Короткі посилання та скачування з файлообмінників

11Сьогодні в одній статті поділюсь двома порадами, котрі декому будуть корисними.

Зокрема скажу пару слів про сервіс скорочення посилань, так як качати з файлообмінників.

Сервіс скорочення посилань.

Вам, напевне, не раз приходилось мати справу із дуже довгими посиланнями. Наприклад, як результат пошуку Гугл https://www.google.com.ua/search?q=%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0+%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:uk:official&client=firefox-beta&channel=sb&gfe_rd=ctrl&ei=rMAqU6KkJITK8gfg_IHABg&gws_rd=cr

Як бачите, такі лінки не є дуже зручними.

Що робити?
Виявляється є сервіси скорочення посилань. Ви вводите в спеціальне поле довге посилання, натискаєте «Enter» – і отримуєте коротке посилання на це й же ресурс.

В мережі подібних сервісів є дуже багато, ви навіть самі можете скачати такий скрипт і зробити свій.

Інша справа, що не завжди сторонні сервіси є надійними. В мене були випадки, коли для статті скорочував посилання за допомогою сумнівних сайтів. А потім лінки вели не туди, де повинні, а на всілякі казино.

Тому потрібно скорочувати посилання в надійних сервісах. А що може бути краще за Гугл?

Тому йдемо сюди: http://goo.gl/ .

Сервіс дуже простий.posylannya

1 – сюди вводите довге посилання яке потрібно скоротити

2 – тиснемо, щоби генерувати короткий лінк

3 – оце і є ваше коротке посилання.

4 – усі ваші посилання, котрі ви отримали користуючись сервісом Гугл. Виявляється, що крім зручності та надійності є ще один приємний бонус.  Так, ви можете бачити яка кількість людей перейшла за тим чи іншим посиланням. Але для цього вже потрібно зареєструватися в Гуглі.

Я почепив на блозі книгу про створення сайтів, і мені було цікаво яка кількість людей її завантажує. Тепер знаю. Мало завантажують 🙂

Як качати з файлообмінників.

Як що ви не перший день в мережі, то 100% вам приходилось скачувати файли із таких файл обмінників як DepositFiles чи LetItBit. Ви, напевне, знаєте, що завантажуючи з цих файлообмінників потрібно чекати певний час і дивитись непотрібну рекламу (якщо нема блокувальника). Також, деякі сервіси не дозволяють завантажувати підряд багато файлів, потрібно чекати хвилин п’ять, чи придбати Gold статус. А оно нам надо?

Тому є сервіси, на яких безкоштовно можна завантажувати з таких файлообмінників. Сервіси є безкоштовні та платні. На платних кращий функціонал, можна завантажити із більшої кількості файлообмінників.

Із всіх пропозиція я зупинився на цьому сайті: http://fastix.ru/download

Закинув 1$, і того вистачає щоб скачати не один гігабайт інформації. А можливо і в рази більше – знімає сервіс дуже і дуже мало.

Тепер, коли вам щось завантажити з файлообмінника, ви повинні скопіювати адрес сторінки.2

Далі, йдете на сервіс http://fastix.ru/download, і вводите в потрібне поле скопійоване посилання. Після цього сервіс сам перевірить чи не видалений файл, і якщо все нормально з’явиться кнопка «прокачать». Одразу ви побачите ціну скачування – вона мізерна.3

Після цього з’явиться посилання «Скачать файл». Все, скачуємо.

P.S.Експеримент в Норвегії. “Бездомний” хлопець сидить на зупинці. Мета: дізнатися реакцію оточуючих.

6 comments

  1. Невже з обмінників ще качають щось)))

  2. Мда, на файлообмінниках навіть і заробити можна, як вище написав Павло, книжки тільки там, вебмастерам також підіде даний вид заробітку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*