Корисні поради від pavlofox

monohromЗараз стало модно публікувати всілякі лайфхаки. Правда більшість таких матеріалів – це переклад англомовних статей. Я ж дам поради, які, скоріше всього, ви просто так ніде не знайдете.

Як швидко заснути

Кажуть, що це секрет від бійців спецпідрозділів. Якщо хочете швидко заснути, то зручно ляжте, і закрийте очі. Тепер підніміть ваші зіниці догори, ніби ви десь дивитесь на свої брови. Але не до болю!

Знаючі люди стверджують, що коли ми спимо, то зрачки саме в такій позиції перебувають. Тому заснете швидко. Мені допомагало.

Просіть завчасно

Якщо потрібно щось попросити, то не тягніть довго. Попереджуйте завчасно. Адже людині легше погодитись на ваше прохання, коли до події місяць, ніж три дні. Людина обіцяє виконати прохання, бо до події ще довго. А потім ви запитуєте: «пам’ятаєш, ти мені обіцяв».

Як діяти свідомо

Як правило, ми діємо несвідомо, на автоматі. Щоб змінити ситуацію, радять часто задавати собі запитання: що я роблю, що зараз думаю, що відчуваю, чи це потрібно мені.

Проблеми з травленням

Буває, що розболівся живіть, ви змушені десь йти, але боїтесь відійти від туалету. Не знаю, що про це кажуть лікарі, але одна людина колись дала класну пораду.

Потрібно чайну ложку крохмалю (звичайний харчовий) запити водою. Все, на 95% ви захищені від біганини в туалет через понос.

Тільки обережно, коли взяли в рот чайну ложку крохмалю не вдихайте повітря, а одразу запивайте водою. Інакше закашляєтесь.

Як зняти стрес

Я знаю два способи: наспівувати якусь пісеньку (мелодію), або фізичні вправи. Найпростіше – повіджиматись разів 30, чи стільки ж разів присісти.

Усмішка

Звичайна усмішка автоматично покращує настрій. Користуйте! 🙂

Як схуднути

Товсті люди стверджують, що вони не їдять багато, а набирають вагу “із повітря”. Звичайно, що це не правда. Тому деколи радять перед прийомом їжі випивати склянку води. Шлунок вже буде частково наповнений, і ви менше з’їсте.

Як правильно бігати

У бігунів дуже часто болять коліна. Все тому, що люди неправильно бігають, і жорстко приземляються всією вагою на п’ятку.

Щоб зменшити ризики травм, слід приземлятись на носок.

Як говорити

Якщо хочете більше впливати на людей, намагайтесь говорити трошки повільніше. Як правило, директор підприємства говорить значно повільніше ніж прибиральниця.

Або послідкуйте, з якою швидкістю говорять президенти, і бабульки на базарі.

Правило 21 дня

Щоб придбати нову звичку, треба протриматись в середньому 21 день. За цей час мозок почне виконувати дану дію автоматично.

Ходіть рівно

Експерименти вчених показали, що рівна постава за декілька хвилин збільшує кількість тестостерону (чоловічий статевий гормон) на 20%.

Крім цього, піднімається ваша самооцінка.

Як швидше зварити яйце

Буває, що потрібно зранку швидко зварити яйце. Тому заливайте його водою з під гарячого крана 🙂 Єдине, якщо яйце брати із холодильника, то заливши його гарячою водою – може тріснути.

«Зроби зараз»

Навчіть себе що після фрази, «зроби зараз», ви без роздумів зробите потрібну дію.

Натренуйтесь на простих речах, потім на складніших, типу вставання зранку із ліжка, а потім на складніших.

Якщо все зробити правильно, то з часом на дану фразу у вас виробиться умовний рефлекс, і ви діятемите без зволікань.

Одяг потрібно розміру

Буває, що навіть примірявши одяг на базарі чи в магазині, все одно купили трошки не того розміру.

Тому просіть дати річ більшого та меншого розміру. Тоді зможете побачити, що це трохи завелике, це замале, а це добре підходить.

Економити час при перегляді відео

Якщо дивитесь відео на комп’ютері (через плеєр чи Youtube), то вмикайте пришвидшену швидкість відтворення. Оптимальна швидкість від 1,25 до 2 разів.

Як видалити вірус

Якщо побачили, що на екрані комп’ютера з’явилась рекламна заставка, яка не видаляється, то можна знайти пошук всіх файлів на комп’ютері за часом створення. Тоді видаліть всі файли, які з’явились на компі із часу, коли з’явились проблеми.

Як правильно дихати

Правильно дихати животом, а не грудьми. Таким чином масажуються внутрішні органи.

Щоб навчитись правильно дихати, покладіть одну долоню на груди, іншу на живіт. Тепер дихайте так, що рука на животі рухалась, а на грудях ні.

8 comments

 1. Чому правильно дихати животом?) Чим масаж органів корисний?)

 2. А я би не радив видаляти всі файли, коли з’явився вірус.
  Варіант перший. Якщо вже так сильно хочеться повернутись до конфігурації, котра була перед встановленням вірусної програми, то краще скористуватись “Відновленням системи”. По замовчуванню воно має бути ввімкнуте, і буде автоматично створювати “Точку відновлення” при кожному встановленню нових програм чи драйверів.. Відповідно можна в будь який час зайти у “Відновлення системи”, вибрати потрібну “Точку відновлення”, і повернутись тієї конфігурації, що була перед встановленням шкідливих програм.
  Другий варіант – чистка “вручну” встановлених шкідливих програм. Підходить для більшості випадків з появою небажаної реклами. Зайти в Панель керування – Програми і компоненти. Відсортувати по даті. Переглянути всі останні встановлені програми і видалити всі ті, котрі були встановлені “не вами”. Також бажано зайти в Program_Files, і там теж видалити (або хоча б перейменувати) папки, куди встановлені ці нові програми. Звичайно бажано ще зайти в C:\Users\Admin\AppData\Local, і там пошукати і повидаляти (або перейменувати) залишкові файли шкідливих програм.
  Між іншим, якщо запускаєте ярлик браузера і постійно відкривається якась певна сторінка (фільми чи інша реклама), причому ця сторінка явно не ваша Домашня сторінка браузера, потрібно: зайти у Властивості ярлика браузера, перевірити пункт Об’єкт. Там має бути тільки шлях до ехе-файлу браузера. Тобто закінчуватись chrome.exe (в Хромі) чи \firefox.exe (в Мозілі). Зараз є багато вірусів, котрі модифікують адресу запуску, і дописують після .ехе якусь адресу веб-сторінки. В результаті, після запуску такого ярлика одразу ж запуститься і ця сторінка. Що цікаво, що в Налаштуваннях браузера в пункті Домашня сторінка такої адреси не буде, і можна довго думати, звідки вона запускається.

  • Дякую, не знав цього.
   Хоча своїм методом також видаляв рекламний банер із робочого стола.

   • Я не спорю – можна і твоїм способом. Але ним можна видалити потрібні і важливі файли, які зовсім не відносяться до вірусної програми.
    Якщо не помиляюсь, в пошуку файли відображаються не по даті створення, а по даті останнього модифікування.. Так що таким чином можна видалити всі останні змінені файли й програми…

    • Останнього разу метод спрацював у Windows XP. Колега з минулої роботи – любитель “полунички”. Десь заліз не там, і на весь екран м’яко кажучи цікава картинка. Нічим не видаляється. А в хаті малі діти, теща, жінка. Приходить – Павло рятуй!
     То я йому про цей метод розказав – допомогло 🙂

 3. Дуже цікаві поради, ще б про них пам’ятати при потребі 😉
  Добавлю від себе: як швидко привести дихання до норми, якщо задихався
  зробити таку вправу: швидко вдихнути і швидко видихнути, тоді повільно вдихнути і повільно видихнути, повторити пару разів.

  • Швидкі і повільні вдохи чергувати?
   Дякую за пораду, в суботу піду в спортал, випробую.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*