Конкурс від Олега Волощука

webdigest.com.uaХоча я вже майже три роки цікавлюся інтернетом та створенням сайтів, та активно веду свій блог тільки пару місяців.

Коли ви щось починаєте вперше робити, то скоріше всього цікавитесь, хто ще щось подібне робить, чи є конкуренція, і т.д. Те саме зі мною. Та, оскільки, я спочатку активно читав саме російські блоги та форуми, то про українські взагалі нічого не знав. Десь там чув про блог Воробуса, та й то тільки чув. Ніколи не заходив.

Та ситуація змінилася, коли, як я вже сказав, почав активно працювати над своїм блогом. Одразу зареєстрував у популярному рейтингові блогів укрнету top.blog.net.ua.

Отут я і познайомився ближче із творіннями інших блогерів. Виявляється, навіть за відсутності попиту (більшість навіть україномовних шукають інфу по-російськи) є люди які витрачають свій час та зусилля для розвитку українського інтернету.

Серед цих хлопців мою увагу привернув блог webdigest.com.ua.

Чим? По-перше, дизайном. Все там акуратно, і як то кажуть «ні додати ні відняти». Крім цього, людина регулярно працює над сайтом вже більше ніж півроку. Колись спробуєте півроку регулярно писати статті на ресурс – не просто.

Крім цього, Олег відомий ще своїм курсом «Як створити блог на WordPress своїми руками». Я більше не знаю настільки якісного україномовного продукту по створенню сайту. Якщо знаєте – напишіть в коментарях. Тому, хто хоче створити свій блог – скачайте і працюйте.

А якщо буде багато цікавого матеріалу на українській, то й знайдуться читачі. Інтернет активно йде в село, а воно, як правило, україномовне. Це так як з мобілками, в село прийшли найпізніше. Так що «ждітє».

Тепер про конкурс. Конкурси пожвавлюють активність відвідувачів, сприяють створенню постійної аудиторії, роблять ресурс більш цікавим. Олег це зрозумів не гірше за мене і оголосив конкурс «Мій перший досвід в мережі інтернет!». Я там написав і свою історію, можете ознайомитися тут http://webdigest.com.ua/.

Поділився досвідом рекламування свого першого сайту на найвідомішому сеофорумі рунету. Що з того вийшло читайте на блозі.

А мій коментар дав мені можливість посісти почесне третє місце, і отримання призу 4 бакси. Зараз же за них куплю собі хороше посилання на GoGetLinks.

Як бачите, брати участь в конкурсах потрібно і вигідно :).

Треба буде з часом і собі цікавий конкурс придумати…
Наприклад, за кожні знайдені помилки – певна кількість грошей. А в мене там гора помилок. Крім того, поведінкові фактори покращаться.

2 коментарі

  1. Хе-хей! Це ти про мене написав?)) Приємно, дякую Павло!

  2. Будь-ласка, тим більше, що я писав правду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*