Як купити дешевше на Aliexpress

Багато із нас “підсіли” на китайські інтернет магазини. Адже тут величезний вибір товарів за розумні ціни. А у нас, як правило, продається те саме, тільки із націнкою.

Першу свою покупку у китайському магазині, я зробив років 4-5 тому.

Але тільки пару днів тому дізнався, як можна купувати ще дешевше.

Але спочатку скажу про всі чесні способи купити дешевше на Aliexpress, які знаю.

1.На сайті Aliexpress є таке поняття, як “Гарячі товари” (1). Тут товар попадається дешевшим, ніж в інших продаців. Але все одно, перед покупкою перевіряйте, чи це так.1

2.Під час пошуку дешевого товару, можете сортувати його по ціні (2). Але краще, на мою думку, сортувати по кількості замовлень (3). В таких продавців невисока ціна, бо багато замовлень. Крім того, можна подивитись на відгуки покупців.2

3.Купони продавців. Більшість продавців роздає купони, якщо ви придбаєте товару на певну суму, то отримаєте невелику знижку.
Взяти купони можна на сторінці із описом товару:3

Просто натисніть на надпис із купоном (4), і він опиниться у списку ваших купонів (5):4

Тепер, при оформленні замовлення, потрібно вибрати потрібний купон, і можна отримати знижку.

4.Купони від Aliexpress. Іноді, сам магазин Aliexpress роздає купони. Їх можна побачити на головній сторінці. Але я не маю часу постійно пильнувати, мені легше про всі акції дізнатись із сайту http://mysku.ru/ . Тут одразу розкажуть, якщо є цікава пропозиції від китайських магазинів.

Минулого разу я отримав купон на знижку у 8$ якщо придбаю товар від 50$. Мені якраз потрібно було одну річ придбати (як прийде напишу), і ця знижка дуже згодилась.

5.Ну і останній спосіб, про який я дізнався на днях. Здається, це на http://lifehacker.ru/ про це писали.

Одним словом, для економії рекламного бюджету, інтернет магазини діляться частинкою прибутку із тими, хто їм приводить покупців. Таким чином з’явились кешбек сервіси.

Тобто, ви реєструєтесь у цих сервісах, заходите по їхньому посиланню на сам інтернет магазин, і вже там купуєте товар. В результаті, магазин частину прибутку віддає кешбек сервісу, а він вам. При цьому, все чесно і легально.

От, і в Лайфхакері рекламували сервіс http://letyshops.ru/ . При реєстрації дають одразу 200 рублів, але вивести можна, коли буде 500.

Мені потрібно було купити лампу для гаража, і я через кешбек сервіс зайшов на Алі, і замовив. Вже нарахувало 36 рублів, які дадуть, коли я підтверджу отримання товару.5

На цьому сайті, кешбек кожного інтернет магазину різний. Для Алі — це 4%, але вчора була акція — 10%, то я взяв цей ліхтар.

В принципі, сервісів які повертають гроші за покупки багато:
https://cashback.epn.bz/ http://cash4brands.ru/

Та ви і самі зможете подібні знайти. Головне, не втратити пильності, і не накупувати непотребу. В мене є принцип, що я раптово нічого не купую. Чим серйозніша покупка, тим довше думаю і вибираю товар.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*