Книга Володимира Довганя «Прыжок в ледяную воду»

Довгань, Прыжок в ледяную водуДехто зі знайомих інколи запитує мене звідки я беру стільки ідей та ентузіазму. Відповідаю. З книжок. Вони можуть і ідею, підказати, і чужий досвід, і цікаві факти. Та найцінніше – вони дають енергію рухатися далі. Так так, читаючи хорошу книгу, ти ніби відчуваєш думки автора, особливо якщо автор енергійний і чогось досяг у житті.

Таким для мене є Володимир Довгань. Саме після його книг отримуєш сили та бажання рухатися далі, переборювати труднощі і не здаватися коли важко.

Недавно прочитав його книгу «Прыжок в ледяную воду». Дуже хороша книга, яка прийде до душі всім, хто не хоче залишатися «тухляком», а чогось досягти у житті.

На відміну від багатьох бізнес-тренерів, Довгань сам успішний підприємець, із великим  досвідом. Він керував багатьма проектами, банкротував, і знову піднімався з руїн.

У цій книзі він і нас хоче заставити щось робити, а не сидіти і чекати «з моря погоди».

В «Прыжок в ледяную воду» автор доводить,  що для того, щоб людина стала саме Людиною, інколи потрібно щоб вона сама переборола всі труднощі, а не отримала як подарунок від багатих батьків чи лотерею. Як приклад, він наводить життя Джоан Роулінг. Чоловік – п’яниця та гульвіса.  Коли народжується дитина, Джоан змушена працювати перекладачем, щоб якось прокормити сім’ю, бо чоловік не дає грошей. Та згодом чоловік вигнав її з дитиною на вулицю. Згодом помирає матір Роулінг. Коли вона пішла отримувати допомогу для жебраків, її дитині достається пошарпана іграшка медведика. Після цього вона впала в депресію, і в неї стався нервовий зрив.

Щоб якось полегшити свій стан вона пише свою книгу. Саме пише ручкою, бо грошей на комп’ютер не було.

Свою першу книгу Джоан показала видавцям, та всі відмовилися її публікувати. І тільки один посередник зміг побачити в ній талант.

А тепер дивіться що про це думає Довгань:

«Давайте уявимо долю великої, багатющої письменниці. Якби вона відразу вдало вийшла заміж, у них з чоловіком все було б добре, він би про неї дбав, заробляв би хороші гроші, тоді вона б стала звичайною середньостатистичної жінкою. І тільки невдачі, поразки, біль, страждання допомогли їй стати суперзнаменитою письменницею, першою в світі жінкою-письменником, яка заробила мільярд доларів!»

Володимир ще раз і ще раз  переконує, що не потрібно падати духом у важких ситуаціях:

«Шановний читачу, якщо у вас неприємності, вам важко, повірте: подолання перепон – це дійсно єдиний шлях до успіху! Більшість людей вважають, що неприємності, поразки – це кара небесна, це невезуха, це прокляття, кошмар. А насправді неприємності – це новий досвід, це нові можливості. Правий був Олександр Суворов: «за одного битого двох небитих дають!». Так що, якщо вас «побили» і ви програли, ви вже «стоїте» в 2 рази дорожче! Вітаю! Кажу без іронії і сарказму. А як по – іншому стати сильнішим?! Ніяк!»

Також, автор приводить дуже цікаві слова знаменитого бізнес-тренера Роберта Шарми:

«Дуже багато людей живуть маленькою, дріб’язкової життям. Дуже багато з нас «вмирають» в 20 років при тому, що ховають їх у 80. Запам’ятай: ніщо не може зупинити людину, якщо він не хоче зупинятися. Більшість людей навіть не пізнали справжніх невдач – вони просто відмовилися від боротьби. І більшість перешкод, що заважають тобі йти до своєї мрії, ти сам спорудив на своєму шляху. Так скинь з себе кайдани «дріб’язкових думок», а замість цього май мужність мріяти про велике і зрозумій, що невдача – не твоя доля.»

Ну як вам слова? Правда сильно сказано і надихає боротися?

Але слова словами, я як все це втілити в реальному житті, часто із непростими проблемами? І тут Володимир нам дає пораду, але вже повністю практичну.

Він радить носити на зап ‘ясті гумку, якою пакують гроші. І як тільки з’являються негативні думки, автор радить легенько потягнути за гумку і відпустити. В результаті вона досить боляче вдарить по внутрішній стороні кисті руки.

Реагуючи так кожного разу, у вас виробиться умовний рефлекс. Згадайте експерименти Павлова! Володимир Довгань гарантує, що цей метод дуже і дуже сильно вам допоможе. Він так впевнений в цьому, бо тисячі його учнів вже пройшли через це.

В книзі Довгань на своєму прикладі та багатьох успішних людей, що не мріючи, майже неможливо досягнути успіху. Так що конче важливо мріяти, як маленькі діти.

В книзі описана порада жінки яка багато років проживала в хоспісі, там, де доживають своє життя старенькі та безнадійно хворі люди. Так от, ця медсестра запитувала їх, про що вони найбільше шкодують.

Виявилось, що більшість людей, які прожили більшу частину життя шкодують що не жили так, я самі хотіли. А жили так, як хотіли інші люди.

Також, дуже важливу роль в досягненні успіху та хорошого настрою, є почуття гумору та усмішка. Так, проста усмішка на неприємні події. В будь-якому випадку, нахмурене лице вам не допоможе, а усмішка підніме настрій та дасть сили йти далі.

Скачати книгу Володимира Довганя «Прыжок в ледяную воду» можна тут http://vk.com/event44680089

2 коментарі

  1. Бачив декілька його відео тренінгів на ютубі, дійсно розумна людина, обов’язково прочитаю.) До речі – гумка – це скоріше всього запозичена ідея в Робіна Шарми.))
    “прокормити” – прогодуваи.
    “ніщо не може зупинити людину, якщо він не хоче зупинятися” – якщо вона.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

***
Перейти до панелі інструментів Вийти