Кемпінгова лампа, акумулятор 18650 і зарядка із Китаю

lampaВ нашому гаражному кооперативі немає струму, і вже ввечері нічого не видно. Ми переважно ходимо у день, але коли треба ввечері, то засвічував свічку. Її полум’я для освітлення гаража зовсім не вистачає, і приходилось тренуватись ледь не навпомацки.

Тому, начитавшись оглядів товарів, вирішив замовити китайську лампу для туристів. Відгуки “ціна/якість” для неї були хороші. Знайшов на ebay за 4 із копійками доларів, і чекаю.

Лампа повинна мати 60 діодів, які дають нормальне світло.

І через місяць приходить, я вже в задоволенні потираю руки. Опа! У лампі тільки 11 діодів, і світить слабо. Хоча і явно краще, ніж звичайна свічка.

Продавець хитрий, якщо інші у заголовку вказують, що лампа на 60 діодів, то цей змовчав. Але на ілюстрації в описі його товару є фото із 60 діодами.

Я зробив скрін, і відкрив суперечку. Бабки мені повернули всі, а лампа залишилась, нехай і неідеальна.

Я не здався, і замовив ще раз, цього разу на Aliexpress. Заплатив 5,14 доларів. Посилання на товар не дам, бо він зараз недоступний. Але, на Алі безліч продавців продають такі лампи. Наприклад, тут: http://tinyurl.com/hr3gvxn

На фото вона зліва добра лампа, а справа та, яку мені продали на ebay:IMG_0072

Прийшла швидко, і має три рівні яскравості. Показати на фото, важко, бо фотоапарату автоматично підлаштовує експозицію, а в ручних налаштування пробував вгадати.

Найслабше:IMG_0398

Середнє:IMG_0399

Найкраще:IMG_0397

Живитись або від трьох ААА батарейок, або від одного акумулятора 18650.

Я купив 18650. Замовляв на сайті Гірбест http://www.gearbest.com/batteries/ . Із бонусами за два акумулятора віддав 5.8 баксів.

В сайта репутація така собі, але тут сильно не ризикував, та й ціна батарейок нижча, ніж в конкурентів. Крім цього, читав відгук, де люди вимірювали ємність багатьох 18650 батарей, і куплені тут мали чесно заявлену ємність – 2600mAh. На відміну від тих виробників, які вказують неправдиві значення.

Для тих хто не знає, ці акумулятори виглядають напівфабрикатом, але це так має бути. Крім цього, тут не пише полюсність. В інтернеті пошукав, що плюс — там де менший контакт.

До цієї батарейки потрібна спеціальна зарядка, і брав її на Аліекспрес: http://tinyurl.com/jnntnxw . Заплатив 2,36 долари, хоча зараз навіть ціна вища. Зарядка заряджає добре, під час процесу роботи світить червоним кольором, по закінченні зеленим. Все зручно і якісно зібрано.

Ось як виглядає куплена зарядка, акумулятор 18650 і для прикладу поклав звичайну, АА батарейку:IMG_0779

Все, тепер зарядив батарею, і користуюсь. Лампа легка, багато місця не займає. Навіть, коли їздили на село, то напевне, вперше за десятки років на горищі добре подивився що там лежить — старі журнали, глечики, сірники, і т.д.

Зручно. Кинув у сумку, і береш із собою.

2 коментарі

  1. Ну лампа такої не треба, а от «батарейки-акумулятори» і зарядку до них вже давно хотів (щоб до бездротової мишки і дзвінка не купувати батерйки), але змінив мишку на дротову, то й не купляв вже. Зараз хочу повербанк купити, щоб заряджати телефон в дорозі. До нього, до речі, теж можна спеціальну лапмочку по юсб підключити і буде світло 🙂

    • Я десь бачив, здається на “Мусці”, що можна так лампу до павербанку підключати.
      І якщо не помиляюсь, акумулятори до авто Тесла складаються із батарейок 18650.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*