Кремлівські тролі

кремлівські троліУ час війни на Сході України, вороги використовують  різні засоби. І це не тільки прямий військовий наступ.

Ворог розглядає різні способи послаблення України. В тому числі, сіяння паніки, спроби зірвати мобілізацію, повалити існуючий лад.

Про це прямо каже персональний ворог Путіна – Михайло Саакашвілі http://www.unian.ua/politics/1018361 .
Способів зробити свої задумки в спецслужб сусідньої держави безліч. Це і теракти; підкуп, знищення та шантаж важливих осіб; вуличні акції, і т.д.
Особливе місце займає інтернет та соцмережі. Адже тут сидить активніша частина суспільства. А як відомо, 5% активних людей здатні заразити своєю ідеєю іншу частину суспільства.

Тому в останній час з’явилось дуже багато тролів. Вони публікують неправдиву інформацію, займаються відвертою пропагандою, поширюють настрої «пропало всьо», підривають довіру до керівництва державою.

Ось хороший матеріал про це: http://www.sobaka.ru/city/city/32942

Згідний, у верхах далеко не все добре, і не скоро буде все в порядку. Але нехай тролі спочатку покритикують Путіна, а ми якось самі розберемось.

От дивіться, набирають «працівників», які на форумах, в соцмережах, коментарях сайтів повинні постити інформацію про погіршення життя в Україні, третій Майдан, каральну операцію на Сході Україні. При цьому слід писати про хороше життя в Криму та Росії http://watcher.com.ua .
Як бачите, така робота оплачується по 2-4 гривні за пост. Від виробітку. От вони і стараються.

Гляньте, наскільки поставлена на потік пропаганда: https://www.facebook.com/

Покажу ще декілька прикладів, які підтверджують вище написане:456

боти і тролі з Кремля

48954566

Як тільки з’являється повідомлення про втрати української армії, одразу пишуть що керівництво не дає зброї, армія деморалізована, все пропала.

Коли опублікували новини про передачу Порошенком 100 штук важкого озброєння, почались коментування типу: такими темпами армію до 2020 не озброїмо, ще б в минулому році передав, і т.д.

Я переходив на профілі цих «коментаторів» у Фейсбук. В більшості з них дивні імена в профілі, одна картинка. І то якоїсь кінозірки. Ще в когось одна картинка … футбольного стадіону. Не всі люблять відкривати інформацію про себе, але в даному випадку маємо справу з тролями.

Паніку сіють і наші експерти (не знаю, в лапках чи без писати).

Дивіться, з одного боку пишуть про деморалізацію, і наш Соскін також, тільки про деморалізацію української армії. Кому вірити?1

І насамкінець, інформація, яку розказав знайомий. Це старенький дядько, який був «за Союзу» членом КПРС. Комуніст.

Він мені розказував, як їх в кінці 80-х направляли на мітинги у Львові. В той час піднімали людей на боротьбу колишні політв’язні: Чорновіл, Горинь, Гель.

Стоїть мій знайомий із «колегами», на мітингу, і ті викрикують фрази типу «что ты там мямлиш, ты по существу давай говори». А хто не знає, думає що це прості люди з натовпу кричать.

От читаю коментарі теперішніх агентів, і таке враження що це той самий голос.

Голос Кремля.

P.S.Розумна людина каже: кремлівські тролі

P.P.S.Як правильно банити кремлівських тролів:

One comment

  1. Рекомендую бойовий суржик від діда Свирида http://repka.club/itemlist/user/970-%D0%B4%D1%96%D0%B4%D1%81%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%B4
    трохи спокійніше сприймається інформація.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*