Книга “СВІТ БЕЗ РАКУ – ІСТОРІЯ ВІТАМІНУ В17”

Книга ДЖ. Едварда ГРІФФІНА
СВІТ БЕЗ РАКУ – ІСТОРІЯ ВІТАМІНУ В17

b17Потрапила мені на очі книжка про нестандартне лікування раку. А оскільки я читати люблю, та ще й про нетрадиційну медицину, то  не міг собі відмовити в задоволенні прочитати її.

Трохи про те чому  люблю читати книги про нетрадиційну медицину. Та тому, що сучасна часто лікує, а не виліковує. Так, в своїх книгах доктор Батмангхелідж доводить що звичайна вода лікує дуже багато хвороб, та ніхто з офіційної медицини до нього не прислухається. На якійсь медичній конференції його запитали: “а що ми заробимо на воді?”. Офтальмолог Бейтс, в свою чергу доводить що хвороби очей можна вилікувати не застосовуючи окуляри. А останні, взагалі не здатні щось вилікувати.

Звичайно, більшість лікарів скаже що це все шарлатанство. Але я так не думаю. Тим більше, я чудово розумію скільки є бажаючих попастися на людській біді: виробники обладнання, ліків, непорядні лікарі і т.д.

Особливо це стосується хворих на рак. Нещасні терплять страшні болі, витрачають величезні кошти, і все одно великих відсоток хворих помирає.

Ми всі бачили як показують по телевізору маленьких лисеньких дітей після хіміотерапії. Також чули від родичів онкохворих як їм фізично важко. Бідним часто вирізають цілі органи, колють наркотики, роблять шкідливі хіміотерапії, і все одно часто не можуть допомогти.

Так що стимул прочитати цю книгу у мене був.

Ошелешу вас одразу: прихильники цієї теорії вважають що причиною онкозахворювання є важкі форми авітамінозу. Більшість над цим ствердженням просто посміється. Та згадайте ще зі шкільної програми хворобу цингу. Нею в середні віки масово хворіли моряки. У них випадали зуби і бідні помирали в страшних муках. Так тривало не одне століття. Але ще в 1535 році один індіанець показав французькій експедиції як за допомогою змеленої кори та голок сосни допомогти хворим (вони багаті на вітамін С). Потім про це доклали медичній владі, але над моряками тільки посміялися. Вам це нічого не нагадує?

Так от, прихильники цієї теорії стверджують що при наявності в організмі достатньої кількості вітаміну В17 рак не виникне. Навіть хворих на останніх стадіях вдавалося вилікувати вітаміном В17 (але вже штучно отриманого, у великих дозах). Після такого лікування у хворих зникали пухлини, біль, і вони одужували.

Таке лікування застосовують вже не один десяток років. В декого виникне запитання: “чому про це ніхто не знає?”. Відповідаю. Більшість протиракових інститутів назвали це шарлатанством і засудили таке лікування. Ще б пак, а з чого вони житимуть? Родичі хворих знають про які кошти йдеться. А в світових масштабах причетні до такого лікування заробляють величезні кошти.

До речі, вітамін В17 заборонений до виробництва в США. В нас здається продають.

Продукти багаті на вітамін В17: просо, вміст кісточок абрикосів, насіння яблук, горох, бобові.

Також противники вітамінної теорії лікування раку стверджують що В17 містить цианіди. Згадайте, як нам ще змалку казали що в середині кісточок плодів є синильна кислота. Автори цієї книжки стверджують що дана речовина знаходиться в іншій формі і тому безпечна. Вони наводять приклад хлору, який є шкідливою речовиною (його застосовували й першій світовій війні), але знаходиться у безпечній формі в звичайній кухонній солі (NaCI).

Лікування раку Лаетрилом (В17) заборонено в США. Та не всі країни заборонили таке лікування. Зокрема лікують в Мексиці, Австралії, Бразилії, Іспанії, Швейцарії, Венесуелі, Перу, Японії, Лівані.

Що ж нам робити? Для профілактики захворювання мусимо варити пшоно, подібно до наших предків. Також автори книги радять з’їдаючи яблуко не забувати про насіння — його також потрібно з’їдати. Крім того таке насіння багате вітаміном Е (молодість, чоловіча сила). В інтернеті є сайти які продають В17 у капсулах. Але лікувальні дози в інтернеті не знайдете 🙁 Можливо, в разі біди, таке лікування слід шукати в країнах де лікують онкозахворювання цим способом.

У книзі автори наводять порівняння традиційної та вітамінної методик лікування раку.

В табличці можна подивитися результати.

Лаетрил Терапія

Ортодоксальна терапія

Здорові люди

99 %

80 %

Первинний рак

80 %

26%

Метастатичний рак

15 %

0,1 %

На закінчення викладу тут одну з багатьох історії даної книги:

Джоанна Вілкінсона
У 1967 в Уолнат Крик, Каліфорнія, місіс Джоанн Вілкіннсон, матері шести дітей, видалили пухлину лівої ноги трохи нижче стегна. Чотири місяці потому сталося повторення, яка потребує додаткової хірургії та видалення мускула і кістки.
Через рік у неї з’явилася хвороблива грижа в паху і почала зневоднюється і висихати. Біопсія показала, що її рак повернувся і почав поширюватися.
Її лікар сказав, що знову необхідно хірургічне втручання, але цього разу вони повинні ампутувати ногу, стегно, і ймовірно сечовий міхур і також одну з нирок. План полягав у тому, щоб спочатку відкрити її легені і подивитися там чи знаходиться головне ракове вогнище. Якщо – так, то ніяка ампутація не допоможе, оскільки так чи інакше надії на порятунок немає.
За наполяганням своєї сестри і знайомого, місіс Вілкінсон вирішила не піддаватися хірургії, але замість цього випробувати Laetrile. Її доктор був дуже засмучений цим і сказав їй, що, якщо вона відмовиться від хірургії, вона не проживе і дванадцяти тижнів. Місіс Вілкінсон описує своїми словами, що сталося потім:
«Це була Субота, 16 листопада 1968. Я ніколи не забуду цей день! Стібки від біопсії були все ще в нозі.
Доктор Кребс зробив мені ін’єкцію Laetrile – і пухлина відразу ж відреагувала. Вона стала дуже великою – від розміру волоського горіха вона збільшилася до розміру маленького лимона — і кровоточила чотири або п’ять днів. Я ходила до нього по понеділках, середах, і п’ятницях, щотижня протягом п’яти тижнів, щоб отримувати ін’єкції, і незабаром пухлина почала зменшуватися. Через п’ять тижнів я перестала її відчувати.
Рентген був зроблений в перший же понеділок, і потім регулярно робився щотижня, щоб бачити регрес. Ін’єкції тривали протягом шести місяців три рази на тиждень і, звичайно, дієта: ніяких молочних продуктів, нічого мучного – ніяких яйєць – тільки біла риба, курка, індичка.
І я відчула себе чудово! Фактично, в серпні 1969, доктор сказав мені, що я більше не маю потреби в ін’єкціях. Мої рентгени ясно показували, що пухлина стиснулася, очевидно, вся пішла в тканину шраму, і більше не була активна.
Наша остання зустріч з пані Вілліамс відбулася через дев’ять років після того, як лікар сказав їй, що без операції вона не проживе і дванадцяти тижнів. Вона донині живе здоровим і продуктивним життям, і єдине, що похмуро нагадує їй про її позбавлення лише завдяки щасливому випадку, це маленький шрам від біопсії.

Попередження! Я не є лікарем, і виклав тут тільки свою думку та думку авторів книги на альтернативне лікування ракових захворювань. Перед застосування викладених в статті порад обов’язково порадьтеся з лікарем!

2 коментарі

  1. Гусар Юлій

    Одна з найкращих книг, які малюють нам ситуацію сучасної медицини поряд з прихованою тоталітарною диктатурою фармацевтичної промисловості, які нам приписують чим і коли маємо лікувати свої хвороби. Для них невигідне здорове суспільство, яке звертається до лікаря в надзвичайних ситуаціях.Людство треба тримати на грані між життям та смертю. ЛЮДИ! БУДЬМО ВІДПОВІДАЛЬНІ В НАС Є ДІТИ ВНУКИ, ЯКЩО НЕМА ТО БУДУТЬ ЗАРАДИ НИХ ЗУПИНІМО ЦЮ СВОЛОТУ. ЯКЩО ВСІ БУДЕМО МІРКУВАТИ МОЯ ХАТА СКРАЮ,ЩО БУДЕ ДАЛІ…

    • Коли доктор Ферейдон Батмангхелідж http://www.koob.ru/batmanghelidj/ виступав на медичній конференції із доповіддю про звичайну воду, яка може вилікувати деякі хвороби, то колеги порадили йому скоріше закінчувати виступ. Адже на воді не заробиш. Така-то правда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*