Крадуть тексти!

злодіїТільки пару днів тому Олег Волощук розмістив матеріал про те, що його тексти крадуть http://webdigest.com.ua/,  і на тобі – в мене така ж проблема!

Вже колись із таким стикався, якийсь «вебмайстер» нагло розміщував мої статті просто перекладені на російську.

А тепер «знову почалося». Дивіться самі:

Оригінал http://pavlofox.net/yak-robytsya-knyga/

Вкрадено http://www.incore.me/texnologii/kak-delaetsya-kniga/#comment-2215

 

Оригінал http://pavlofox.net/yak-vydalyty-mail-ru/

Вкрадено http://www.incore.me/internet-texnologii/kak-udalyat-tulbary/

 

Оригінал http://pavlofox.net/elektronna-knyga-wexler-book-t7206-oglyad/

Вкрадено http://www.incore.me/multimedia/elektronnaya-kniga-wexler-book-t7206-obzor/

 

З одного боку раз твої тексти крадуть, значить щось в них є цінного. Але то нервує. Ви спробуйте купіть нормальний текст з картинками, не рерайт на біржі! Побачите скільки коштує 1000 знаків. Пару доларів і більше. Маю наувазі саме копірайтинг, а не рерайт.

А тут людина скопіювала текст, переклала Гуглом і без зворотніх посилань виклала на сайт. Дивлюсь, що і відвідуваність в нього не гірша ніж в мого блогу.

Найгірше, що крадуть як правило «недосайти», в яких навіть контактна інформація не вказується.

Пам’ятаю, як я колись хотів перекласти з декількох америкосівських сайтів хороші статті із зворотніми посиланнями на джерело. То я написав цим вебмайстрам, чи вони не проти.

Відповів тільки один, причому не дозволив це робити, оскільки ніби-то Гугл бачить що текст перекладено. Тому я більше цим не займався.

Десь є 2 статті на сайті з папужками, але в америкосівському писало що можна копіювати, але слід ставити посилання. То я поставив, ще дотепер стоять. А тут вкрав і навіть не подякував.

Я колись як варіант розглядав можливість закинення цього блогу і продаж хороших статей (перекладених на російську) на біржах посилань. Зібрав би непогану «копійку». Там стільки статей, досить якісних, із схемами та поясненнями.

А тут школярі обігнали.

Що тепер робити?

Мабуть піду в наступ. Щось не зміг визначити хостера, то прийдеться йти іншим шляхом. Буду «стукати» http://dneprolab.com нехай банять.
Я правда, автору того «сайту» в коментарях написав щоб забирав плагіат. Має пару днів. Якщо ні, нехай не ображається.

От тепер думаю, чи не варто скористатися порадами Олега  і захищати свій контент. Дістали. Ясне діло, що писати самому важко, легше вкрасти.

12 comments

 1. Ще можна поскаржитися в Гугл і Яндекс і, сайт, в якому розміщено крадений контент, можуть забанити. А загалом, звичайно ж, проблема. Треба й собі застережні заходи прийняти, а то з’явиться якась “Записная книжка” в рунеті…

 2. Це геніально, розмістити неклікабельні посилання на вкрадені статті і заборонити копіювання тексту…

 3. Хм, я коли немаю часу робити рерайт то просто перекладаю гуглом статті, виправляю помилки та переписую перший абзац по своєму, але я в такому разі вказую джерело. Та що там, навіть коли повністю пишу статтю з нуля то вказую сайти з яких матеріал брався. (Як на мене для такої тематики як в мене це є обов’язковою процедурою, щоб той хто читає, наприклад, міг перевірити достовірність інформації.

  • Ну так, в науці, новинах, без рерайту не обійтись. Та й далеко не в кожній тематиці можливий чистий копірайт. Ще в персональному блозі, де описується свій досвід можливо. Інакше слід ознайомлюватися з темою.

   • Ну персональний блог для того щоб і писати в ньому свій досвід, хоча досвід звісно буде не оригінальмим (так як хтось у таку ситуацію точно потрапляв чи тому подібне), але слова якими це описано та висновки точно оригінальними будуть)

 4. А як плагіатор знайшовся?
  Заборона виділення тексту не допоможе. 🙂
  Колись читав, що для трастових сайтів в користь копіювання його матералів на інших сайтах. Так типу пошук бачить, що інфо – авторитетна та корисна. В збиток лише йде плагіатору.

  • А він забув забрати посилання із зображення, то я побачив посилання на свій ресурс в вебмастері Яндекса 🙂
   Але він там мінімум з десяток статей вкрав, то замала плата за таке. Я йому так коментарі полишав, щоб забрав тексти.
   Заборона копіювання хоча б від школярів вбереже. А так найкраще це дійсно – нарощувати траст.
   Якщо буде далі красти, то прийдеться жалітися пошуковикам. Може допоможуть.

 5. Ніби авторство гугл трохи захищає 🙂

  • В мене авторство Google стоїть, але чи він бачить що це переклад. Може думає що це оригінальний текст російською.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*