Кращі книги про бізнес

книгиХочу запропонувати кращі, на мою думку, книги про бізнес. Ті, хто бажає зайнятися бізнесом, повинні перед тим, як вкласти кошти гроші повинні знати головні принципи заробляння грошей.

Адже багато бідних людей думають що дорогий автомобіль — це актив. А насправді — пасив, який просто забирає гроші і не дає прибутку. Звичайно, автомобіль потрібен, але спочатку слід подбати про активи які будуть нас забезпечувати доходом.

Добре, вистачить із теорією, даю літературу. Всі ці книги я прочитав, сам, так що знаю що раджу. Тільки одне зауваження: назви книг я пишу так, як їх легше знайти в інтернеті чи книжковому магазині, а це переважно російська мова.

Ну що, почали.

1. Роберт Кийосаки “Богатый папа – бедный папа” — “класика жанру”, її повинен прочитати кожний хто хоче стати бізнесменом.

2. Наполеон Хилл “Думай и богатей” — її усі хвалять, та мені щось не пішла. Може це на любителя.

3. Генри Форд “Моя жизнь, мои достижения” — читати біографії успішних людей дуже корисно, бо люди як папуги повторюють дії інших. То ж нехай це будуть успішні дії!

4. Ли Якокка “Карьера менеджера” — знаменитий менеджер описує як він розвивав корпорацію “Форд” та піднімав з колін “Крайслер”.

5. Бодо Шефер “Мани, или Азбука денег” — знаменитий оратор та молодий мільйонер ділиться секретами успіху.

6. Роберт Чалдини «Психология влияния» – хоча це книга і по психології, та коли прочитаєте, побачите що бізнесменам вона також корисна.

7. Ричард Брэнсон «К черту все! Берись и делай» – як книга називається, такий стиль і сповідує Бренсон. У книзі автор описує як свій бізнес так і пригоди.

8. Трейси Брайан “Достижение максимума” – книга від знаменитого оратора та бізнес -тренера.

9. Владимир Довгань “Я был нищим, стал богатым” -ті хто жив у 90-х, повинен пам’ятати “Дога піцца” та горілку “Довгань”. Тепер він весь свій досвід описує в одній книзі. Дуже цікаво!

10. Борис Березовский  “Как заработать большие деньги” – ця невеличка книга заставляє задуматися про причини багатства. А Березовський в грошах розбирається!

11. Сергей Азимов “Как зарабатывать деньги без стартового капитала” – гроші у нас під ногами, тільки ми цього не бачимо. У крайньому разі так стверджує Азімов. А він, до речі володіє великою ювелірною компанією в Німеччині.

12. Нелли Федосенко “500 идей домашнего бизнеса” – хоча й це не є нова книга, але “тріщить” ідеями бізнесу. Просто “бери та роби”.

13. Трейси Брайан “Оставьте брезгливость, сьешьте лягушку” – книга про те, що завжди слід починати свій робочий день із найважливіших справ, навіть коли їх робити важко.

14. Роберт Кийосаки “Квадрант денежного потока” – ця книга для тих, кому не вистачило “Богатого папы».

15. Джим Ронн “7 стратегий достижения богатства исчастья”.

16. Эндрю Мэтьюз «Счастье в трудные времена» – книга відомого австралійця про те, як перемогти усі проблеми і досягти успіху.

17. Шарма Робин “Кто заплачет когда ты умреш?» – невеличка, але дуже цікава книга про те як не прожити марно своє життя.

18. Эрни Зелински “Успех без офисного рабства”-я прочитав багато книг про бізнес та досягнення успіху, але саме з цієї книги все почалося.

19. Эверетт Боуг “Рабочий день минималиста” – незвичний погляд на бізнес: автор рекомендує для досягнення успіху працювати не більше, а менше.

20. Карнеги Дейл “Как перестать беспокоиться и начать жить” – знаменитий Карнегі вчить нас не тільки бізнесу, але й як спокійно сприймати невдачі і не опускати рук в будь-якій ситуації.

21.Зіг Зіглар “Встретимься на вершине” – інструкція до дії. Автор дає перевірені рецепти досягнення успіху в житті. Дуже хороша книга, рекомендую!

22. Петро Яцик “Українець, який відмовився бути бідним” – чудова книга про знаменитого українця, бізнесмена та мецената-Петра Яцика. У книзі описане як життя знаменитого українця, так і його думки та погляди. Дуже приємно читати про українця який став впливовим бізнесменом.

23.Максим Котин “И ботаники делают бизнес” – це не книга, це скоріше щоденник, в якому крок за кроком описані дії, які робив починаючий бізнесмен Федір Овчинников. Ви побачите як він відкривав та розвивав мережу книгарень. Це не художній твір, історія правдива. До речі, тепер Федір відкриває мережу піцерій, і все також описує у своєму блозі http://sila-uma.ru/

2 comments

 1. Дякую за список, вибрав декілька, які скоріше всього прочитаю.) До речі в якому віці ти почав читати бізнес книги?
  Генри Форд «Моя жизнь, мои достижения»
  Бодо Шефер «Мани, или Азбука денег»
  Роберт Чалдини «Психология влияния»
  Владимир Довгань “Я был нищим, стал богатым”
  Роберт Кийосаки “Квадрант денежного потока”
  Шарма Робин “Кто заплачет когда ты умреш?»
  Петро Яцик “Українець, який відмовився бути бідним”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*