Книга Зіга Зіглара «Встретимся на вершине»

zig-ziglarЩоб добре функціонувало тіло, його постійно потрібно підживлювати поживними та корисними речовинами, тобто, годувати.

А як щодо «керівного центру», тобто мозку? Чи потрібно його постійно підживляти? Адже, саме від настрою, думок які він продукує залежить те, як ми себе почуватимемо, чого ми досягнемо та ким станемо.

Тому мозок потребує живлення. Для тих, хто скаже що йому цього не потрібно, то відповім. Свідомість більшості людей постійно підпитують, але не позитивом, а негативом. Згадайте всі ці новини із кожнодневним згадуванням якихось катастроф, фільми із нескінченними сценами вбивств та насилля, песимістичні поради та оцінки оточуючих.

Якщо ж ми хочемо чогось досягти в цьому житті, то потрібно думати та діяти правильно. А для цього, потрібно постійно заряджати мозок мотивуючою та корисною інформацією. Кидайте дивитися телевізор з його ток-шоу та песимістичними новинами, не читайте тупеньких глянцевих журналів, менше слухайте порад тих, хто сам ще нічого не досяг.

«Накачуйтесь»  корисними книжками, фільмами, аудіо- та відео програмами, спілкуванням з оптимістами. Тільки де все це взяти, – скажете ви. Якщо оптимістів та «достигаторів» серед оточуючих людей не так вже багато то інші способи є цілком доступними. Зокрема відео та книги. Серед останніх дуже і дуже хочу порекомендувати книгу Зіга Зіглара «Встретимся на вершине».

Це навіть не книга, це інструкція досягнення успіху в житті. Автор підходить до цього дуже скрупульозно, розділяє складові успіху, і в кожній главі описує як взяти від життя все, що хочеш.

В першу чергу, автор переконує, що важливою умовою досягнення мети є віра у власні сили. Ось як він сам пише:

«Повірте, ви насправді можете отримати те, що хочете, замість того, щоб лише хотіти щось отримати. Успіх легко досяжний, після того як ви повірите в нього. Але тільки спочатку ви повинні повірити».

Важливу роль у здатності прожити щасливе життя, є бачення самого себе. Адже від того, ким ви себе уявляєте, залежить і те, ким ви є чи станете:

«Ви не в змозі систематично діяти в манері, яка суперечить вашому баченню самого себе. Ваше уявлення про себе приведе вас на вершину драбини-або ж заведе на ескалатор, який їде в підвал. Почніть дивитися на себе як на людину, гідну отримати багато, – і ви дійсно станете це отримувати і будете володіти ним. З іншого боку, якщо ви в своїх власних очах негідні отримувати, то вам і не дано дістати хоч що-небудь.»

Зіг Зіглар, також описує невідомий для багатьох людей феномен.  А саме: вміння побачити у думках потрібну дію. Насправді, успішні люди ще не досягши цілі, у своїй свідомості бачать себе «із призом». Це відноситься як до бізнесменів, так і до спортсменів, телеведучих, режисерів, художників, і просто успішних людей. Ось як про це описано в книзі:

«умілий любитель гольфу знає, що, перед тим як вдарити по м’ячу, він повинен «бачити», як цей м’яч звалюється в лунку. Хороший футбольний нападник, перш ніж він проб’є штрафний удар, «бачить» м’яч пролітають повз стінку і потрапляють в «дев’ятку», а успішний торговий агент «бачить» клієнта купують товар перш, ніж зробить йому комерційну пропозицію. Мікеланджело Буонарроті ясно бачив у величезній мармурової брили статую могутнього біблійного Мойсея перш, ніж завдав першого удару молотком.»

Автор переконаний, що все, що людина робить іншим, повертається до неї самої. Тому, щоб самому отримати багато благ, потрібно комусь допомагати:

«Ви можете отримати в житті все, чого тільки бажаєте, якщо в достатній мірі допомагаєте іншим людям отримати те, чого хочуть вони »- лише по-іншому висловлює думку про те, що, якщо ви служите більше, то і заробляєте більше»

Приведу «сходинки», які Зіг вважає потрібно пройти, щоб із посередності стати особистістю та взяти від життя те, на що ми заслуговуємо. Зокрема, нам прийдеться пройти через: правильне та здорове бачення самого себе, добрі відносини із іншими людьми, правильно поставлені цілі, правильна установка, праця та бажання (натхнення).

Крім усього вище сказаного, книга випромінює величезний оптимізм, прочитавши її зранку, цілий день ви будете на «підйомі». Вам захочеться не просто відбути черговий день, а прожити його насичено, яскраво, та максимально результативно.

3 коментарі

  1. Зацікавила книга, думаю прочитати. Не поділитесь посиланням на неї?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

***
Перейти до панелі інструментів Вийти