Книга «Как работать где хочешь, сколько хочешь и получать стабильный доход»

Книга Скота Фокса. «Как работать где хочешь, сколько хочешь и получать стабильный доход»Рекомендую прочитати цю книгу усім блогерам, інтернет-бізнесменам, власникам сайтів. У своїй книзі Скот розповідає про можливі способи побудови свого он-лайн бізнесу, і варіанти розширення вже існуючого. Автор сам успішний підприємець, реалізував ряд своїх проектів.

Чому раджу прочитати цю книгу? Бо впевнений, що практично всі «гуру» інфобізнесу в нас та Росії беруть ідеї із американських колег. Десь навіть читав, ледь не рерайтять нові американські інфопродукти, і тут же «впарюють» довірливим користувачам.

Тому, подобається нам західна цивілізація, чи ні, але в сфері інтернет-бізнесу вони попереду. І ще й із запасом.

Тому глянемо детальніше, що радить Скот Фокс у своїй книзі.

Для початку слід записати чого ми хочемо отримати в майбутньому, яка ціль нашого життя. Визначіть для себе бажаний стиль життя, роботу, склад сім’ї, дохід, місце проживання, і т.д.

Найпростіша модель бізнесу в інтернеті виглядає так:

-знайдіть досить вузьку нішу.

-отримайте потрібні знання.

-якомога частіше спілкуйтесь в інтернеті, щоб стати більш популярним.

-створіть платний продукт.

-пропонуйте людям вирішення їхніх проблем.

Найкраще починати бізнес там, де люди гостро потребують допомоги. Ставши експертом ви можете їм допомагати як безкоштовно, так і за потрібну оплату.

При цьому намагайтесь автоматизувати свою діяльність. Для цього варто користуватись сервісами для автоматично продажу-купівлі цифрових товарів.

Як вийти на ринок в якості експерту.

-пропонуйте достовірні спеціальні знання. Необов’язково, щоб вони були унікальні.

-пропонуйте рішення, а не просто поради. Оскільки кожен, хто зіштовхнувся з проблемою, хоче її вирішити. А індивідуальні консультації більш цінні, ніж загальні поради.

Як провалитись в ролі експерта:

-сайт на безкоштовному хостингу із безплатною адресою.

-використання текстів без графіки чи фотографій

-використання в текстах форми майбутнього часу: «я буду вивчати …» та «я зроблю». Потрібно писати в теперішньому часі, що зроблено зараз.

Однією із найкращих можливостей донести свою думку до багатьох людей, є свій блог. Тому автор радить створити персональну сторінку в інтернеті.

Щоб блог був успішним потрібно:

-регулярно його наповнювати цікавими матеріалами. Для цього робіть блог на тему свого хобі чи професійних знань.

-підтримувати зв’язок із читачами (відповідь на листи чи коментарі, врахування побажань).

-правильно налаштувати блог.

Для кращої мотивації в книзі приводяться випадки, коли успішні блогери продавали свої ресурси за 14, 15 і навіть 25 мільйонів доларів. Непогано 🙂

Ще одним способом позиціонувати себе як спеціаліст: створення підкастів (записів аудіо уроків, лекцій).

Підкасти мають ряд переваг навіть у порівнянні із блогами. Так, регулярно слухаючи ваш голос, читачі вважатимуть що добре знайомі з вами. Відповідно довірятимуть.

Деяким людям легше просто говорити, ніж писати чи набирати текст. Так само, є люди, які краще сприймають інформацію на слух, ніж прочитану (аудіофайли).

Із підкастів можна з часом створити свою бібліотеку. Це актив, який постійно приваблюватиме слухачів на сайти, згадані в аудіо записах.

Також можна реалізувати свої бажання, є створення відеороликів, чи навіть онлайн телебачення.

Якщо вище написане поки-що вам за складно, то можна на початках попрацювати фрілансером. Скот приводить у книзі як правильно це зробити.

Але найголовніше – почати вже. Щоб бути попереду. І книга Скота Фокса «Как работать где хочешь, сколько хочешь и получать стабильный доход» вам у цьому допоможе.

6 коментарів

  1. Найкращий варіант – це коли працюють на тебе і тобі доводиться прикладати мінімум зусиль і часу на бізнес.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*