кличко

fenomen-klychkoПару днів тому відбувся ще один переможний бій Володимира Кличка. Щось захотілось про них написати пару абзаців.

Перше, хочу сказати, що брати Клички є дуже хорошим прикладом для молодого покоління. Як і той же Шварценеггер.

Адже можна на свої очі побачити, як без зв’язків, стартового капіталу, королівського походження, можна здобуте все, що тільки захочеш. Але треба хотіти і мріяти.

Я пам’ятаю, як ще 1996 році хтось із Кличків сказав що вони серйозно планують стати разом з братом чемпіонами світу у суперважкій вазі. Тоді це сприймалося як фантазії.

Тим більше, що в ті часи у суперважкій категорії залізними кулаками правили Майк Тайсон, Евандер Холіфілд, Леннокс Л’юіс.

Та якщо постійно важко працювати і йти до своєї мети, то можна всього досягнути. Я серйозно думаю, що навіть якби братам Кличкам прийшлось зустрітись із Тайсоном чи Холіфілдом у їхній найкращій формі, то американцям було б не смішно. Хоча б згадайте бій старшого Кличка з Л’юісом. Але Віталік після того бою ще додав сили та майстерності.

Що мене лякає, то це вік братів. Приходиться змиритися з тим, що ще років 3-4 і все. І про наше домінування у суперважкій вазі професійного боксі можна забути. Я знаю, що є багато хороших боксерів на підході. Та ви серйозно вірите, що хтось зможе замінити братів Кличків? Шкода, що кар’єра в боксі не триває хоча б років 30.

У Кличків я запримітив ще один своєрідний феномен, про який ніхто ніде не говорив. Я сам звернув на це увагу.

Про що йдеться. На мою думку кожний наступний бій із тим самим суперником у братів виходив значно вдалішим. Не вірите? Зараз доведу.

1.Почну із першої поразки Віталія Кличка на професійному рингу від Росса П’юріті. Після цього із цим П’юріті зустрівся старший з братів і впевнено переміг.

2.Віталій програв (через травму плеча) американцеві Крісу Берду. Після того молодший брат впевнено переміг Кріса. А  потім зустрівся ще раз, і ще впевненіше переміг. Та що там переміг, розмазав по рингу.

3.Володимир Кличко 8 березня 2003 програв Коррі Сандерсу. Старший Кличко впевнено переміг Сандерса.

4.Після поразки від Лаймона Брюстера, наступного разу Володимир добряче відгамселив американця.

5.Також, дуже показовим є зустрічі із «нігерійським жахом» Самуелем Пітерсом. Молодший із Кличко у важкому бою здобув перемогу за очками. Вже наступний бій із тим же суперником у Віталія Клички вийшов набагато оптимістичнішим. А коротше кажучи, Віталій його просто «знищив». Після того Володимир ще раз зустрівся з Пітером, і тепер вже відправив у нокаут.

6.Американець Тоні Томпсон також відчув силу кулаків Володимира Кличка, і програв нокаутом в 11 раунді. Через чотири роки Володька знову зустрівся з Тоні, і знову переміг, але вже впевненіше – у шостому раунді.

Можливо якогось пропустив, але навіть із наведених прикладів добре видно, що кожен (!) наступний бій із тим самим суперником брати проводять значно краще.

Так що другий раз на Кличко потрапляти не варто. Та й …навіть перший раз не рекомендую. Але то вже по бажанню 🙂

4 comments

  1. Як гадає автор – чи має відношення до успіху братів, що їх є два? Ще й однолітки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*