Хороший спосіб заробити

бізнесЗнаю, що дуже багато людей використовують інтернет не тільки для ігор та пошуку інформації, але й для заробітку.

Як і в будь-якій справі, з першого разу рідко виходить добре. Але одну ідею хочеться підкинути. Сам збираюсь спробувати таким чином заробити зайву копійку.

Приходить вчора лист від сеоблогера Дмитра Сідаша. Його читав регулярно, і навіть не здогадувався що він з України, з Краматорська.

Дмитро відомий також своїм мануалом «Как составить семантическое ядро сайта 2.0».

Це дуже хороший документ, отримав схвальні відгуки як на сеофорумах, так і у простих користувачів.

Можна було за 20 баксів його придбати, і навчитись складати семантичне ядро як під свої проекти, так і надавати цю послугу за гроші.

Так от, в останньому листі Сідаш пише що ціна на його курс впала до 5$, і бажаючі можуть його придбати.

Я перейшов на сторінку оплати сервісу «Плати.ру», і побачив, що до зниження ціни він продав свій мануал 457 разів.

Ну подивився я, та й хотів закрити вкладку. А потім: «стоп!». Помножив 457 на 20 доларів. Вийшла м’яко кажучи кругленька сума.

Одразу кажу, я не заздрю, і навпаки – за нього радий. Тому що людина не вкрала, не жалілась на уряд, а взяла і зробила. Молодець!

Але факт в тому, що таким чином може заробити більшість із нас. Перевагою інформаційних продуктів є те, що створивши його один раз, ти можеш продавати сотні, і тисячі копій.

На цьому будується інфобізнес. В буржунеті та рунеті в цій сфері крутяться мільйони.

Що робити?

1.Слід подумати, які знання ви маєте, щоб поділитися ними з іншими. Можливо ви вмієте танцювати, ремонтувати машини, накачали м’язи чи зігнали вагу, вмієте знайомитись з дівчатами, класти плитку, створювати сайти, дресирувати собак?

Хтось з інфобізнесменів сказав, що необов’язково бути суперспеціалістом, достатньо знати більше, ніж ваші «учні».

2.Якщо немає таких знань, але є знайомий, то можна його попросити написати книгу, чи поділитись знаннями. За відсоток від прибутку чи фіксовану плату.

3.Створити електронний продукт: книгу, відео курс, платний вебинар.

4.Привести людей. Тут потрібна певна практика, щоб «не злити» багато грошей на рекламу.

Продавати можна так:

-в розсилках (чужих чи своїх). Йдете сюди https://smartresponder.ru/l_ru/catalog/ , вибираєте розсилки які найбільше підходять для вашого інформаційного продукту, і пишете власникам листа. Типу «скільки коштує розмістити у вас рекламний лист» + просите показати статистику розкриття листів.

– в групах Вконтактє. Йдете сюди http://sociate.ru , і так само шукаєте групи які вам підходять, пишете рекламний пост із посиланням на ваш продукт, і рекламуєтесь.

-контекстна реклама. Рекламуєтесь через Google Adwords та Яндекс Директ.

Складаєте свої рекламні оголошення, і вони будуть показуватися біля результатів видачі пошукових систем. Наприклад, якщо хтось набере в Гуглі «як похудати», то ви можете дати сюди свій відео курс про схуднення.

-реклама на своєму сайті. Якщо маєте свій ресурс, і заробіток із реклами, розміщеній на ньому, вас не влаштовує, то можете рекламувати свій платний продукт.

Я сам збираюсь таким чином спробувати працювати.

В уанеті цей вид бізнесу ще не розвинений, але думаю, з часом, має всі шанси розвинутись до рівня світового ринку.

3 коментарі

  1. Привіт, Павле! Досить давно не заходив на твій блог і ось нещодавно хотів подивитись, що там цікавого пише один з небагатьох українских блогерів) І тут дивлюся, а його блог не впізнати! Дизайн дуже гарний і відповідає сайту, молодець одним словом!
    Тільки от можливо ти пропустив перекласти підказки в формах для коментарів(Email, Website і т.д.) і форма пошуку трошки не до місця:)

    • Дякую за хороший відгук!
      Мені підказки форм коментування не видно – адміну не показуються. Виправлю. А форма пошуку нехай буде, я й сам іноді старий матеріал через неї знаходжу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*