Граватар. Що це таке і як його створити.

граватарГраватар. Що це таке знає невеликий відсоток інтернет користувачів. Про цей цікавий сервіс знають тільки ті, хто має відношення до створення сайтів. Для всіх інших це загадка.

Звідки я це знаю? Та достатньо подивитися на більшість коментарів, особливо на блогах створених на платформі WordPress. Там, в одних коментаторів до їхнього коментаря прикріплена красива аватарка, а в інших тільки стандартна заставка.

Для того, щоби для всіх коментарів в мережі відображалася певна аватарка, потрібно зареєструватися на сервісі “Gravatar”. Тепер ви станете більш впізнаваним в мережі, а з часом можна буде “заробити собі ім’я” в глобальній спільноті.

Зареєструватися в сервісі, та прив’язати аватарку до електронної пошти — не складно.

Для цього заходимо на http://ru.gravatar.com/. Одразу бачимо поле, в яке потрібно ввести адрес своєї електронної пошти. Без проблем сервіс “працює” з поштовими скриньками Гугла та Яндекса. Кажуть що з mail.ru може не спрацювати.

створити граватарку

Тут введіть свій електронний адрес

Після цієї операції лист з активацією прийде на цей поштовий ящик.

Із посилання листа що прийшов переходимо ще раз на сервіс і реєструємося там, вводячи логін, електронну пошту та пароль.

Тепер сервіс попросить нас “прив’язати” до електронної пошти певне зображення. Виберіть аватарку яка вам найкраще підходить (бажано у форматі jpeg). Можна додати як зображення з вашого комп’ютера, так і будь-яке фото з інтернету. У разі потреби ви завжди зможете змінити це зображення, головне не забути пароль.

Вибрану фотографію можна відредагувати, обрізати, щоби залишилась та частинка фото яка підходить.

В самому кінці сервіс запропонує вибрати категорію для аватарки (своєрідна цензура). Якщо граватар без сцен насилля чи сексуальних зображень, то вибирайте категорію “G”.

Все, тепер зображення “прив’язане” до тої поштової адреси, яку ви вказали. Коли будете залишати коментар до статті, то біля нього з’явиться ваша аватарка. Якщо зміните зображення на сервісі, то воно автоматично зміниться на усіх коментарях які ви коли-небудь залишали використовуючи дану поштову адресу.

Можете спробувати одразу на моєму блозі 🙂

P.S. Буває таке, що на деяких темах WordPress аватарки зареєстровані у згаданому вище сервісі можуть не відображатися. Тоді потрібно або “лізти” в код, що небезпечно; або змінити тема на нормальну.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*