Наші хлопці там воюють ні за що?

українська армія

Ministry of Defense of Ukraine

Недавно в соцмережі поширили  слова співачки Ніни Матвієнко: «Наші хлопці там воюють ні за що». У Ніни Митрофанівни специфічні погляди на політику. Свого часу перед виборами 1999 року вона підтримувала Кучму, восени 2013 їй подобалась робота Януковича: http://tinyurl.com/h563nv6 .

Але зле, що такі розмови часто чую і тут, серед простих людей.

Уявіть собі, як важко почути таке колишньому солдату, який воював і отримав поранення чи батькам, які втратили дітей на війні. Так виходить, що вони воювали і мучились там ні за що.

А знаєте, чому люди не бачать, за що воюють наші воїни? Бо ми поспали у теплому ліжку, зранку ситно поїли, сидимо у затишній кімнаті за комп’ютером. І дійсно, за що вони там воюють? Непомітно.

Але.

Якщо вони відступлять із своїх позицій, тоді ми тут швидко відчуємо і зрозуміємо, за що вони воюють.

Нагадаю, що ще 2 роки тому у ватних пабліках масово малювали карту Новоросії, у половину України. Зараз вже ніхто таких карт не малює. Це завдяки зусиллю тих, які там воюють ні за що.

У частини людей помилкове враження, що Росія, як захопить половину України чи Київ, то заспокоїться. Та не заспокоїться.

Я декілька разів був у музеї на Лонцького у Львові, і там серед тих камер НКВД, зробили стелу, де написано, скільки комуністи знищили наших жителів. По кожному місту і містечку написано кількість вбитих і замучених. Карателі НКВД нищили наших людей навіть по таких містечках як Комарно, Буськ, Яворів, Жовква, і т.д.

До чого веду? Якщо вони тоді не заспокоїлись, і не зупинились на Києві, то зараз тим більше. І на Західній Україні не заспокояться. Нагадати придушення повстань радянськими військами у Будапешті чи Празі?

Ви ще вірите, що наші воїни на Сході України воюють ні за що?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*