Комунізм

комунізмХочу тут поговорити про комунізм, систему яка знищила найбільше у світовій історії людей. Систему, через яку мільйони вмирали голодною смертю, систему, яка сотні тисяч людей та цілі народи висилала із рідних земель. Систему, в якій попри задекларовану рівність, справедливість та свободу, сотні тисяч в’язнів працювали задарма, фактично будучи рабами.

Наскільки я знаю, найбільше за всю історію людства людей знищили  дві особи. Ні, це не Александр Македонський, не Наполеон чи Нерон, і навіть не Гітлер. Це Мао Цзедун, та любимий багатьма Йосип Вісаріонович Сталін. Не знаю, чи у них була хоч крапля совісті та жалю до інших людей…
На захист комунізму та його вождів, їхні прихильники приводять аргумент, що вони «страну построілі». Ну по-перше, не вони «строілі», а весь простий народ, який за це отримував копійки. Та й навіть, як що і «строілі», то що, в країнах, де не було комунізму – голий степ? Та й не забудьте, як я вже писав вище, про сотні тисяч в’язнів (рабів) які працювали по тюрмах і лагерях.
Пригадую, як ще за Союзу, в 1990 році моя бабця їздила в гості до своїх братів у Канаду. Пам’ятаю, як вона понавозила класного одягу, калькулятори, відеокамеру, відеомагнітофон! Як вона розказувала яке там в життя порівняно з нашим! А в цей час люди в СССР купували товари по картках, і стояли в довжелезних чергах!

Як казала моя бабця: «то є небо і земля».

В комуністів була одна сильна сторона, а саме: пропаганда. Вона працювала не тільки в країнах з їхнім ладом, але й капіталістичних країнах. Але чомусь пропаганда не могла пояснити, чому такі класні та процвітаючі комуністичні держави приходилось обгороджувати «колючим дротом» і не випускати звідти людей.

Та й, не можу я щось згадати, і зараз не бачу, щоби під кордонами СССР чи Північної Кореї стояли натовпи людей із проханням впустити їх у комуністичний рай 🙂

Остання, взагалі, якщо хоче їсти, то починає випробування ядерної зброї, а потім взамін на програму допомоги ООН припиняє ці навчання. І так з голоду не вмирають.

Комунізм, взагалі ще не зробив процвітаючою ні одну країну світу. Про Китай не кажіть, там ринкова економіка.

Пам’ятаю, як журналіст телеканалу «Інтер» їздив в гості в Африку, в якесь селище. То їхній голова признавав, що коли був Совєтській Союз, то їм краще жилось. Ще би, мої бабці за копійки горбатилися на величезних колгоспних ланах, а Союз годував інші країни. Та добре, якби просто годував, а то таким чином пропихав комунізм.

Найбільше дивує, що комуністична ідеологія не померла, вона жива. Ну добре, старі бабульки, але ж молоді комуністи чим думають?

Один журналіст запитав Петра Симоненка про злочини комуністів. То він сказав: «так, помилки були, і про це говорилось на з’їзді КПРС ще при Хрущові». А потім додав: «а ми пакаялісь». І при тому на лиці була якась пиха та гордість,  я не побачив там ні грама жалю за мільйонами (!) невинних жертв. Хіба так каються?

Біллі Брант впав на коліна перед пам'ятником жертв фашистів

Біллі Брант впав на коліна перед пам’ятником жертв фашистів

Наприклад, в грудні 1970 року  канцлер ФРГ Віллі Брандт приїхав в Польщу, і поклав вінки жертвам гетто. Після цього впав на коліна перед ним. Потім він так пояснив журналістам свою позицію: «Своїм жестом я вшанував пам’ять мільйонів загиблих. Зараз, через двадцять років, я не зможу висловити це краще, ніж один з оглядачів: «Ось стоїть на колінах той, хто не має, замість тих, хто зобов’язаний стати на коліна, але робить цього, тому що у них не вистачає сміливості відважитися на такий жест».

А Симоненко гордо говорить: «А ми пакаялісь»…

А їхній товаріщ Голуб? Із такими щоками, як в декого … він з трибуни Верховної Ради України переконував що Голодомору не було! А як колись прийдеться на тому світі, поглянути в очі тих бідних дітей, які померли голодною смертю через політику Кремля? Витримає погляд, ви відверне очі?

Ось така сатанинська влада існувала, і ще дехто хоче її повернення. Якщо ви сумніваєтесь що сатанинська, то згадайте як вони боролися із Церквою. Хоча себе завжди називали атеїстами. Але, наскільки я розумію, атеїсти були б нейтральними, в крайньому разі посміхалися із «темних» бабусь у церкві. Та ні. Тут йшла справжня війна.

Дуже важливо, щоб молоде покоління взнало всю правду про ці страшні часи, і таке більше не повторилося.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*