10 книг які я рекомендую прочитати

chytatyЧитав я колись книжку про бізнесмена який досягнув всього чого хотів у своєму житті наперекір обставинам. Але ця людина згадує про одну свою перевагу-він любив читати і багато читав.

Скажу більше, знаю про багато таких історій, це і про Опру Уінфрі, і Джадда Біасіотто, і Олександра Фалєєва. Я завжди казав, що якщо штангою накачуються м’язи, то книгами-розум.

Як добре що у мене також серед хоббі-книжки! Їх читаю постійно, багато, і де тільки можу. Хочу поділитися інформацією про книги які найбільше вплинули на мій світогляд та моє життя; і я рекомендую прочитати.

Одразу ж зазначу, що у цей список я не включив Біблію та Кобзар. Це книги які не потрібно включати у всілякі рейтинги, вони поза конкуренцією і їх повинен читати кожен українець. Книги які варто прочитати за життя будуть на тих мовах на яких я їх читав і можна знайти в інтернеті.

Роберт Чалдини. Психология влияния. Напевне найкраща науково-популярна книга по психології. Автор описує секрети психології, приділена увага методам впливу на особистість. Я вважаю що кожна людина повинна прочитати дану книгу. Під час читання “Психология влияния” у мене буквально очі ставали круглими. Знали би ви як нас використовуючи елементарні психологічні прийоми дурять політики, продавці товару, маркетологи та шахраї. Їхні методи елементарно прості, але ж вони працюють! Я впевнений що ви не шкодуватимете за часом витраченим на прочитання цієї книги.

Роберт Кийосаки. Богатый папа, бедный папа.  Легендарна книга яка стала бестселером. У ній автор простою мовою пояснює бідним людям як стати багатим. Прочитавши “Богатый папа, бедный папа” ви знатимете яка різниця між активом і пасивом. Виявляється що куплений за великі гроші власний будинок це пасив бо він не приносить доходу. Із цією книгою повинні познайомитися всі хто хоче стати бізнесменом та працювати на себе а не на “дядю”.

Браян Трэйси. Достижение максимума. Браян Трейсі – мій улюблений автор на теми фінансів та досягнення успіху у житті. Ні один автор (а я прочитав багато книг) не пише так оптимістично та не дає стільки корисних порад як вирватися із замкненого кола “робота-телевізор-ліжко-знову робота”. Ця людина консультувала тисячі успішних компаній та їх працівників, так що він знає про що пише.

Джадд Біасіотто.  Как стать элитой. Суперова книга людини яка добилася всього у своєму житті. Відвідуючи школу Джадд був відсталим учнем, мав низький рівень IQ і йому нічого не “світило” у житті. Але кинувши виклик посередності та невдачам він зміг стати успішним спортсменом, письменником та тренером. Його книга заряджає вас позитивною енергією та “жене” вперед. Я гарантую, що ви не пошкодуєте прочитавши її. Я її читав три рази і з часом прочитаю ще!

Зіг Зіглар. Встретимся на вершине. Якщо вам важко, і у вас опустилися руки, якщо ви не знаєте що далі робити і як вибратися з бідності – то ця книга для вас. Автор дає інструкцію, що і як робити, щоб досягти в житті успіху. Ви усвідомите, як правильне бачення самого себе впливає на ваше життя, а наявність правильних цілей є обов’язковою умовою успішної людини. Адже як можна досягти цілі, яку не бачиш? Також, автор наголошує про важливість праці, добрих відносин з іншими людьми та натхнення. Як все це отримати? Читайте «Встретимся на вершине». До речі, цю книгу рекомендує прочитати не один успішний бізнесмен. Так що поспішайте!

Эрни Зелински. Успех без офисного рабства. Ця книга мені дуже допомогла коли я працював на важкій роботі і у мене не було надії вирватися із замкненого кола. Ерні все називає своїми іменами. Робота на дядю-це рабство і людина стане тоді вільною, коли знайде улюблену справу і працюватиме на себе. На днях збираюся прочитати її ще раз. Дуже рекомендую якщо ви не знаєте як вирватися із щурячих перегонів.

Ричард Брэнсон. К черту все! Берись и делай! Книга знаменитого бізнесмена. У своєму творі він доводить нам що життя одне і просидіти його за телевізором-злочин. На своєму прикладі автор показує як досягнути успіху і жити на повну.

Дейл Карнеги. Как преодолеть чувство беспокойства. Знаменитий автор у легко та просто радить нам як позбутися переживань, знайти вигоду у невдачах, зменшити втому та стати фінансово незалежним. Дуже рекомендую почитати.

А.В.Фомин. Доказательства существования Бога. Аргументы науки в пользу сотворения мира. Хороша книга, автор наводить свої аргументи на користь існування Бога. Рекомендована для всіх тих хто сумнівається. Виявляється що наукові відкриття виявляють існування вищої сили а не навпаки. Книга вийшла за підтримки Православної церкви.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*