GoGetLinks – біржа вічних посилань

gogetlinksЯк купувати посилання в біржі gogetlinks. Для тих, хто займається просуванням сайтів не є секретом, що без якісних посилань неможливо просунути сайт у пошукових системах. Якщо бути точнішим, то можна, але не в сильно конкурентних тематиках і дуже довго.

Тому нам, оптимізаторам, вибір залишається невеликий: або купуємо посилання і успішно розвиваємо ресурс, або дивимося як це роблять інші 🙂

Перед тим, як купувати посилання, треба знати, що останні умовно поділяються на вічні та орендовані. Перші купуємо назавжди за одноразову плату, другі орендуємо, сплачуючи щомісяця певні кошти.

Який варіант вибрати залежить від декількох факторів. Це і бюджет, який виділили на просування ресурсу, і вид сайту (СДЛ чи говносайт), і персональні переконання.

Часто для розкрутки сайту використовують обидва способи.

Вебстудії які просувають сайт клієнтів, як правило роблять це за допомогою тимчасових посилань із щомісячною платою. Для клієнта це не дуже вигідно, він фактично сидить на голці: перестав співпрацювати із студією — позиції падають.

Я для своїх сайтів вибираю вічні посилання: заплатив один раз — і маєш спокій. Правда, тут є ряд недоліків. По-перше, коштують такі посилання на порядок дорожче ніж тимчасові. Крім того, вони умовно вічні, адже після певного періоду вебмайстер може їх зняти. Бувають випадки, що накуплено неправильних посилань, та виправити ситуацію буде складно.

Та все-таки вічні посилання то вещ! Тим більше, що пошукові системи для боротьби з купленими посиланнями, взагалі почали останніх враховувати тільки після певного періоду (навіть пару місяців).

Якщо ви вирішили купувати вічні посилання, то це можна зробити на декількох ресурсах, та на даний час найкращий вибір для вебмайстра — GoGetLinks.

Чому тут найкраще?

1. Строгий відбір площадок,

2. Гарантія індексації купленого посилання в Яндексі,

3. Гарантія незняття посилання власником ресурсу протягом року,

4. Великий вибір сайтів, можливість вибрати щось підходяще.

Отже, реєструємось. Для цього зайдіть сюди http://www.gogetlinks.net/. У правому верхньому кутку натисніть на “реєстрація”.

Після того потрібно заповнити поля у формі що з’явилася. Дані стандартні: логін, адрес електронної пошти, пароль. Після цього, на пошту прийде лист із підтвердженням в якому потрібно перейти за посиланням.

Після закінчення реєстрації ввійдіть в свій акаунт, ввівши пароль та логін. Після цього перед вами відкриється ось така картина:gogetlinks біржа купівлі посилань

Тепер поясню що тут і до чого:

1 — перехід в панель для оптимізатора. Це для тих, хто купує посилання,

2 — перехід в панель вебмайстра. Для тих, хто розміщує посилання на своєму ресурсі,

3 — тут можна подивитися на свої компанії: відкриті та закриті,

4 — можна перейти на вкладку обзори. У цій вкладці можна подивитися на пропозиції до вебмайстрів, перевірити виконане замовлення, непроіндексовані посилання та оплачені,

5 – додані сайти в білий та чорний список,

6 — сюди переходять, коли потрібно знайти сайти, в яких хочемо розмістити посилання,

7 — можна подивитися на всі повідомлення від вебмайстрів та адміністрації,

8 — список компаній,

9 — ваш баланс. Якщо натиснути, то можна побачити звіт про витрачені кошти, поповнити рахунок.

Тепер про те, як працювати із біржею GoGetLinks.

Для початку нам, потрібно створити компанію. Для кожного вашого сайту треба створити окрему компанію. Для цього спочатку переходимо на вкладку для оптимізатора (1) і натискаємо на вкладку “мої компанії”. Внизу сторінки натискаємо “створити нову компанію”. В результаті відкриється відкриється таке вікно:біржа gogetlinks

10 — назва компанії, не сильно важливо що напишете, лиш би було зрозуміло,

11 — типи оглядів, які плануєте замовляти. Можна вибирати серед контекстного посилання, замітки та посилання з картинки. Посилання із тексту статті на сторінці називається контекстне. Одразу скажу, що це найкраще і найприродніше для пошукових систем. Коли під текстом статті розміщують пару речень із посиланням на ваш ресурс, то це називається замітка. Посилання, яке йде із фото в статті, називається посилання-фото. Для природності посилання, бажано час-від-часу використовувати всі види обзорів,

12 — анкор. Це слово, із якого вебмайстер поставить посилання на ваш ресурс. Відеальному варіанті на сторінку повинні вести як анкори із прямим співпадінням з так і розбавлені. Наприклад, якщо сторінка оптимізована під фразу “купити ноутбук”, то частина посилань повинна мати анкор як “купити ноутбук”, так і “купити ноутбук в Україні”, “ноутбук купити”, “де купити ноутбук” і т.д. При чому, половина анкорів повинна мати природні анкори типу адресу сторінки (www.noutbuky.com) так і слова “тут”, “читати більше”, “перейти на сайт” і т.д.

13 — тут потрібно вказати ключові слова, які мають відношення до тексту сторінки, на яку купуєте посилання. Вебмайстер із цих слів постарається написати пару речень, в які вставить посилання.

14 — адрес сторінки, на яку вестиме куплене посилання,

15 — дозволяти чи ні відмінювати анкор. Наприклад, “хвилясті папуги”, “хвилястому папузі”, “хвилястого папуги”. Це потрібно щоб розбавити анкори, і зробити посилання більш природніми в очах пошукових систем.

16 — вибір тематик сайтів, на яких будемо купувати посилання. Відмітьте галочками те, що вам підходить. Можна клікнути на назву тематики, і відкриють підтематики. В ідеальному варіанті потрібно купувати посилання на сайтах своєї тематики чи суміжних + ресурси з новинами. Останні підходять для всіх.gogetlinks3

17 — можна вибрати на російсько- чи україномовних сайтах будемо розміщувати посилання. Якою мовою ведете свій сайт, на таких купуйте посилання. Правда, коли не вистачає хороших україномовних ресурсів, купуйте на російських.

18 — GoGetLinks приймає також сайти які торгують автоматичними посиланнями типу sape.ru. Тому обов’язково поставте галочку, і не майте справу з такими ресурсами. Адже ресурси, які автоматично продають посилання, “під ковпаком у пошукових систем”, і вони навряд чи сильно допоможуть просуванню вашого дітища.

19 — кількість зовнішніх посилань із сторінки на якій ви збираєтесь поставити своє. Чим менше, тим краще. Я ставлю 4-5

20 — кількість внутрішніх посилань. У великих порталів це число може доходити до 50 і більше. Це поле я залишаю порожнім.

21 — тут можна вказати як “далеко” буде розміщена від головної сторінка, на якій ви купуєте посилання. Я ставлю — третій рівень.

22 — сторінки в індексі Яндекса нам не потрібні. Інакше в старих матеріалах вебмайстер поставить посилання, а не напише свіжу статтю. Для пошукових систем, посилання, яке з того-ні-сього з’явилося в старій статті, заставляє задуматися…

23 — можете залишити побажання вебмайстрові. Наприклад: “Стаття повинна бути унікальною та мати об’єм більше 1500 знаків” чи “не розміщувати посилання в розділі під GoGetLinks”. Справа в тому, що деякі сеомайстри створюють спеціальний розділ під GoGetLinks, і називають його, наприклад, “статті” чи щось подібне. І тут наприклад, на сайті з тваринами, в такому розділі будуть статті і про консервування овочів, і про будівництво, і про інтернет магазин. Пошукові системи такий розділ можуть забанити і не враховувати з нього посилань.

24 — встановіть ціни для компанії. Це потрібно, якщо ви залишите компанію видимою для вебмайстрів, і ті самі присилатимуть вам пропозиції розмістити ваші посилання.

В кінці всього натисніть “Готово”. В разі чого, всі показники можна буде змінити.

Після того, як створили кампанію, будемо шукати підходящі сайти де можна розмістити посилання. Тиснемо на вкладку “пошук площадок” і ставимо галочку навпроти тої кампанії, для якої будемо шукати сайти. І тиснемо далі. В результаті відкриється таке вікно:купити посилання

25 — ТІЦ ставимо від 10 чи 20 (бажано 20, бо 10 часто “злітає”).

26 — від 1,

27 — якщо сайт присутній в якомусь (чи обох) авторитетних каталогах, то це тільки плюс. Та вони часто просять більшу ціну за розміщення, та й не стільки іх багато, тому треба брати до уваги і інших.

28 — див. Пункт 11,

29 — див. Пункт 17,

30 — див. Пункт 16,

31 — можна вибрати доменні зони сайтів-донорів. Дехто не хоче розміщувати посилання на доменних зонах третього рівня. Наприклад, www.papuga.in.ua. Визнають тільки другого www.pavlofox.net . Та я розміщую скрізь, лиш би нормальний ресурс був.

32 — як я вже казав вище, GoGetLinks гарантує індексацію купленого в Яндексі. Якщо ж за 45 днів Яша не проіндексує, то гроші повернуть. Так що це для мене не важливий показник, я тут нічого не пишу.

33 — середня швидкість розміщення вебмайстром заявок. Мені цей показник не дуже важливий, тому тут нічого не пишу.

34 — фільтрація по часі додавання в систему. Бажано брати новенькі сайти, вони ще не сильно заспамлені продажними посиланнями.

35 — якщо вам вебмайстер відмовив у розміщенні, тому рне варто їх дразнити знову. Нехай галочка стоїть.

36 — як я вже писав вище, ті що торгують посиланнями в автобіржах нам не друзі, тому галочка нехай стоїть.

37 — ви можете додавати сайти які сподобалися в білий список. Відповідно і з нього вибирати донорів.

Також можна вказати ціни на посилання. Після того, як ми вказали всі параметри, натискаємо “пошук”. В результаті цього, система нам запропонує сайти, на яких можна розмістити посилання. Вибачте за неякісне фото, просто не можу показати сайти які продають посилання.gogetlinks5

38 — адрес потенційного донора. Якщо натиснути, то можна перейти на ресурс.

39 — іконки наявності сайту в каталогах Дмоз чи Яндекс,

40 — інформація про сайт. Не клікаючи наведіть курсор і дізнаєтесь потрібну інформацію,

41 — вартість розміщення. Якщо все влаштовує, то поставте галочку і натисніть замовити. Якщо було достатньо коштів на балансі, то клацнувши на вкладку “обзори-пропозиції” можна буде видно вашу пропозиції вебмайстрові.

Якщо ваше замовлення виконають, то у вкладці “огляди на перевірку” з’явиться повідомлення. Якщо все зроблено добре, виберіть “одобрити”. Все, тепер тільки залишається чекати індексації.

Трошки про те, як вибрати донорів.

Дуже важливо, щоб сайт не був створений тільки під біржу посилань GoGetLinks. Як це помітити? Підозри повинні викликати: невиразний дизайн, відсутність кнопок та груп соціальних мереж, відсутність доброї відвідуваності та коментарів на старому сайті.

Дуже хочеться купувати посилання по заниженій ціні. Та знайте, скоріше всього власник такого ресурсу форсовано продає посилання, і за короткий час заспамить ресурс.

Бажано вибирати старі сайти, а також із хорошою відвідуваністю (від 300 уніків в день).

Якщо у вас встановлений RDS бар, то в ньому можна подивитися кількість посилань на сайт/к-сть посилань із сайту (42).посилання на сайт

Ху, дописав статтю. Дякую тим хто дочитав до кінця. Виконуйте все що написано, а досвід допоможе.

Реєструйтеся в сервісі GoGetLinks тут http://www.gogetlinks.net, і не пошкодуєте.

Успіхів!

4 коментарі

 1. Сам почав купувати, але в чому заключається гарантія, не розумію) Будь-який сайт може будь-коли закритись, тому казати, що хтось комусь щось гарантує – безглуздо)

 2. Вони гарантують що Яндекс проіндексує на протязі 45 днів. Тобто цю сторінку вебмайстер не заборонить до індексування чи закриє тегами, чи ще щось.
  Крім того, за правилами системи (якщо не помиляюся) цілий рік вебмайстри не повинні знімати посилання.
  В мене десь із більше 50 посилань (на різні сайти) через рік зняв тільки один ресурс (ганьба йому!).

 3. Відправив одну заявку. Подивимось що буде)

  • Я спочатку купував дорогі посилання, а потім десь прочитав що краще більше посилань, хоч із меншим ТІЦ 20-50.
   Якщо треба нагнати ТІЦ для продажу посилань, то бажано платно вступити в каталог Яндекса. Правда то не дешево.
   Але потім ТІЦ росте як на дріжджах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*