Цікаве футбольне відео

Андрій ШевченкоНе можу назвати себе супер-пупер футбольним фанатом, але всі чемпіонати світу та Європи дивився, ще з 1994 року записував склади команд, забиті голи та результати. Та й відрізнити Рональдо, від Ромаріо чи Рональдіньйо зможу 🙂

Коли бродячи Ютубом трапляється прикольне відео про футбол, то додаю в закладки. В результаті назбиралось з десяток таких роликів і поділюсь з вами.

Андрій Шевченко забиває два голи в матчі зі Швецією

Це був чемпіонат Європи, який наша країна приймала разом із Польщею. Перший матч в групі, який ми зобов’язані були вигравати, бо потім нас чекали Англія та Франція. Але пропустили першими, і хтось повинен був виправити ситуацію. Хто це може зробити найкраще? Звичайно Андрій Шевченко. Це треба бачити:

Підбірка смішних автоголів

Якби там не було, але авто голи додають свою частку у видовищність футболу. Тим хто забиває такі голи не позаздриш, але подивитись смішні авто голи можна.

Смішний футбольний матч

Стільки нереалізованих моментів в одному матчі я ще не бачив.

Пропущений гол Шовковського

У важливому матчі із збірною Сербії Сашо умудрився пропустити курйозний гол. Хоч це було багато років тому, я пам’ятаю цей момент.

Класний забитий пенальті

Кожен футболіст виконуючи пенальті намагається обдурити воротаря. Комусь це вдається більше, комусь менше, але подивіться як це зробив іспанець. І як таке відбити?

16-літній Максим Коваль відбиває пенальті

Воротар київського Динамо Максим Коваль граючи за Запорізький Металург відбиває пенальті Мілевського. Це треба бачити!

Андрій Шевченко забиває Ювентусу

Наш знаменитий форвард в складі Мілану обігрує ледь не половину складу Ювентуса, і забиває неймовірний гол. Ех, були часи…

Шевченко & Ребров

А як працювали у зв’язці Шевченко та Ребров! Оце були форварди. Не один клуб відчув на собі силу їхніх ударів.

Динамо Київ – Барселона 3:0

Надіюсь ще не забули, як київське Динамо перемогло знамениту Барселону 3J в першому матчі, і 4:0 в другому?

Олег Блохін. Кращі моменти

Прийшла черга віддати належне ще одному нашому легендарному футболісту Олегу Блохіну. Навіть на теперішній час він забивав голи-шедеври!

Аргентина – СССР 2:4

Хочу тут згадати ще й цей знаменитий матч, адже в складі збірної СССР було дуже багато українців. І грали вони, до речі, із чемпіонами світу. От так от.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*