Де купити якісні посилання

МіралінксВчора писав про свій досвід роботи із відомою біржею GoGetLinks. Сьогодні трошки розкажу по інший, не менш відомий сервіс Miralinks.

Я тут купив відносно мало посилань, але цей сайт має свої переваги, про них нижче.

Якщо в GoGetLinks ви даєте вебмайстру сторінку, на яку слід поставити лінк, то в Miralinks ви даєте одразу статтю, в якій самі вже вставили посилання, із анкорами які вам потрібні, в будь-якому абзаці, оточили потрібними словами. Крім того, за якість статті відповідаєте ви, відповідно це не буде дешевенький рерарайт, чи замітка в 1000 знаків.

Ще одне. В біржі Miralinks ви можете розмістити одразу і два, і навіть три посилання з одного тексту. Тобто, за ціну одного – отримати більше. Я більше двох посилань не ставлю – одне з анкором із непрямим входженням, інше у вигляді адреси сайту на головну сторінку.

Крім вище наведених переваг є ще одна. Можна знайти площадки, які розміщують ваші статті за символічно малі суми. Наприклад за 30-50 рос. рублів. Спробуйте такі посилання купити на GoGetLinks!

А чому так дешево? Бо деякі вебмайстри хочуть за рахунок рекламодавців наповнити свій ресурс якісними статтями. І їх не хвилює, що ці статті будуть із посиланням. Такий собі «гостьовий блогінг».

Ну і про останній плюс. Наскільки я знаю, біржа Miralinks має в своїй системі дуже якісні сайти, які здатні «витягнути» ваш ресурс в ТОП.

Тепер про технічні моменти

Після того, як ви зареєструвались, слід додати статті із посиланнями на потрібні вам сторінки в систему Miralinks.

Для цього натисніть вкладку «Рекламодатель» (1) і «Список всех статей» (2).міралінкс, як купити

Далі переходимо на «Добавить статтю» (3).2

Тут ви зможете завантажити свої статті, вказати лінки із них, тайтли, опис статті, навіть вказати приблизний її адрес на чужому сайті.

Після додавання статті слід почекати, поки модератори її перевірять. Адже вона повинна бути досить якісною, унікальною. До речі, унікальність текстів можете перевіряти безкоштовною програмою «Адвего Плагіатус» – завантажити тут http://advego.ru/plagiatus/

Після того, як ваші статті утвердять модератори, можна приступати до вибору сайтів, яким дамо наші статті.

Для цього тиснемо «Найти площадку»(4).

Перед вами відкриється список ресурсів. Над ними буде поле «Фильтр». Тут можна вибрати як тематику ресурсу, так і ТІЦ та PR сайтів; ціну за посилання.

Із вибраного списку статей слід звернути увагу на декілька деталей.міралінкс купити посилання

Доменна зона сайту (5) – бажано щоб це була зона другого рівня, а не третього. Трошки краще коли www.site.com ніж www.site.com.ua , але це не дуже суттєво.

Рейтинг Міралінкс (6) – це рекомендація системи щодо якості площадок. Чим вище – тим краще.

ТІЦ та PR (7) – досить важливі показники, які опосередковано вказують на кількість якісних посилань, які ведуть на сайт донора.

Індексація статей (8) – бажано, щоб було близько до 100%. Інакше є шанс, що ресурс не дуже якісний, і ваше посилання пошукові системи так і «не побачать».

Швидкість розміщення (9) – приємно, коли не треба довго чекати, і вебмайстри одразу виконають ваше завдання, а не чекатимуть днями.

Дозволена кількість посилання. Кожен із донорів сам визначає, скільки можна в кожній статті ставити посилань. Не спішіть обурюватись якщо там дозволено тільки одне посилання. Скоріше всього ресурс якісний, і береже свою репутацію.

Наявність в ДМОЗ каталозі (12). Це приємний плюс. Гугл довіряє сайтам в ДМОЗі.

Тематика донора (13). Тут все зрозуміло. Не можна розміщувати посилання на кулінарний блог із сайту про авто.4

Якщо визначились із площадкою, ставите навпроти неї галочку, і тиснете «разместить» (15).5

Щоб перевірити, чи виконали ваше замовлення, тиснете на «Ожидают подтвеждения» (16), і на адресу площадки (17).6

Тут можна буде побачити, де саме розмістили вашу статті (18) і на адресу розміщення (19).7

Дивитесь чи все добре, обов’язково клацаєте на своє посилання в статті, чи перекидає куди треба, і тоді клацаємо «Оплатить» (20).

Після цього система зніме гроші із вашого балансу, і передасть вебмайстру, який розмістив ваш матеріал.

От така схема. Для здешевлення роботи, раджу писати статті для розміщення самому. Вони будуть якісніші, потрібного вам розміру. Якщо ви самі пишете матеріали для свого сайту, то думаю, не важко написати ще раз, але іншими словами. Для унікальності тексту.

P.S. Отут відгуки про цю систему http://otzyv.semsocial.ru/miralinks/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*