Купив боксерські бинти

Як я вже писав, маю  «желізний» гараж” в який приходжу два рази в тиждень побити мішок та пожати штангу. Ясне діло, що мені до хорошого спортсмена ще далеко. МС із боксу напевне ліквідував би мене ось так, з одного удару

Але все одно тренуватись потрібно. Вже є певні результаті, прийде час із ними поділюсь.

По боксерському мішку бив у рукавицях для роботи зі снарядами. Вони мають трошки грубішу та жорсткішу прослойку.

Мови про боксерські бинти не йшлось, хоча більшість спеців радить їх використовувати. Завжди вважав що таким чином треную кулаки для вуличної бійки.боксерські бинти

Але за тих 8 місяців «боксування» вже відчуваю що деякі суглоби на пальцях час-від-часу поболюють. Останньою краплею стала здерта шкіра на одному з кулаків (працював в рукавицях!). Коротше треба було купити боксерський бинт.

Крім того, бинт вбирає піт який виділяється при роботі. В результаті боксерські рукавиці служать довше. А бинт можна елементарно випрати і висушити. бинт боксерський

Якщо Тайсон, Льюіс чи Кличко їх використовують, то в мене що, сильніші кулаки? Так що не треба робити з себе фраєра. А самі кулаки можна загартувати просто стоячи на них чи віджимаючись. А також віджиматись на пальцях. Цього має вистачити.

Тепер як вибрати боксерський бинт. Виявляється, що вони всі мають стандартну ширину – 5см. Відрізняються тільки за довжиною та матеріалом. Намагайтесь купувати бинти довжиною не менше 3 метрів, інакше їх буде не вистачати для нормального намотування.

Бинти бувають із натурального матеріалу та з додаванням синтетики. Перші не тягнуться, другі еластичні та краще стягують кулак. Краще брати натуральні, вони все одно добре фіксують кулак, але не перетискають судини як синтетичні.

Де купити? Того добра є навалом в кожному спортивному магазині, але ми шукаємо де дешевше. Ціни коливаються від 65 грн за штуку нормально виробника і до 30 грн китайського.

Та я знайшов де можна купити пару пакистанських бинтів за 35 грн (у Львові, в спорттоварах напроти церкви св.Анни. вул.Городоцька). Нормальні, свою функцію виконують.

Як мотати боксерський бинт є повно інформації в інтернеті, в кінці статі даю ролик. Я так мотав.

Перше враження: коли після намотки згинаєш кулак, бинти починають сильно його фіксувати, всі суглоби та сухожилля. В результаті він стає бетонним. Тепер і травмуватись майже неможливо.

Так що не робіть з себе героїв, інакше буде підсвідомий страх зламати руку (на собі перевірено). А так – б’єш зі всієї сили, що і потрібно.

А сам кулак загартовуєш в інші дні, іншими способами.

2 коментарі

  1. Ну там мужика на першому відео вирубили надовго 🙂
     

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*