Книга Р. Шарма. «Супер жизнь! 30-дневное путешествие к настоящей жизни».

Робін ШармаДочитав книгу Робіна Шарми «Супер жизнь! 30-дневное путешествие к настоящей жизни».

Сподобалась однозначно, рекомендую. Для тих, хто читає літературу по досягненні успіху у житті ім’я Робіна Шарми повинно бути знайомим. Пише він розумно та доступно, а це головне.

Так і у цій книзі, автор передає накопичені за десяток років досліджень знання. В результаті читач отримав готові методики які здатні зробити його тим, ким він тільки забажає.

Та слід пам’ятати, що ніхто для нас нічого не буде робити. Ми повинні весь час себе вдосконалюватися і рухатися вперед. Це дуже важливо для розкриття свого потенціалу. Ми повинні розвивати як особисті так і професійні якості.

Автор стверджує, що ніколи не є пізно щоб почати все з початку. Як приклад він наводить історію вісімдесятилітнього мужчину який кожного ранку пробігає весь міст «Золоті ворота» в Каліфорнії. На запитання як він досягає того, щоб в холодні ранки зуби не стукотіли від холоду, бігун відповідає що «залишає їх в шафі у ванній».

Шарма пише що в кінці життя ми оцінюватимемо наше життя за досягненнями, а не побаченими шоу.

Тому сенс життя полягає в тому щоб ставити цілі та їх досягати.

Важливо є чітко сформулювати свою ціль і прокручувати її досягнення в своєму мозку кожної ночі перед тим як заснути.

Прочитую автора:

«Постійне самовдосконалення – це основа управління життям. Якщо ви хочете стати керівником корпорації, то спочатку потрібно навчитися керувати самим собою. Якщо ви хочете вести справи в бригаді або родині, спочатку навчіться вести власні справи. Ваш успіх в зовнішніх справах починається з внутрішнього успіху, і, якщо ви дійсно хочете істотно поліпшити якість навколишнього світу, вам доведеться починати з поліпшення свого внутрішнього світу. Немає нічого шляхетнішого, ніж навчитися використовувати необмежені можливості власного розуму і добитися максимуму того, в ім’я чого ви були народжені».

Кожна ціль є досяжною, це правда. Головне зрозуміти що кожна думка та дія наближають чи віддаляють нас від досягнення цілей.

Робін радить щоранку виділити час щоб подумати над питаннями особистого розвитку. Подумки уявіть собі прийдешній день, почитайте щось із мотивуючою чи класичної літератури.

Дуже важливо тренувати свою волю. Як спортсмен тренує м’язи, так можна тренувати волю. Найпростішою вправою є навчитися більше слухати та менше говорити. Таким чином ви знатимете більше і матимете більше друзів. Адже всі люблять щоб їх вислуховували.

Із всією серйозністю піклуйтесь про свою репутацію. Якщо навіть раз її «підмочити» прийдеться витратити багато часу та зусиль щоби поправити стан речей.

Шарма переконує (я це знав і без нього) що лідери та успішні люди дуже багато читають. Він радить завести собі звичку читати зранку та ввечері.

«Усі відповіді на будь-які питання вже відомі і опубліковані. Як досягти успіху в ролі публічного оратора, як поліпшити свої відносини з оточуючими, як стати здоровішими або покращити пам’ять – всі аспекти розвитку особистості вже розглянуті в книгах. Тому, щоб максимально реалізувати свій потенціал, потрібно читати щодня. Проте в наше століття насиченості інформацією ви повинні бути гранично вимогливі до того, що обираєте для читання. Зосередьтесь на своїх цілях і читайте тільки те, що сприяє їх досягненню. Не старайтесь читати все що попало і все підряд – у вас на черзі більш важливі справи. Вибирайте тільки найважливіше і відфільтровує все те, що цінності не представляє».

Є ще одна дуже хороша порада. Автор радить кожного дня брати «відпустку в думках». Сядьте чи ляжте зручніше, і подумки «покатайтеся» на лижах у Альпах чи «походіть» по пляжі десь в Іспанії. Це і стрес зніме, і мотивуватиме вас до досягнення цілей. Ви більше захочете туди потрапити, вже наяву а не в думках.

 

Хто шукає, той завжди знайде. Якщо ви постійно перебуваєте в очікуванні великого успіху, то він обов’язково повинен прийти до вас.

Кожного дня ваші головні цілі повинні бути в центрі вашої уваги, постійно уявляйте як ви досягли цілей. І це станеться.

На сторінках побачив пораду, котру читав у працях не одного мільйонера: «щоб мати самому – віддай іншому». Дехто це не правильно розуміє, і каже «коли матиму – тоді даватиму». А мається на увазі давати вже, навіть коли мало маєш. Про це говорить і Святе Письмо, і багато успішних підприємців. Треба перевірити 🙂

Думаю, що навіть декілька приведений у статті думок Робіна Шарми переконали вас прочитати його книгу «Супер жизнь! 30-дневное путешествие к настоящей жизни». Мені сподобалась.

2 comments

  1. Побільше описуй такі книги. Потрохи вибираю що буду читати далі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*