Користь води для організму.

водаКоли заходить мова про здоров’я, то про що тільки не говорять: і про дієти, і про користь фруктів, і про вегетаріанство, і про голодування. Але чомусь дуже мало уваги приділяється користі звичайної чистої води.

Саме вода заслуговує найбільшої уваги. Якщо ми переважно складаємось із води то потрібно її вживати більше ніж в середньому прийнято. Судіть самі: організм людини на 60-90 відсотків складається із води. Такий розкид відсотків через те що новонароджена дитина на 90 відсотків складається із води, а людина літнього віку має тільки 60 відсотків води. Отже процес старіння — це фактично втрата організмом води. Більшість людей вважає що випивши за день пару горняток кави чи чаю вони поповнюють потребу людського тіла у воді. Але ж кока кола, чай, кава, спрайт чи інші напої -це не вода. Потрібно в день випивати до двох літрів води. У літній час та при заняттях спортом можна випивати більше.

Чиста вода потрібна не тільки для того щоби поповнити втрати вологи. Вона також допомагає організмові виводити шкідливі речовини та продукти обміну з організму. Для підтвердження своїх слів наведу декілька випадків з життя.

Часто чуємо як знайомі чи колеги по роботі що люблять випити спиртні напої жаліються що мають зранку сильну спрагу. Організм відчуває що поступили багато отрути (алкоголю) і викликає спрагу щоби людина пила більше води. Це те про що ми говорили вище. Пам’ятаю ще радянську інструкцію по знищенні тарганів. Вагомою умовою успіху в боротьбі з шкідниками автори радять перекрити тарганам доступ до всієї води. В противному випадку отруєні шкідники вип’ють води і отрута виведеться з організму.

Ще один випадок. На моїй першій роботі розвелися щурі і відповідна служба їх травила. Якийсь день під час обіду ми побачили як щур не боячись нас лізе до розчину з водою. Це було дивно, адже було багато людей і білий день. За пару днів в роздягальні знайшли мертвого щура. Він не врятувався. Але зверніть увагу як він бувши отруєний ліз до води!

Проведені дослідження доводять що вживання достатньої кількості чистої води зменшує кількість захворювань (в тому числі онкологічних) у рази. Як доводить автор книг про користь води доктор Ферейдун Батманхелідж більшість захворювань від недостачі води. У його практиці був випадок коли він бувши у тюрмі зміг допомогти в’язню в якого почалися сильні болі через виразку шлунка. Доктор не мав ніяких ліків і дав склянку простої води. На здивування хворого біль пройшов. Ферейдун прописав співкамернику щодня вживати достатню кількість води. Невдовзі хворий виздоровів.

Ця порада дозволила багатьом людям повернути здоров’я. На думку доктора чиста вода допомагає при стресах, астмі, алергії, високому тиску, підвищеній вазі. Недостача води сприяє швидкій втомлюваності, онкозахворюванням, хворобам суглобів та багатьом іншим хворобам.

Багато людей питають чому вони нічого не знали про користь води. Відповідь надзвичайно проста. Ні для кого не є секретом що медицина це в першу чергу бізнес, а не турбота про здоров’я людини. А скільки можна заробити на продажі води? Отож-бо й воно!

Дуже рекомендую вам прочитати такі книги доктора Ферейдуна Батманхеліджа:

Ваше тело просит воды

Вода для здоровья  

Вода исцеляет, лекарства убивают  

Вода – натуральное лекарство от ожирения, рака, депрессии  

Вы не больны, у вас жажда

Как лечить боли в спине

Їх усіх можна знайти в інтернеті. Прочитайте, може це комусь допоможе не захворіти або вилікуватися.

2 коментарі

  1. Ніколи б не подумав!
    Треба буде прочитати книги про користь води. Це краще ніж викидати потім гроші на ліки та лікарів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*