Форуми та блоги по сео.

 

форуми та сайти по сеоТим, хто займається розробкою та просуванням сайтів повинні постійно “поглинати” терабайти нової інформації. Адже алгоритми пошукових систем постійно вдосконалюються та вводяться нові фільтри. Через це інформація застаріває і нам потрібно весь час треба вдосконалюватися.

 

Де брати інформацію? Всі знають, що краще за свій досвід нічого не знайдеш. Але можна зекономити купу часу та грошей на просуванні сайтів. Адже десятки (а можливо і сотні) вебмайстрів на блогах та сайтах діляться з усіма охочими своїми секретами та фішками, які дозволяють їм просувати свої та клієнтські сайти.

 

Ну що ж, розглянемо найцікавіші джерела інформації для сео майстрів.

 

Кращі сеофоруми. Сео форумів в інтернет павутині дуже багато, та я згадаю тут тільки ті, які мені подобаються. У них або багато інформації, або зручна структура, або хороша атмосфера.

 

http://webmasters.ru/forum/ – дуже цікавий форум, тут можна знайти дуже багато інформації. Ті теми, які набрали багато позитивних відгуків читачів зібрані в розділі “золоті теми форума”. Там можна сидіти годинами і знайомитися із досвідом інших спеціалістів. А ось тут всі цікаві статті і форуму посортовані, цього вам дійсно вистачить щоби стати майстром просування сайтів.

 

http://forum.searchengines.ru/ – думаю, що я не помилюся, коли скажу що це найбільший та найавторитетніший сеофорум на теренах колишнього СРСР. Фактично тут можна знайти будь-яку інформацію. Тільки треба бути обережним на цьому ресурсі. Пару років тому, коли я просив оцінити мій перший сайт, мене інші читачі банально засміяли. Так що треба до такого бути готовим.

 

http://www.seocafe.info/ -потужний форум із цікавим дизайном та “затишною атмосферою”. Це і не дивно — з такою назвою.

 

http://www.seobuilding.ru/seo-forum/index.php — славиться не тільки своїм форумом, але цікавими сервісами, за допомогою яких можна прогнозувати PR сайту, його трастовість, перевірити частоту слів у тексті. Також, є можливість поспілкуватися в соціальній сеомережі для оптимізаторів.

 

http://www.maultalk.com/ сео форум відомої особистості в колах вебоптимізаторів -Маулнета. Зайдіть, не пошкодуєте.

 

Це всі форуми, які я рекомендую на даний момент. Адже всього не прочитаєш, а в названих достатньо інформація для оптимізатора будь-якого рівня.

 

Тепер розглянемо найкращі сеоблоги. Цей список я складав сам, користуючись тільки своїми вподобаннями. Тому багато відомих блогів сюди не потрапило.

 

http://shakin.ru/ блог Михайла Шакіна. Дуже цікава особистість[/urlspan]. В юні роки не один раз їздив на заробітки за кордон, про його цікаві пригоди також можна прочитати на цієму сайті. А загалом: пише ясно, зрозуміло та зі знанням справи. Його сайт – “король” серед сеоблогів.

 

http://wpnew.ru/ – хороший ресурс, тут знайдете багато інформації по нашій тематиці. Крім того, автор всі поради дає у вигляді покрокових уроків. Подивіться як зручно: http://wpnew.ru/map-novice-lesson-wordpress-greate . Тепер будь-який новенький без проблем зробить свій сайт.

 

http://isif-life.ru/ – блог Олександра Борисова. Цікаво спостерігати за цим автором. Починав із самих “низів”, а добився і високої відвідуваності і доходів.

 

http://sickboy.ru/ – його мусять читати усі! На відміну від постів багатьох “гуру”, тут тільки практика. Сікбой збереже вам і ваш час і гроші на просування.

 

http://sidash.ru/ я частенько читаю цього автора. Не все що він публікує стосується розкрутки сайтів, та від цього матеріали не менш цікаві.

 

http://asbseo.ru/ – блог Олександра Бобріна. Тут також, можна прочитати матеріали на різноманітні тематики, в тому числі досягнення цілей та мотивація. Додайте в закладки.

 

http://seom.info/ – ще один нестандартний блог. Як дизайном, так і статтями.

http://jonyit.ru/kak-vesti-blog/ - на цей блог я потрапив випадково, але одразу додав у закладки. Там море інформації!

І насамкінець хочу порадити невеличкий ресурс Андрія Григоровича http://andreigrigorovich.ru/ . Інформації тут дуже мало (декілька сторінок) але там в основному відео яке в концентрованій формі показує як зробити, розкрутити та заробити на сайті.

 

Ну ось і всі джерела інформації якими я хотів з вами поділитися. Тут є все, що потрібне вебмайстрові.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*