Купив боксерські лапи в Китаї

лапа боксерська

натисніть для збільшення

На кожній роботі де я працював завжди знаходив собутильн людей зі спільними інтересами.

В більшості випадків такими інтересами були створення власної справи, силові види спорту та єдиноборства.

На минулій роботі працював з нами Льонька. Кікбоксер. Провів багато поєдинків, але найголовніше що більшість з них були на вулицях. А це, погодьтесь, перевірка практикою. І йому не раз щось ламали, і він ламав. Правда у більшості випадків він.

Так от, він мені радив працювати на боксерських лапах. Це дуже хороша річ.

Само-собою, що і про боксерський мішок не потрібно забувати, але саме на лапах можна відпрацювати комбінації, захист і напад.

Про це пам’ятав, та щось не хотілося викидати зайві 200 гривень за пару лап.

Та недавно на китайському сайті (де я вже купував парашут для бігу) на очі попалася спокуслива пропозиція. Продавали боксерські лапи за 5$. Дві штуки – 80 гривень. Доставка з Китаю безкоштовна. На фото виглядали пристойно, навіть хтось коментар позитивний залишив. От тут купив http://www.buyincoins.com/

Коротше я спокусився і замовив ту лапу. Як купувати тут не буду писати, ось на цьому сайті завантажте безкоштовну книгу, там автор все розписав. Я краще за нього не напишу http://chinabaying.org.uaпосилка з Китаю

Оплатив за товар карткою, 23 травня ввечері. 24 травня китайці то діло запакували, і в моєму акаунті з’явилось фото запакованої продукції.

На наше поштове відділення у Львові прийшла посилка 5 червня. Досить швидко, враховуючи звідки йшло і за які гроші (безкоштовно).

Все, на пошті показав паспорт і забрав товар.

Що можна сказати? Боксерські лапи досить пристойно виглядають. І це при якій ціні! 80 гривень за дві штуки – не гроші.

Я наробив трохи фотографій, щоб ви самі могли пересвідчитись про якість товару.DSCN1825-1024x768

Лапи досить жорсткі, так що працювати в них нормально.

Ще не можу навіть приблизно сказати скільки прослужать, там подивимось. Зрозуміло що це не шкіра, а замінник. Але ніби не поганий замінник.

В будь-якому разі сильно не ризикував – 80 гривень.лапи з китаю

Так що досить вигідно деякі речі брати в китайців. Тим більше, що тепер майже все робиться в Китаї. Тільки треба читати відгуки тих людей, які вже придбали товар.боксерські лапи

P.S. Якщо чесно, то в мене враження що через ці сайти китайці скоро «знищать» нашу промисловість.  То ж ринкова економіка: пропонують дешево, а якість потрохи постійно покращується.

Так що мусимо щось самі робити щоб наша економіка працювала. Але чи захочемо ми пахати як китайці за пару доларів в день? Оце питання.

P.S. Ось так працює на лапах Рой Джонс:

2 коментарі

  1. Ну доставки безкоштовної не буває, просто включена в ціну 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*