Кращі боксери-важковаговики за всю історію боксу.

Віталій Кличко. Я його поставив у список першим і не тільки тому що він також українець. Я не знаю більше боксера-важковаговика його класу який би ні разу не був навіть в нокдауні. Знамениті Алі, Тайсон та Льюїс падали і то не раз. Шеннон Брігс після бою з Віталієм сказав: “Я бився з Форменом, я бився з Льюїсом, але це був найкращий бій мого життя”.

За багатьма показниками Віталій побив рекорди усіх знаменитих боксерів. Кличко захистив чемпіонські титули підряд більше разів ніж Тайсон чи Алі. У Віталія 26 нокаутів підряд. Хто може похвалитися подібним? Для тих хто сумнівається – прочитайте тут http://prosport.tsn.ua

Ось що сказав про Віталія Переможець Майка Тайсона – Дені Віл’ямс: “Віталій Кличко був найскладнішим суперником у моїй кар’єрі. Його стиль такий незручний! Знаєте, дивишся на нього — і з боку він не виглядає так вже добре. З боку Віталій виглядає повільним, незграбним, неповоротким. Але коли ти опиняєшся з ним у ринзі, ти розумієш, що він дуже хороший боксер. Його удари настільки болючі, що кожен раз, коли вони потрапляють у тебе — наче шматок сталі вдаряє тебе по обличчю. Він дуже хороший боксер”.

Володимир Кличко. Молодшого з Кличків я поставив на друге місце тому що на мій погляд він трохи слабший за Віталія. Крім того у його кар’єрі були поразки нокаутами. Зате у молодшого Кличка прекрасний рекорд-53 бої завершені нокаутами. Наприклад у того ж Тайсона — 44, у Льюіса — 32.

 

Леннокс Льюіс. На мою думку це найсильніший боксер після Кличків за всю історію боксу. Так, він виграв у Віталія, але програвав бій. Переміг не нокаутом а через розсічення брови у Кличка. В часи коли на ринзі правив Леннокс (кінець 90-х) з ним мало хто міг боксувати на рівних. В 2002 році він декласував самого залізного Майка. Завершив кар’єру не переможним.

 

 

Мухаммед Алі. “Король боксу” але я постави його тільки на четверте місце. Мені здається що і Клички і Льюїс змогли б перемогти Алі. Спорт йде вперед і рекорди спортсменів попередніх років довго не тримаються. Те саме у боксі, просто там неможливо точно виміряти результат. Згадайте його знаменитий бій з Фрезером і уявіть якби замість Джо по голові Алі надавав Кличко.

 

 

Майк Тайсон. Легенда боксу та кумир для багатьох любителів боксу. Завдяки небаченій до цього силі та стрімким атакам Майк у 20 років завоював титул чемпіона світу з боксу. Це не вдавалося нікому. Хоча й недруги Кличків кажуть що Майк міг би у кращі часи змести братів із помосту рингу я в це не вірю. Бої з Льюїсом (визнаю, Майк був вже не той) та Холіфілдом показали що із Тайсоном першокласні боксери можуть боксувати.

 

Евандер Холіфілд. Багаторазовий чемпіон світу з боксу. Людина яку не могли відправити у нокаут Льюїс, Тайсон, Формен. Улюбленцем американців став після відкушеного йому вуха Тайсоном. Трохи зіпсував собі біографію не вмінням вчасно піти з боксу.

 

 

 

Джордж Форман. У часи своєї молодості зносив усіх з рингу, включаючи знаменитого Джо Фрезера. Суперники боялися виходити проти нього на ринг. Зупинити великого та атлетичного Формена зумів тільки сам Мухаммед Алі. Поразку Джорж не зміг перенести і на 10 років залишає спорт. Повернувся на ринг щоби поставити знаменитий рекорд. У і у віці 45 років переміг Майкла Мурера Форман і стає найстаршим чемпіоном світу серед важковаговиків. До речі, у Формана 68 перемог нокаутом на професійному ринзі.

 

Роккі Марчіано знаменитий боксер який правив залізним кулаком у п’ятдесяті роки минулого століття. Зміг побити попереднього чемпіона Джо Луїса. Знаменитий тим що провівши 49 боїв на професійному рингу не зазнав ні одної поразки! Попри його авторитет та досягнення на рингу я дуже сумніваюся що він би міг щось протиставити теперішнім чемпіонам.

 

 

 

Джо Луїс. Видатний боксер-важковаговик. Запам’ятався знаменитими поєдинками з Максом Шмелінгом та перемогами над найсильнішими боксерами того часу. Вже немолодий Джо зустрівся у поєдинку зі знаменитим Роккі Марчіано, але поєдинок він програв нокаутом. Цей бій став останнім у його професійній кар’єрі.

 

Джек Демпсі. Знаменитий боксер на прізвисько “Манаський костолом”. На почату 10-20 тих років минулого століття йому не було рівних. Відзначався сильними ударами з обох рук. Одному зі своїх суперників Джек зламав щелепу та вибив зуби. У 1954 році ім’я Джека Демпсі занесли в Зал слави боксерів.

 

 

 

Соні Лістон як і Майк Тайсон у молоді роки мав проблеми із законом і також відбував покарання в тюрмі. Боксерського чемпіона Флойда Патерсона у двох поєдинках просто знищив. Суперники боялися виходити проти нього на ринг. Зумів зупинити Лістона тільки Мухаммед Алі. Але ці два поєдинки мали скандальну славу і там важко насправді вияснити хто переміг. У 1970 році його знайшли мертвим. Ходили розмови що його вбила мафія з якою він мав стосунки.

 

Ось такий вийшов у мене список. Якщо ви не згідні -внизу поле для коментарів. Вперед!

2 comments

  1. Ти написав цей список майже точно але на мій погляд Мухамед Алі є Господарем рингу і царем серед боксерів

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*