Книга Б. Ньюмена “10 фантастических способа добиться успеха”

книгаЗакінчив читати книгу  Была Н’юмена «10 фантастических способа добиться успеха».

Матеріал дуже сподобався, легкий на сприйняття, дуже позитивний та корисний. Саме те що треба.

Книга про досягнення успіху в будь-якій справі. автор приводить перевірені методики які можуть змінити ваше життя.

Порад у книзі дуже багато, приведу тільки ті, які мене «зачепили найбільше». Всі інші прочитайте самі, це того вартує.

Важливою умовою досягнення успіху є контролювання своїх думок. За день «через нашу голову» проходить декілька десятків думок. Там є і хороші, і погані, і середні. Потрібно постійно намагатися заміняти погані думки позитивними, адже одночасно ми не можемо думати про дві речі.

Натренуйтеся думати тільки позитивно, і через деякий час життя почне змінюватись в кращу сторону.

Як каже Біл «люди змінюються у відповідності до своєї уяви». Яким ви себе бачите? Слабким, на ніщо видатне не здатним, не впевненим в собі? Чи може сильним, красивим, розумним та здатним взяти від життя максимум. Секрет в тому, щоб в думках бачити себе вже «із призом», тоді і в реальності ви скоріше досягнете бажаного. Це перевірено не тільки підприємцями, але й акторами чи професійними спортсменами. Такий прийом називається візуалізація.

Дуже важливо ставити цілі в житті, і ставити їх правильно. Цілі мають бути реальними (більш-менш) та вимірюваними (якщо це гроші, то конкретна сума).

Слід пильнувати не тільки за своїми думками, але й словами. Фрази типу «я цього ніколи не буду мати» чи «я невдаха» можуть дорого вам коштувати. Якщо ви в себе не вірите, то на що можна сподіватися?

Ньюмен також радить давати більше ніж від тебе очікують. Цю пораду я вже чув не один раз. Кажуть дуже добре для бізнесу. Дати людині більше ніж вона заплатила, навіть дрібничку. Наступного разу цей клієнт із набагато більшою ймовірністю повернеться до вас.

Будьте більш настійливими, як каже автор «завжди надто рано щоб здатися».

Важливо також не принижувати своїх дітей тим, що вони щось зробили погано чи ще чогось не вміють. Ваша надмірна критика може завадити їм досягти успіху у житті.

І навпаки похвала батьків має велике значення для дітей і вони завдяки їй будуть відчувати себе впевненими матимуть здорову самооцінку.

Дітей потрібно хвалити за те що вони роблять та які зусилля прикладають для розвитку наявних у них здібностей.

Дослідження показали: щоб урівноважити одну негативну думку сказану дитині, потрібно промовити аж 4 позитивних. А якщо йде тільки сама критика?

У цій книзі мені вперше попалась можливо трохи дивна порада. Автор радить не просто думати, а думати важко, напружувати мозок та концентруватися на справі.

Мовляв так ми зможемо «вижати» з «нашого двигуна» в голові максимум.

Кажу, книжечка простенька та просто написана, та незважаючи на це, думаю що вона вам сподобається.

Читайте.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*