Корисна інформація по бодібілдингу та паверліфтингу

культуристБродячи павутиною всесвітньої мережі, напевне кожен з нас додає в закладки сайти із цікавою інформацією.

Я не виняток. Недавно опублікував підбірку цікавої інформації для тих, кого цікавить створення сайтів.

Такі речі є потрібними, знаю по собі. Адже щоб зробити такий матеріал потрібно не один десяток (а може й сотень) сайтів «перелопатити». А читачу залишається прочитати тільки відібрані «вершки».

Оскільки мене цікавить спорт, і силові його види зокрема, то свого часу прийшлось багато інформації прочитати.

Ви не повірите, але після того, як встановив інтернет, перший мій запит був «станова тяга». Якщо комусь цікаво, то другий – «карти Гугл». Ну то так.

Тепер підбірка корисної інформації по бодібілдингу та паверліфтингу.

1. Дуже хороший   та корисний матеріал про те, як тренуватися любителям. Автор все розставляє на свої місця, нічого зайвого. Свою оцінку отримали як складні тренувальні схеми, так і всілякі харчові добавки типу протеїнів. У написане в статті не всі повірять, але якщо згадати, що ринку харчових добавок крутяться сотні мільйонів доларів, то це заставляє задуматися. Адже ці мільйони – йдуть з наших кишень. http://bodybuilding.in.ua/drugie-stati/nikakoy-erundyi-faq.html

2.Люблю прості тренувальні  програми! А тут саме така. Не знаю як вона покаже себе на практиці, але виглядає як мінімум нестандартно.

http://fatalenergy.com.ru/power/index.php?newsid=1185286686

3.Впевнений, що ви (як і я) такого ще не чули. Автори пропонують виконувати тільки саме присідання, в одному підході, раз в тиждень чи рідше. Нонсенс?

Як аргумент вони приводять стан більшості культуристів-любителів. А це – глибоке перетренування. А саме тільки присідання навантажує (статично чи динамічно) всі м’язи спортсмена. Ну, як мінімум прочитайте цей матеріал.

http://forum.biceps.com.ua/index.php?

4.Отут хлопака розказує про користь станової тяги та присідань. А також як правильно їх виконувати. Це важливо, інакше можна отримати травми та не отримати ефекту від тренувального процесу.

http://ironmine.narod.ru/articles/different_authors/carrell-deadlift.htm

5.А це улюблена моя стаття, її я прочитав напевне разів 10. Маю її роздрукованої років з 6. Але щось ще не випробував. Джефф Пітс розказує як він з напарником тренуючись всього два рази в тиждень зміг значно покращити свої силові показники. Рекомендую всім прочитати!

http://fatalenergy.com.ru/power/index.php?newsid=1151017724

6.Класна стаття про те тренування тільки синглами. Тобто виконується один робочий підхід, в якому тільки один повтор. От так. Нестандартно, але я чомусь автору вірю.

http://fatalenergy.com.ru/power/index.php?newsid=1160916477

7.Більшість відвідувачів тренажерних залів навіть не підозрюють, що можна набрати силу не піднімаючи ваги. Причому велику силу. Для цього потрібно виконувати ізометричні вправи. Тренажерів фактично ніяких не потрібно, спортзалу також. Ознайомтесь із методикою:

http://fatalenergy.com.ru/?newsid=1158495753

8.Автор наводить інформацію як впливає тривалість відпочинку між підходами на ріст м’язів чи сили. Для загального розвитку точно знадобиться:

http://fatalenergy.com.ru/power/index.php?newsid=1155946994

9.Як самому зробити силову раму. Суперматеріал. Я собі вже давно роздрукував. Без силової рами дуже не зручно робити важкі вправи, особливо присідання. А так, ти підсвідомо не боїшся що тебе роздусить важка штангу. Тому і тренувальний ефект кращий:

http://www.sport-baza.ru/silovaya-rama/silovaya-rama.html

10. Це вже не має прямого відношення до паверліфтингу та бодібілдингу, але потрібна всім мужчинам. Корисна інформація про те, як розвинути сильний удар. Погодьтесь, можна присідати із 250 кг, і не могти нормально «бабахнути» по гопнику. Так що ознайомтесь, будь-ласка: http://forum.bruce-lee.ru/

Ну все, думаю вистачить інформації для роздумів. За ніяку систему тренувань  не агітую, пробуйте самі. Бо я ще сам експериментую. Коли визначусь остаточно – напишу.

One comment

  1. Олександр

    Для мене ідеальна ось така програма:
    http://konus.org.ua/sklav-prohramu/
    Але я чомусь її закинув. Не вдалось виконати…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*