Хто організував війну в Україні?

Танк озброєнняТрохи дивна тема статті, адже усім думаючим людям це очевидно, і писати на це цілу статтю не має потреби.

Але. Виявляється дуже багато людей в соцмережах, транспорті, на вулиці, переконують що це затія Порошенка, Коломойського та США.

Причому чую такі речі і на Західній Україні, у Львові.

Так, на львівському приміському вокзалі двоє хлопак розмовляли що це «жиди Порошенко та Яценюк натравлюють людей одних на одних».

Інші переконують що тут взагалі, йде війна за поклади сланцевого газу. Нібито син віце-президента США Байдена, є членом правління нафтогазового холдингу, і тому американці мають прямий інтерес в Україні.

Зараз я спробую в цьому розібратись, і все спростити для кращого розуміння.

Kolomoysky

приклад агітки яку поширюють тролі в соцмережах

1.Те, що війну задумали Порошенко та Коломойський – повня дурня. Коли російські солдати висадились в Криму, Порошенко був непривладі, а Беня взагалі, якщо не помиляюсь, сидів у Швейцарії.

Щодо Коломойського, то не можу знати всіх його “дєлішек”, але те що на Дніпропетровщині сепаратизму нема – факт.

2.США, організували «громадянську війну» в Україні, тому Росія забрала у нас Крим, ввозить танки, БУКи, ГРАДи, свої диверсійні спецпідрозділи, регулярну армію. Так? Тоді у вас з логікою чудові справи, продовжуйте й далі 🙂viina

3.Я вже колись писав про історичні паралелі. Якщо зараз хоче США посварити два слов’янські народи, то хто тоді хотів посварити грузинів та росіян 2008 року? Коли останні ввели свої війська на територію незалежної держави.

Або коли СССР ввів війська в Афганістан, напав на Фінляндію 1939 року, загарбав Польщу, винищив голодомором 8 мільйонів українців, виселив майже два мільйони наших братів і сестер в Сибір, вбив захисників Крут, – хто і кого тоді хотів посварити?

ФСБешна брехня стає очевидною, правда? Насправді Росія – типова країна агресор, яка не заспокоїться, і буде атакувати доки матиме сили чи не відчує сильний опір. І спецслужбам Росії в майбутньому прийдеться складати байки що це США хоче посварити росіян з казахами, білорусами, чи ще на кого вони там можуть полізти.

4.Зверніть увагу, коли тролі пишуть про те, що війну в Україні розв’язали олігархи (США, євреї, масони, інопланетяни), вони нічого поганого не говорять про самого Путіна. З іншого боку, для чого критикувати тих, хто годує?

5.Про нападки на Порошенка. Я далекий від того, щоб його ідеалізувати. Але треба знати, що зараз він наш Головнокомандувач, і в час війни його слід підтримувати, а не поширювати заготовки спецслужб.

Інакше почнеться махновщина, що вигідно агресору.

До речі, хтось в соцмережі написав коментар, типу «Порошенко продав Україну». Я зацікавився такою поінформованістю дописувача, і задав ряд запитань, бо ж самому цікаво:

-де саме пройшла ця угода

-за скільки саме Порошенко продав Україну

-сума транзакції

-продавав за євро чи долари

-готівка чи безнал

Як ви розумієте, ніхто на це не відповів, бо людина просто написала лиш би написати. Свідомо чи несвідомо, то вже інша справа.

Висновок. Слід бути дуже уважним, бо сотні кремлівських тролів сіють паніку, розбрат та злість між нами. Якщо відкрити книжку з Історії, то побачимо, що нас перемагали, коли ми були роз’єднані. Коли було по 2-3 гетьмани, дві ОУН, і т.д.

Не кажу що правляча пара Порошенко-Яценюк є ідеальною, але погодьтесь, Янукович-Азаров точно не кращі 🙂

3 comments

  1. Частина наших співвітчизників є просто дурнями. Це варто визнати 🙂 Треба більше вкладати в освіту і знижувати рівень тупості серед народних мас, якщо цього не робити – буде біда

    • *Більша частина. \\ І освіта їм не допоможе… Мої знайомі – майже всі з вищою освітою і, що думаєш, хоча хтось цікавиться чимсь крім заробити грошей та погуляти на них гарно? (добре, якщо перше ще є, бо більшість хоче просто погуляти). Оце вам і освіта…
      Тут треба зайнятися таким промиванням мізків, як кремль своїх зомбує, тільки у зворотньому напрямку в нас це зробити 😀

  2. ета фсьо рєптілоїди сдєлалі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*