Google молодець! А до Yandex є претензії

Гугл, GoogleСьогодні був апдейт ТІЦ, і цей показник у мого блогу злетів із 10 до 0. Це і стало причиною написання статті. Адже деякі дії провідного пошуковика Росії дивують.

От із цим ТІЦ, понятне діло що він потрібен тільки тим сайтам, які торгують посиланнями. Всіх інших цікавить тільки трафік. Але все одно, образливо. Було значення на рівні 10, після отримання десятка хороших посилань (дякую GoGetLinks) стало 0. Я ж не продаю посилання, значить вага сайту стала полюбому більшою. Це вам кожен школяр скаже. А тут – зняли той ТІЦ. І це при тому, що блог розвивається, і вже більше 7 місяців кожного дня публікується нова, унікальна, велика стаття.

Крім того, ТІЦ 0 означає що не зможу додавати тексти перед публікацією в сервіс «унікальні тексти», оскільки ТІЦ для цього має бути вищим за 0.

Нема питань, я можу не додавати, але визначайте правильно авторство, а то злодій із одно сторінковим сайтом (в прямому розумінні) може бути вище в пошуку за оригінальний сайт.

Ось що пише хлопака на закритому сайті одного з марафонів: «Яндекс мудак… гугл же видит, что я автор статей, а он еще и украденные одностраничники ставит выше моих статей…».

Ще одне. Пам’ятаєте, як я розказував що купив старий домен в бані Яндекса. 5 місяців (!) той його не хотів індексувати взагалі, ні одної сторінки. Потім, після листа в службу підтримки потрошки почало те діло рухатися.

Але зате вже тиждень не індексує ні одне посилання куплене в біржі GoGetLinks на цей сайт. З Гуглом все в порядку, але якщо Яндекс не проіндексує протягом 45 днів, то посилання знімуться і гроші мені повернуть. Але як просувати тоді сайт?

От така біда з тим Яндексом. Та відпиши що «так і так хлопе, реєструй новий домен бо цей ми не будемо приймати до уваги». А то пишуть «все в порядке, все в порядке, продолжайте развивать ресурс».

Насамкінець розкажу чому Яндекс популярніший Google в Росії, адже Гугл і шукає краще, і сторінки індексує швидше.

Від одного вебмайстра дізнався чому: просто Яндекс рекламувався більше. Гугл, я так розумію, зробив ставку на якість пошуку, а нові користувачі того не могли оцінити, і шукали тим, кого бачили в рекламі. Не знаю наскільки це правда, але от така інформація.

Вже не купую ні одного посилання на цей поліграфічний портал, почекаю чи почне індексувати вже куплені лінки Яндекс.

5 comments

  1. З Яндексом теж проблєми є, я його взагалі зараз пропускаю повз увагу. В Україні, тим більш, Гугл – популярніший. І його достатньо.

  2. У мене теж злетіла десятка з блогспотівського блога, з якого я потроху продавав посилання й давав огляди й постові з Блогуна (до речі, за 140 й 90 руб.). Напевно, тепер гроші назад відберуть… Ну й нехай. Як мовиться, баба з возу. Більше не буду зважати на цей ТІЦ і хрінню займатися, а розвивати свої ресурси… 

  3. Без змін, 10 було 10 і залишилось, хоча і прогнозовано, на розвиток тіц взагалі не зважав, та й першу десятку отримав навіть на знаю за що.

    • В мене в сайті на папужках виріс ТІЦ із 40 до 50. На сад і город 10 було, 10 залишилось. А на блозі злетіло на 0.
      Нічого, в нас Україна, Гугл “рулить”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*