Книга «Достижение максимума» Браяна Трейси

браян трейсіДля тих, цікавиться бізнес та мотивуючою літературою не є новими такі імена як Роберт Кіосакі, Браян Трейсі, Бодо Шефлер, Радислав Гандамас. Якщо ж це для вас новина, то поцікавтесь їхніми книгами, відео та аудіо матеріалами.

Справа в тому, що дуже великий вплив на наш розвиток та думки мають книги які ми читаємо та люди які нас оточують. Тому дуже важливо, щоб вас вела та надихала у тій області, в якій ви хочете чогось досягнути  людина, яка саме чогось там досягнула. Це можна віднести до будь-якої галузі: спорт, мистецтво, політика, бізнес, науки.

Звичайно, всього цього можна досягнути самому, та це, як правило, буде важче, довше та затратніше. Та й в разі невдач (не без того) чий приклад вас підтримає?

Тому-то і потрібно цікавитися успішними людьми.

Серед них одним з найбільших авторитетів є Браян Трейсі. До речі, це не той випадок, коли людина навчаючи інших сама на них заробили мільйон. Браян став мультимільйонером ще до того, як почав проводити семінари та бізнес-тренінги. Керував багатотисячними корпораціями. Так що в нього є чого повчитися. Так, деякі ідеї які він пропонує вже досить «заїжджені» та банальні, але й корисного там немало.

Так, однією з найвідоміших праць Трейсі є книга «Достижение максимума» (Досягнення максимуму). На відміну від праць псевдо вчителів, тут даються корисні та перевірені поради як досягти успіху в житті.

В книзі автор передає свій 25-літній досвід досягнення цілей. Починав він свій трудовий шлях миючи посуд, потім були і робота на фермі і торгівля. Та Браян постійно задавав собі запитання: чому одні люди більш успішні за інших? Йому прийшлось прочитати сотні книг, вивчити історію, психологію та політику, щоб взнати причини бідності й багатства не тільки людей, але й країн та регіонів.

В результаті Трейсі винайшов свою систему успіху.

Одним із перших відкриттів Браяна, було те, що для досягнення успіху потрібно точно знати чого ви хочете. Ось як пише про це він сам:

«Озираючись назад, можна сказати, що з роками я засвоїв безліч уроків, і один з найважливіших з них такий: ви не можете уразити ціль, яку нездатні побачити. Ви не можете здійснювати чудеса з власним життям, якщо не маєте про них уявлення. Якщо ви маєте намір вивільнити свою виняткову міць, сховану глибоко всередині вас самих, перш за все необхідно точно усвідомити, чого ви хочете. Кожного разу удача приходила до мене тоді, коли я потрудився подумати про те, як буде виглядати те, до чого я прагну, в той момент, коли я цього досягну.

Мені довелося познайомитися і поговорити з безліччю чоловіків і жінок, які домоглися величезних успіхів, і у кожного з них є ця риса. Вони точно знають, чого хочуть».

Автор переконує, що шлях до успіху в будь-якій справі досить простий. Достатньо повністю віддаватися справі, досконало вивчати її, постійно практикуватися, і робити достатню кількість спроб. Надам знову слово автору:

«Бажаючи стати доктором, ви вивчаєте медицину і практикуєтеся в ній. Бажаючи стати хорошим кухарем, ви вивчаєте кухарська справа з допомогою книг з кулінарії та пробуєте випробувані рецепти. Бажаючи прожити життя, повне радості і задоволеності собою, ви вивчаєте біографії найбільш щасливих і успішних людей, а потім робите те ж, що і вони, до тих пір, поки не отримаєте ті ж результати у своєму житті

Завдяки цьому, ви можете стати ким хочете, і досягти того, чого хочете. Але щоб йти далі, ми повинні перестати робити деякі речі, і навчитися робити інші речі, які до цього не робили. Із тим що ми маємо дуже важко рухатися вперед.

На думку автора, дуже корисною є постійне відчуття того, що з вами щось приємне трапиться, що нас чекає успіх. До тих, хто так думає, дійсно успіх та везіння  приходить частіше.

Дуже великий вплив на наше життя мають наші переконання. Так, Трейсі приводить приклад хлопця, якому батько з дитинства говорив що всі у їхній сім’ї були роботягами, і так буде завжди. Хлопець щиро повірив у це. Та через певний час він він почав ходити на бізнес-семінари, читати книга та слухати аудіокасети по досягненні успіху. Потім він звільнився з роботи і зайнявся торгівлею. Спочатку справи у нього йшли погано, та після певних зусиль його дохід через рік збільшився у двоє. А вже через п’ять років він заробляв сотні тисяч доларів у рік, мав гарну сім’ю, дім, бізнес.

Дуже важливий плив на наше життя має наша самооцінка. Ким ми себе уявляємо, такими в більшості випадків ми ї є. у книзі описується цікава історія.

Тридцятидвохлітня жінка потрапила в автомобільну аварію, і повністю втратила пам’ять. Вона не пам’ятала не тільки рідних і людей, а навіть хто вона, свої звички і переконання. В результаті нею зацікавилися вчені та журналісти. Треба сказати, що до аварії вона була дуже замкненою та невпевненою в собі жінкою. Та оскільки вона про це вже не знала, та до неї була постійна увага як важливої персони, то жінка стала надзвичайно впевнена в собі, весела та життєрадісна.

Тому так важливо, щоб діти отримували ще з юного віку достатньо любові та турботи. Тоді вони виростуть щасливими та впевненими в собі.

Ще одною проблемою людського життя є страх. Саме він не дає людині розвинути свої таланти, вийти із тк.зв. «зони комфорту». Через страх невдачі чи боязнь бути неприйнятним люди залишають все «так як є», і не йдуть вперед.

Також, дуже важливо, що ви ви думаєте більшу частину свого життя. Ваші думки та переконання в більшій мірі впливають на те, ким ви є, і ким можете стати.

У книзі «Достижение максимума» Браян Трейсі дає ще безліч корисних порад та концепцій виконання яких здатне покращити наше життя.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*