Ідея корисного бізнесу

бабця з собачкоюДва дні тому треба було з’їздити на село. Ми доїжджаємо поїздом, а далі йдемо 2,5 кілометри стежкою через пасовисько.

Попереду йшли жіночки років 45-50 з нашого села. Йшли важко і повільно, ми їх обігнали і пішли собі.

А я чомусь продовжував про них думати. Бо знаю, що жінок в їхньому віці, із зайвою вагою (15-30 кілограм) дуже багато. Бачу, чим це закінчується.

В моєї мами також була зайва вага. Зразу ніщо не віщувало біди. Ну тільки що важче рухатись. А потім почались проблеми із суглобами, інвалідність, і на кінець серце не витримало малорухомого способу життя.

Людські суглоби (особливо жіночі) не призначені для таких щоденних навантажень.

На щастя, не у всіх хвороби суглобів. Але інші проблеми залишаються. У людей знижується самооцінка, зменшується рухомість, задихаються від простої роботи.

Бачу, як важко ще молоді жінки (років 40-50) піднімаються сходами в тролейбусі чи в церкві клякають. Вони вже починають «зупинятись».

Недавно були в гостях, то наша родичка (років 55) жаліється, що як тільки щось бере важке (типу каструлі з супом) – то не може йти. Падає вперед.

Мені щиро шкода цих жіночок. Бо коли у 50 з’являються такі проблеми, що буде в 70 чи 80?

Якщо ви думаєте що нічого страшного, то помиляєтесь. Просто на вулиці ми не бачимо тих, хто змушений з паличкою пересуватись тільки по кімнаті. Таких дуже багато.

Спочатку одна палка, потім друга, а потім ледве ходять.

Все вище написане, як правило, лікується одним прийомом: фізкультурою. Не вірите? Подивіться, наприклад тренер художньої гімнастики Альбіна Дерюгіна в свої роки (не будемо називати) прекрасно виглядає, і має хорошу фізичну форму. Оце і є вплив регулярних фізичних вправ.

А у більшості людей м’язи з віком просто артрофуються. От тому і беруть люди палку. Бо м’язи нижнього відділу спини не треновані, відповідно не можуть тримати тіло у вертикальному положенні. І ноги не мають сили підніматись сходами чи просто йти.

В американському домі престарілих, провели тренування з бодибілдингу. «Клієнти» мали вік від 60 до 96 років, до того не займались спортом. Тренування викликали приплив життєвої активності, вони прибавили до 15% м’язової маси. А фізична сила виросла на 180-200 відсотків!

Повірте, більшості з них вже не потрібні будуть милиці.

Думаю, ви вже самі здогадались про анонсовану вище бізнес ідею. Так, це фізкультура для жінок (особливо) та чоловіків старших 40-45 років.

Якщо ви уважно згадаєте своїх рідних та знайомих старших людей, то погодитесь, трошки фізичних вправ їм не завадили б. Тільки не кажіть, що вони працюють на роботі. Це не те саме. А якщо ні, то чому не можуть піднятись сходами, і важко дихають коли потрібно пройти зайву зупинку?

Та ця ідея має ряд серйозних проблем:

1.Люди перебувають в жахливій фізичній формі. І потрібно дуже акуратно починати заняття (щоб не травмували як м’язи, так і серцево-судинну систему).

2.Найголовніше. Спробуйте переконати таких людей, що їм конче потрібно займатись фізичними вправами 🙂 Це дуже важко. Можна спробувати через наочний приклад. Щоб спортивна 60-70 літні люди показували на власному прикладі, як можна виглядати та себе почувати.

Пам’ятаю, як я років 10 тому, пробував своїй бабці показати як робиться станова тяга (з маленькою вагою, звичайно). Обіцяв, що через певний час вона викине свою палку, і почне ходити нормально.

Як ви розумієте, ніхто нічого не робив.

До переваг ідеї можу віднести те, що мільйони чоловіків та жінок потребують регулярних фізичних вправ. У кожному селі, не тільки в місті.

Напевне більшість віднесеться до моєї ідеї несерйозно. Але впевнений, що прийде час, коли більшість людей займатимуться спортом, і житимуть здоровим та активним життям.

Тільки як їх примусити…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*