Книга Павла Колесова «Тренинг достигаторства»

1380456797_dostigatorПрочитав досить цікаву та нестандартну книгу Павла Колесова, про «Тренинг дотигаторства».

Скажу одразу, що книжка хороша. У ній багато свіжих, незасалених ідей. Інша справа, чи вони працюють на практиці, чи тільки автор заробляє кошти як бізнес тренер. Побачимо.

А зараз найцікавіші моменти з книги.

Автор радить постійно пильнувати за змінами, які відбуваються навколо, і користатися ними. Він приводить приклад орла, який на вершині скелі чекає повітряних потоків і за допомогою них парить над землею.

Павел стверджує, що жити потрібно так, щоб все що ти робиш, тобі приносило радість. Якщо це не так – не роби цього.

Колесов причиною поганого настрою, відсутності натхнення, називає малу кількість цілей. Тому на листку потрібно виписати мінімум 30 цілей, і кожного дня дописувати нові.

В такому випадку, ви постійно будете досягати мети, і матимете бажання жити.

Як вже було вище написано, усі бажання повинні приносити радість для нас (навіть якщо досягли їх в думках).

Якщо ви чимось займаєтесь не тому що треба, а тому що подобається, то дуже швидко ви станете спеціалістом у цій справі. а те, що вам не подобається робити – потрібно делегувати іншим.

А як знайти те, що вам подобається? Просто! Потрібно пробувати себе в різних речах: бігу на 100 метрів, на 42 кілометри, в плаванні, фехтуванні, кулінарії, в походах, грі на гітарі, і т.д.

Дуже корисно, регулярно задавати собі запитання: що мені зараз хочеться робити?

Людина, яка обмежує себе в радості, стає невдахою, і буде робити те, що хочуть інші.

До речі, таким чином можна нормалізувати свою вагу (набрати чи знизити). Для цього, ви повинні їсти коли хочеться, і скільки хочеться. Але коли організм каже «стоп», значить потрібно зупинитись.

Ще одне. Свої цілі бажано представляти у вигляді яскравих картинок. Автор переконує, що немає картинок – немає цілей.

Є в книзі також порада спортсменам. Так, Павло радить не викладатися на 100%, а на 90%. В такому разі ви тренуватиметесь із задоволенням. Таким чином і результати будуть кращими, і шкоди організму не буде. Приводить приклад переможця перших сучасних Олімпійських ігор у дистанції 800м та 1500 метрів. Так він коли відчував сили та бажання, то тренувався, а коли ні, то відпочивав. Тільки по настрою, і в результаті перемагав.

Є  ще один парадоксальний факт. Колесов стверджує, що ті, які дуже-дуже хочуть досягти цілей, їх досягають рідше, ніж ті які просто хочуть, без напруження. До речі, деякі речі із мого життя таке підтверджують.

Автор пише про два види страху, які настигають людину. Один який паралізує, та заставляє людину зупинитися. Інший – мандраж.

Перший страх захищає нас від реальної небезпеки. А другий, насправді стримує від можливостей. В його практиці, майже завжди, коли переступаєш через мандраж – досягаєш хорошого результату.

Як ви бачите, в книзі багато хороших ідей, і потрібно їх випробувати.

Що вам і рекомендую. Як мінімум, ідеї викладені в ній – нестандартні. Матеріал підійде для всіх тих, хто цікавить досягненням цілей, саморозвитком, створенням власної справи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*