Книга П. Нормана «Удивительные результаты позитивного мышления»

Піл, НорманДочитав книгу Піла Нормана «Удивительные результаты позитивного мышления».

Скажу одразу що матеріал мені сподобався, і можу порекомендувати її прочитати всім.

Правда, автор – протестантський священик (я так зрозумів), то атеїсти можуть не сприйняти книгу. Він там частенько згадує Бога та Святе Письмо. Якщо вас це не цікавить, то можете читаючи книгу не звертати увагу на ці слова.

Але загалом книга дуже позитивна. На основі свого життя та історій його читачів доводить що позитивне мислення здатне творити дива.

Піл стверджує що позитивне мислення працює завжди, тільки інколи люди підсвідомо не хочуть бути успішними. Оскільки одні бояться, інші не хочуть брати більшої відповідальності себе. А жаліти себе та зганяти причини невдач на інших інколи легше.

Автор також вказує на секрет досягнення багатства та успіху в житті: потрібно ділитись з іншими. Ділячись із ближніми грошима чи знаннями, ти отримаєш це в набагато більшій кількості. Тут згадались мені слова Роберта Кійосакі: «Мій бідний тато казав що даватиме потребуючим гроші коли матиме, а багатий казав що дає щоб мати». Відчуйте різницю.

Перед тим як отримати блага, потрібно навчитись віддавати.

І як завжди в книзі цей принцип підкріплений багатьма прикладами з життя.

Піл Норман згадує ще одну причину невдач більшості людей: вони не прикладають 100 відсотків зусиль.

Процитую автора:

«Чи готові ви розсунути межі можливого? Доклали ви додаткові серйозні зусилля, щоб вирішити свою проблему? Чи робили ви це з необхідною наполегливістю? Одного разу мало. Перемога приходить після багатьох спроб. Але ви здивуєтеся, коли виявите, які можливості звільняються в вас, коли ви докладаєте зусиль.»

Для гармонійних відносин між людьми дуже важливо навчитись вислуховувати інших людей: як членів сім’ї, так і оточуючих.

До проблем Норман радить відноситись філософськи, адже вони здатні розкрити наш потенціал. Вирішуючи проблеми ми живемо життям кожної хвилини роблячи вибір, а не бездумно котимось по дорозі.

Процитую автора:

«Насправді проблеми є тим, що лікарі називають “ознаками життя”. Чим більше у вас проблем, тим більшою мірою ви берете участь в житті. Єдине місце, де люди не мають проблем, – кладовище».

Слід ніколи не здаватись і завжди вірити у краще.

В книзі описаний епізод, коли 84 літній дідусь загинув під колесами грузовика.

Коли лікар зробив розтин, то сказав що загиблий мав померти ще років 30 тому. Адже він був хворий туберкульозом, хворобами печінки та серця, але до самого кінця вів активне життя.

На що жінка відповіла, що її чоловік завжди вірив що завтра йому буде краще.

Піл переконаний що важливою умовою здорової нації та її громадян є щаслива сім’я.

Процитую:

«Провідні діячі системи освіти вважають, що найбільш гострою проблемою нашого часу є проблема здорової і міцної родини. Щаслива сім’я – наріжний камінь здорового суспільства. Створіть здорову сім’ю, і це здоров’я пошириться зовні, роблячи вплив на промисловість, систему освіти, уряд та інші сфери життя суспільства».

Як написано вище, вся книга переповнена цікавими та розумними думками, а також неймовірними історіями. Якщо вас це цікавить – прочитайте книгу Піла Нормана «Удивительные результаты позитивного мышления». Особисто я не шкодую. Думаю, вона мені допоможе отримати те, що я хочу отримати від життя.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*