Книга Н. Вуйчіча «Жизнь без границ: путь к потрясающе счастливой жизни

Жизнь без границ: путь к потрясающе счастливой жизни Прочитав книгу Ніка Вуйчіча «Жизнь без границ: путь к потрясающе счастливой жизни».  Книга дуже хороша та мотивує переборювати труднощі та ніколи не здаватися.

Для тих, хто не знає, скажу Ніку Вуйчічу дуже не повезло – він народився без кінцівок. Так так, а ми інколи не хочемо жити через невдале «кохання» чи поразки в спорті.

Його батьки – віруючі християни, та коли їм показали те що народилося, то батько втратив свідомість, а мати відмовилась приймати сина. Це ж був шок! Але врешті решт вони взяли сина.

Важливим та правильним було рішення батьків віддати сина вчитися у звичайну школу, а не для неповносправних. Інакше він таким би себе відчував.

У книзі автор описує як йому самому було важко, як над ним сміялися та знущалися однолітки, і як він хотів померти.

Та згодом, Вуйчіч зрозумів, що Бог має план і для нього, нічого не має «просто так».

Як виявилося потім, метою життя Ніка є підтримка тих кому важко. Підтримка моральна та фінансова (він бізнесмен).

Дивіться що він пише:

«Мені невідомо  з якою проблемою боретеся ви. Я не намагаюся зробити вигляд , що пережив щось подібне. Але подумайте тільки, через що довелося пройти моїм батькам після мого народження. Уявіть, що вони відчували, яким похмурим малювалося їм майбутнє .

Можливо, зараз ви і не бачите світла в кінці вашого власного темного тунелю, але знайте, мої батьки не уявляли, що їх життя може бути щасливим. Я це знаю. Вони не уявляли, що їх син зможе не тільки жити самостійно і зробити кар’єру, але ще й стати щасливою і життєрадісною людиною!

Велика частина страхів, які мучили моїх батьків, так ніколи і не збулася. Ростити мене було нелегко, але, думаю, вони скажуть вам, що, крім труднощів, в нашому житті було чимало сміху і радості.

Може бути, що сьогодні життя повертається до вас не самою красивою своєю стороною. Ви сумніваєтеся в тому, що коли-небудь станете кращими. Кажу вам, що ви й уявити собі не можете, яке щастя вас очікує, якщо ви не здастеся! Зосередьтесь на своїй мрії! Робіть все, що і ваших силах. У вас є сили змінити свої життєві обставини. Сміливо йдіть до здійснення своєї мрії, якою б вона не була».

Нік ВуйчічВуйчіч виступає в багатьох країнах світу (вже 45 країн) і дарує людям надію. Йому прийшлось побачити багато зла, бідності, хвороб та несправедливості у світі. Він навіть каже, що йому ще повезло у житті, в порівнянні з деякими людьми.

Автор підмітив одну цікаву особливість. Багато подорожуючи, він побачив абсолютно щасливих людей в нетрях Мумбая чи африканських сирітських притулках. І навпаки, бачив багатих людей які були зовсім нещасливими.

Нік каже що дійсну радість можна отримати тільки тоді, коли ваші таланти та бажання реалізуються в повній мірі.

Щастя не залежить від матеріальних речей (машини, яхти, літаки), якщо жити тільки заради них, то щасливим можна ніколи не стати.

Дуже важливо є прийняти себе такими, якими ми є. Потрібно радіти за те що ми маємо, а не те, чого нам не вистачає. Не потрібно себе порівнювати із іншими людьми.

Вуйчіч пише про випадок, коли він на лекції зустрівся із батьками котрі мали дитину із такими ж вадами як у нього. Нік аж розплакався, оскільки подумав із чим прийдеться зустрітися цій маленькій дитині. Та потім він та його батьки вже надавали підтримку та важливі поради своєму новому другові.

Звичайно, у цій статті я аж ніяк не передам усю суть книги, та думаю що ви вже самі зрозуміли що видання хороше. Особливо рекомендую його усім хто розчарувався в житті, або в кого (чи знайомих) є діти із важкими хворобами чи каліцтвами.

Прочитайте, Нік Вучіч цього заслуговує.

P.S. До речі, Нік недавно одружився і має дитинку. З чим його вітаю!

4 comments

  1. Взяв цю книгу на замітку. При нагоді прочитаю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*