Корисні плагіни для mozilla firefox.

mozilla, firefoxХоча й Гугл Хром обігнав за популярністю всі інші браузери, я все ж таки продовжую користуватися старим добрим mozilla firefox. Можливо звик, можливо через можливість встановити плагіни які дозволяють завантажувати відеоролики з сервісу Ютуб. А можливо через назву браузера 🙂
Як би то не було, але в найближчих планах змінювати цей браузер не збираюся. Для тих, хто зі мною, пропоную ознайомитися із цікавими та корисними плагінами для mozilla firefox. Вони здатні значно полегшити роботу в інтернеті. Звичайно, це не весь перелік можливих, або якийсь рейтинг – просто цікаві плагіни. Не більше і не менше.

Отже, почали.

Adblock plus. Що тут сказати? Найкращий плагін для блокування реклами, існує для всіх популярних браузерів. Якщо б мені сказали залишити тільки один плагін – я б залишив його. Скільки прийшлось намучитися поки про нього не взнав! А так, встановив, і маю спокій. Реклама не надокучає. Навіть у налаштування не потрібно лізти. Але цей плагін має невеличкий недолік. Інколи через нього некоректно відображається певний сайт. В такому випадку для такого ресурсу можна включити adblock plus. Для цього натисніть значок в панелі інструментів, і поставте галочку «виключити на сайті…».

AutoСopy. Плагін, про який далеко не всі знають. Якщо він встановлений та активований, то будь-який виділений текст автоматично додається в буфер обміну. Не потрібно натискати праву кнопку миші і вибирати з меню «копіювати». Ще одною приємною особливістю AutoСopy є можливість запрограмувати, щоб натискання середньої кнопки миші вставляло текст і буфера обміну. Це все дуже зручно для людей, які активно (професійно) користуються інтернетом. Зокрема вебмайстрам  чи копірайтерам.

Does Amazon ship to… Прикольний плагін, який існує також для Гугл Хром (правда там в мене не встановився). Він знадобиться тим, хто купує на надзвичайно популярному магазині Amazon.com. Не секрет, що коли купувати на цьому (і не тільки цьому) сайті, то доставка з США платна, та й не всі компанії доставляють до нас товар. Ось тому і згодиться цей плагін. Після його встановлення біля кожного товару в магазині з’явиться кнопка:2fghgfj

Натиснувши на неї відкриється вікно, в якому можна подивитися які компанії доставляють даний товар в Україну, і скільки це коштує. Перед цим у вікні потрібно вибрати свою країну і натиснути «перевірити доставку»:1sthst

Flash Video Downloader. Дозволяє скачувати відео не тільки із популярних хостингів типу Youtube, але й будь-яке відео що вставлене на сторінці сайту. Достатньо тільки натиснути на голубеньку стрілку в панелі інструментів браузера.

FoxTab. Будь-яку сторінку яка сподобалася можна додати в закладки клікнувши правою кнопкою мишки і вибравши «добавить в FoxTab». Відкривання всіх закладок збережених за допомогою цього плагіна можна налаштувати. В тому числі вони будуть доступні за натисканням середньої кнопки на мишці (колеса прокрутки), або відкриття нової вкладки в браузері, або іншої комбінації. Виглядають збережені закладки так:3fhfh

InFormEnter. Дуже корисний плагін для тих, хто постійно змушений постійно заповнювати різноманітні форми та профілі. У налаштуваннях доповнення наперед вказуються всі часто використовувані дані: електронну пошту, логін, пароль, адрес сайту, та ін.   Не забудьте про InFormEnter коли вам прийдеться реєструвати, наприклад, свій ресурс у безлічі форумів чи ресурсів (сошники знають про що я).

RDS бар. Незамінний інструмент для сеомайстрів. Тулбар, який показує всі важливі показники ресурсу. Тепер заходячи на будь-який ресурс ви без проблем побачити показники ТІЦ та PR сторінки, відвідуваність, кількість посилань, вік ресурсу, і т.д.

WOT. Завдяки цьому відомому плагіну можна уникнути небезпечних сайтів. Після встановлення в панелі інструментів браузера з’явиться кільце, колір якого залежить від репутації ресурсу, на якому в даний момент ви знаходитесь. Ви також можете давати оцінку поганим чи хорошим проектам. Плагін деколи спеціально накручують сайтам-конкурентам чи політичним партіям. Так, сайт Партії Регіонів постійно відображається червоним кольором, і WOT туди не впускає 🙂

WebMoneyAdvisor. Плагін буде корисний всім, хто користується популярною грошовою системою WebMoney. Залежно від надійності певного ресурсу цей додаток зафарбовується в певний колір.  Також, натиснувши на його зображення в панелі інструментів браузера, можна прочитати відгуки відвідувачів про ресурс.

Ну ось і всі додатки, які я хотів вам порекомендувати. Знаю, знаю, що ще є багато хороших. Але й наведені вище варті вашої уваги. Користуйтесь!

3 коментарі

  1. Дякую за підбірку.
    Теж користуюсь переважно Мозіллою саме через хорошу розробленість купи корисних додатків. Коли починав користуватись адблоком, то для Хрому він був геть ніякий – пропускав майже все (зараз трохи ліпше), а у Файрфоксі він був і лишається майже ідеальним…Хочеш-блокуєш, хочеш-відкриваєш, як весь сайт, так і окремі елементи, хочеш налаштовуєш на свій смак.
    Ще непоганий Download Helper – мабуть, аналог Flash Video Downloader, – одним кліком качаєш будь-яке потокове відео.
    Ще є прикольний додаток “Who stole my pictures” – однокліковий пошук копій зображень в інеті.
    Звичайно, ще є безліч, і, мабуть, ще довго це спонукатиме користуватись саме цим браузером (хоча ще пару років тому я любив такий анекдот: “Зібрала якось операційна система свої браузери, і каже: Так, хто буде жерти багато ресурсу, одразу буду бити по наглій рижій морді!!!”):)

  2. В мене також встановлений і Хром, але то так, для підстраховки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*