Ідея спортивного шоу

шоуХоча я майже не дивлюся телевізор (за винятком новин, боксу і важливих футбольних матчів) але хочеш не хочеш інколи доводиться ознайомлюватися із “содержимым». В мене просто комп стоїть в загальній кімнаті, тому про те, що йде по «ящику» відомо.

Через те мав можливість звернути увагу на декілька тенденцій, чи модні теми на телебачення.

Інколи складається враження, що у телевізійників не вистачає фантазії. То десь пару років «крутили» різноманітні кулінарні шоу. Почалось зі «сМакаревича» і смачно з Бурдою, і так аж до смачно, чуть не вахтеркою сусіднього гуртожитку.

Хоча шоу і кулінарні, але, дійсно, «приїлися». Треба чогось свіженького, «незатертого».

Якби там не сміялися з того «Поле чудес», але Влад Ліст’єв придумав непогану гру. Для свого часу, звичайно. Як я розумію він не копіював нікого.

Те саме можна віднести до створення гри «ЧтоГдеКогда». Чи до «Форт Буаярд». Ще тоді, в 90-х це була непогана затія. А то готують і готують, таке враження що ціла країна тільки їсть. Був час, що одразу на декількох каналах в той самий час йшла кулінарія. І що тут скажеш?

Так само вже пару років популярні ті шоу типу «Україна має талант» чи танці. Танцюють і зірками, і ті хто худає, і ті хто поправляється, і ті хто співає. Але картинка стабільно не змінюється. Три судді, які судять конкурсантів. Ну додайте фантазії! Та то скоро набридне. Згідний, на початках то все виглядало класно, деякі виступи «Україна має талант» в ютубі набирають тисячі і тисячі переглядів (сам інколи дивився). Але таке враження що зараз застій.

Дехто з читачів можливо захоче мене завстидати, бо я у цій статті тільки критикую, і взамін нічого не пропоную. Тому прийдеться привести свої ідеї…

Я не телевізійник, а простий споживач продукції. Та деякі смаки маю. Оскільки я люблю спорт, то й відповідно схиляюсь до спортивних шоу та передач.

Так, мені найбільше запам’яталися (в хорошому розумінні цього слова) передача «Богатирські Ігри» та «Шоу гладіаторів».

У «Богатирських Іграх» можна було спостерігати як наші спортсмени змагалися зі стронгменами інших країн. Та що там змагалися! Вася Вірастюк і компанія просто «знищували» інші збірні. Пам’ятаю, як було змагання, де спортсмени присідали із авто. То команда суперників (не пам’ятаю вже якої країни)  присіла в сумі разів 17. А наш Михайло Старов сам присів більше. Ото богатирі!

Так само мені подобалося «Шоу гладіаторів». Незабутній Динаміт з іншими силачами протистояли простим учасникам програми. Було дуже класно дивитися!

Ну хіба не можна щось подібне створити на базі цих передач? Але не явну пародію типу «Битв міст». А щоб дійсно це було цікаве силове шоу.

Ну наприклад, те ж «Шоу гладіаторів», тільки з нашими стронгменами. Уявіть якби там були Василь Вірастюк чи Олександр Пеканов. Та це б було супершоу. І хлопці, думаю, були б не проти взяти участь в передачі.

В крайньому разі, це їм буде цікавіше, ніж зніматися в рекламі.  Та й нація здоровішатиме. Пропаганда спорту – це чудово. Тим більше, що в нас країна сильних людей!

One comment

  1. Зміст шоу в першу чергу визначається цільовою аудиторією. А хто у нас переважно дивиться “зомбовізор”? Правильно – домогосподарки. Спробуй у будній день переглянути кілька каналів – або серіали, аби кулінарія, або телемагазин. Та ще дурнуваті американські мультики, на яких зростає наша дітвора. Тож я теж голосую за повернення спортивних шоу (хоча б у вихідні).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*