Інфобізнес

бізнесмен, тренінг, шахрайство, інфобізнесДавно хотів написати статтю про інфобізнес та горебізнесменів. Тим більше, що у них і переді мною є «незакритий борг». Свого часу я купив доступ на тренінг. Результату не було. Ще не закінчивши цей набір, «бізнесмени» почали надсилати листи, щоб я спробував ще один курс 🙂 Конвеєр.

Що ж таке інфобізнес? Якщо коротко – продаж інформації. Ця сфера діяльності має багато переваг, і мало недоліків. Для створення продукту не потрібні великі виробничі площі, обладнання чи складний технологічний процес. Але результати споживачів часто не радують.

Десь читав, що навіть дуже розрекламована «Бізнес молодість» може похвалитись 5% успішних слухачів. Я так розумію, у них 95% браку, і 5% слухачів змогли досягти того результату, який очікували із тренінгів.

В інших тренерів результати, напевне, ще скромніші.

А тепер уявіть, що б було, якби, наприклад, тільки кожен 5% виготовлений фотоапарат, чи авто, чи телевізор, були б якісні. Компанія швидко б обанкротилась.

А тут хлопці гонять більше 95% браку за немалі гроші, і все нормально.

Як правило, вони виправдовуються тим, що слухачі їхніх курсів не мали мотивації, мало старались, і т.д. Але я в таке не вірю. Тому що коли людина платить за тренінг 1000-5000 грн, вона не може не старатись. У крайньому разі 95% тих хто заплатили такі гроші не можуть халтурити. Значить справа у «вчителях».

Є популярний плагін для браузерівWOT. Завдяки ньому ви завжди можете бачити, який рейтинг тому чи іншому сайту (чи сервісу) в інтернеті виставили користувачі. Причому показник базується на великій кількості відвідувачів.

Так у цих бізнесменів як правило рейтинг жовтого кольору (обережно), або й взагалі червоного. Що означає «тікайте з цього сайту».

Дивіться самі:

http://deyneko.com.ua/ http://alexyanovsky.com/ http://vladimirbelyaev.com/  http://4winners.ru/

До речі, дуже цікаво дивитись на виступ деяких «тренерів» вимкнувши звук. Зверніть увагу на міміку і жести. Не знаю як у вас, а в мене враження що це звичайний «розвід» на гроші.

https://www.youtube.com/ https://www.youtube.com

Причому ці хлопці говорять розумні речі, в них дійсно цікаві книжки. Але гляну на відео без звуку – немає в мене довіри.

На сайті, де абсолютно безкоштовно можна завантажувати всі курси люди діляться, чи їм щось із інфопродуктів допомогло заробити гроші http://tinyurl.com/k3478nd. Як правило, відгуки негативні. І добре, що на цьому сайті можна завантажувати безкоштовно. А якби за ці «продукти» платили гроші?

Тут також обговорюють інфопродукти і їхніх авторів http://tinyurl.com/jw2g252 .

Тут про ще одного автора тренінгів по самозахисту http://tomsk.fm/watch/68431 .

А тут досить відомий в інтернеті хлопака обіцяє організувати вам бізнес «під ключ». І клієнти залишили відгуки і коментарі про цей тренінг http://otzovik.com/review_1150407.html .

Що я думаю. Не бачу нічого поганого у продажі інформації. Але. Будь добрий, виконай те що обіцяєш. Якщо пообіцяв в курсі «5 000$ за місяць», то більшість тих, хто прослухає чи пройде цей курс повинні цього досягти. Чи «5 кг м’язів за місяць» – значить більшість тих, хто купив твій тренінг повинні набрати за місяць не менше 5 кг м’язів.

Та насправді ситуація така, що створюють ці курси і тренінги у двох випадках:
– тема вже затухає (багато конкурентів, пройшов тренд), і вирішують на цьому ще заробити, випустивши відео курс,
– десь прочитав статтю (книги) про успіх і заробіток, і на її основі виготовляю свій продукт.

Як правило, більшість цих «тренерів» просто хороші говоруни.

Тому менше їм вірте, і просто здобувайте СПЕЦІАЛЬНІСТЬ. Нехай це буде копірайтер, вебдизайнер, спеціаліст з контекстної реклами чи СЕО, дизайнер, фотограф. І постійно вдосконалюйтесь. Таким чином завжди будете мати на хліб з маслом, і навіть з ікрою.

P.S.Ось, один із супертренерів 🙂

5 коментарів

  1. Подивися відео в статті і чомусь мені цей супертренер асоціюється з Містером Біном 🙂 такий самий клоун

  2. Спрос породжує пропозицію…
    Ходити на такі тренінги або прояв пафосу абож наївності.

  3. Та вся справа в тому, що інфобізнес є з самого початку великим обманом, який використовує дві базові людські емоції: жадібність та лінь. Адже всі так звані інфобізнесмени обіцяють, що після їх курсів ви гарантовано будете заробляти стільки но тисяч долярів і людиська (принаймні чимало з них) думають, о круто, зараз пройду тренінг та розбагатію, і вже починають подумки підшуковувати дорогу машину-яхту. Одним словом чимало людей хоче вірити у казку, там про якогось івана дурня ставшого в мить принцем чи попелюшку, яка стала принцесою, от тільки карета та все рівно перетвориться на тикву, а клієнтам інфобізнесменів прийде час таки подорослішати 🙂

    • Так, його величність Ринок все розставить на свої місця. Хоча безумовно, будуть порядні інфобізнесмени, які даватимуть те, що обіцяють.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*