Хитрі сеошники

seo-300x216Хочу тут, трошки поговорити про хитрих сеошників та інфобізнесменів. Хитрі люди є скрізь, і в інтернеті присутні тим більше. Тому потрібно бути обережним.

1.Тут скоріше йдеться не так про хитрощі, як просто про прорахунок елементарної вигоди та вміння бути уважним.

Приходить десь тиждень тому до мене лист, написаний якось не по-нашому. І навіть не по-англійськи. За допомогою Гугла переклав те діло, виявилось що це норвезька мова.

Їхній вебмайстер знайшла мої контакти в соцмережі Linkid (навіть не пам’ятаю коли я там реєструвався).

Коротше повідомляє що вона працює в сеостудії, і чи не хотів би я обмінятися посиланнями із хорошими сайтами. Причому пропонувала обмін за схемою кільця, трикутника, і т.д. Ну нема питань, кажу давай мінятися.

За день приходить лист: ой як добре що ви швидко відповіли, на вас розмістить посилання ось цей сайт, а ви розмістіть статтю із декількома посиланнями на ресурс про казіно.

Щось мене її пропозиція не «возбудила». Не хочу зазнаватися, але сайти для обміну повинні бути більш-менш однаковими. Ресурс, що повинен був ставити на мене посилання, мав пару сторінок в індексі, незрозуміло для чого створений, і чи то взагалі хтось читає. Коротше пародія, а не сайт.

Мій ресурс хоч і без особливих пузомірок, але містить пару сотень статей з інформацією, регулярно оновлюється, має «людський вигляд». Через регулярне оновлення роботи Гугла та Яндекса дуже швидко індексують нові статті. Це для сайту є дуже добре.

І я взамін повинен ставити пару посилань на якісь ігрові сайти. Я їй подякував і написав що не збираюсь ставити посилання на сумнівні сайти.

Більше норвежка не писала.

2. Є сайт з папужками. Щось там капає на контекстній рекламі, але як завжди хочеться більше. Щоб було більше, можна продавати якийсь свій продукт, або спробувати партнерську програму.

Оскільки на дворі літо, то що матиме попит? Правильно, футболки.

Зареєструвався в партнерській програмі одного сайту – там дійсно прикольні футболки. Розмістив код, спочатку в сайдбарі, а потім збирався і одразу під заголовком. Це ефективніше.

Та виявилось дві неприємності ще на старті.

– їхній сайт не працює вже 3 дні. Відповідно я втрачаю кошти.

– із банерів взятих з партнерського кабінету йдуть відкриті посилання на їхній ресурс. Згідний, що то не є великою проблемою закрити лінки в noffolow, але для чого то мені? Допомагай їм продавати товар, іще думай як закрити посилання. Добре що стоїть RDS бар, і є можливість побачити. Інший вебмайстер можливо і не побачить.

А подумаєш, одне посилання, – хтось скаже.

Ні, не подумаєш, я за 100 посилань із сайтів (не ідеальних, м’яко кажучи) плачу щомісяця у вебефекторі грн.
А тут можна непоганий «вебефектор» собі зробити фактично задарма. Це ж із 300 сторінок йтиме по відкритому посиланні. Непогано, тим більше в сайту хороші показники ТІЦ та PR.

3.В мережі продається відео курс для любителів тварин. Не буду зараз конкретизувати його назву. Не так важливо.

Там є партнерська програма. Автор пропонує рекламувати його продукт. Але виплачуватиме гонорар тільки тим, хто продасть більше однієї копії. Нібито так він захищає себе від того, що ви самі по партнерському посиланні купите його продукт. Ніби все логічно. Ніби.

Адже навіть коли купують по партнерському посиланні, то він все одно в плюсі. Інакше не було б партнерок. Ну так?

А тепер уявіть скільки людей відсіється серед тих, хто продав тільки одну копію. Скажу по-секрету, я сам через свою підписну базу продав одну копію. Правда тоді ще за неї гроші виплачували.

От таке життя. І таке враження, що далі буде.

3 comments

  1. “бІЗНЕС І НІЧОГО ОСОБИСТОГО”
    Мерзенна сісьтєма вимагає мерзенних рішень.

  2. Колись в схожій системі іноземній реєструвався і навіть обмінювався посиланнями. Потім вони мені на пошту слали пропозиції.

  3. Раз мені взагалі лист прийшов корявою російською написаний.
    Як потім виявилось, то китайська (!) сеостудія. Запитували чи я не проти продавати посилання та місця під банери, і скільки то коштує.
    Я їм сказав що зараз не продаю посилань, але якщо треба, то допоможу тут купити. Вони подякували, і сказали що взамін можуть допомогти купити товар в Китаї. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*