Книга «Осмельтесь преуспеть».

Осмельтесь преуспетьПостійно читаю книжки із бізнесу та мотивації успішних людей. Причина мого відношення до таких книг дуже проста: ми живемо в негативно налаштованому світі, серед розчарованих життям людей, та від ЗМІ постійно отримуємо дозу поганих новин. В результаті наша самооцінка знижується, а бажання чогось досягти пропадає.

От тому і потрібні такі книги, які здатні подарувати людині надію та заставити її рухатися вперед.

На днях вже вдруге прочитав книгу «Осмельтесь преуспеть». Матеріал там хороший, і деякі кращі моменти я занотував, і зараз із вами поділюсь ним.

Так, автори розвінчують популярні міфі та причини чому люди не впевнені в собі та не люблять самих себе. Наприклад, дуже багато людей переживають через свою зовнішність. Автори приводять історію реальної людини – звати його Малкольм. Будучи на відпочинку із сім’єю на дикій природі, йому прийшлось захистити рідних від нападу ведмедя. В результаті звір практично повністю здер шкіру із обличчя. Щось там лікарі прилатали, але хлопака залишився на все життя із лицем у шрамах. Лежачи в лікарні, він подивився в дзеркало, і не захотів жити. Вийшов на дах лікарні щоб викинутись на землю.

Можливо це інтуїція, але в цей момент прийшов в палату батько, і не побачивши сина побіг наверх. Після цього син сказав йому що не хоче жити з таким лицем. Та батько відповів:

«Малкольм, на серці у кожної людини є безліч шрамів, і незважаючи на те, що ми з усіх сил намагаємося приховати ці шрами під удаваними посмішками і миловидною зовнішністю, нам ніколи не позбутися від них. Ти нічим не відрізняєшся від інших людей на цій землі – просто наші шрами всередині, а ти будеш носити свої зовні …».

Ці слова врятували Малкольму життя. Скажу так, він врешті врешт знайшов своє місце в житті, крім того здійснив успішну кар’єру, ставши з таким лицем кращим страховим агентом Ванкувера.

Йдемо далі. Щоб досягти успіху у житті, ми повинні мати цілі. І бажано їх мати багато. Але їх легше досягти якщо вони чітко сформульовані і записані. Помітки зроблені на папері заставляють людину більш серйозно сприймати свої цілі і здійснювати реальні дії. А не щось подумав, і за хвилину забув.

Автори рекомендують заглянути в потаємні кутки своєї душі і знайти там відповідь на запитання, що є вашим життєвим призначенням. Продовжуйте шукати відповідь поки її не знайдете. Рано чи пізно це обов’язково станеться, і тоді перед вами вже стоятиме питання: «ЯК».

Один із письменників був в’язнем фашистського концтабору, і запримітив, що люди які мали якусь велику мету у життя виживали, навіть у таких важких обставинах. Ті ж, хто не знали хто вони, і чого живуть на цьому світі – не витримували і гинули.

Для досягнення мети автори цієї книги рекомендують постійно в думках уявляти свій успіх. Ще раз і ще раз прокручувати в думках свій тріумф. Дехто із такої поради посміються, але професійні спортсмени постійно використовують такий прийом.

Також, щоб досягти своєї мети слід вірити, що ви це зробите. Недостатньо тільки мріяти, надіючись що все зробиться само. Будь яка дія базується на вірі, і щоб досягти потрібного результату ми повинні вірити.

Чим сильніше ми будемо вірити в успіх, тим більшим він буде.

Крім всього вище сказаного, великий вплив на нас мають слова, особливо сказані нами (вголос чи про себе). Тому можете повторювати позитивні фрази котрі вас заряджатимуть енергією.

Також, буде дуже добре, якщо ви постійно хвалитимете рідних та близьких людей за їхні успіхи. Повірте, це додасть позитиву і вам і їм.

Крім успіху професійного, не слід забувати про гармонію в сім’ї. І найкраще цьому сприяють дружні обійми. Так так, саме обійми. Психологи стверджують, що навіть дорослі люди потребують дружніх обійм. А для підтримки здорової атмосфери у сім’я ви повинні своїх рідних хоча б два рази в день (зранку та ввечері). Особливо не забувайте про дітей. Хоча й вашим стареньким батькам це додало б сили. Чи не так?

Якщо батьки окремо від вас, то автори книги рекомендують частіше телефонувати та присилати листи. Часто такі листи зачитуються до дірок, старенькі щиро радіють успіхам нащадків, не рідко на папері можна побачити сліди батьківських сліз.

Автори стверджують що багато літніх людей помирає від діагнозу, який ніколи не поставить медицина: розбите серце. Не забувайте про це.

У книзі навіть дані поради як знайти свою другу половинку. Зокрема, тут радять шукати не окрему особистість типу Анджеліни Джолі чи Бреда Піта, а людину із конкретними якостями (розум, скромність, надійність, щирість, і т.д.).

В матеріалі також приділена увагу вихованню дітей. Виявляється, що в середньому діти чують 432 негативних зауваження, і тільки 32 позитивних. Через це багато дітей страждають від невпевненості в собі. Потрібно навпаки, частіше хвалити дітей за те, що їм вдалось.

Крім наведених вище порад, ви знайдете ще багато інформації як жити щасливим, отримати фінансовий добробут і привести життя в норму.

Думаю вам сподобається.

P.S.Читайте книги, щоб бути розумними. Як сови 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*