Купив Key Collector!

мишка комп'ютернаЗа пару днів зробив дві покупки, які повинні полегшити моє життя в інтернеті. Як–не-як, а проводжу тут не одну годину кожного дня. Так що бажано всю цю нудну роботу оптимізувати.

Першою прийшла черга замінити стару мишку. Вже добряче залипала, і все руки не доходили піти в магазин і купити щось нове.

Попередній комп’ютерній мишці особливу увагу не приділяв, тому і купив якусь дешеву gembird за 30 гривень. Ну і на тих 30 гривень вона в мене попрацювала. 7 місяців.

Тепер вже на очі потрапила ігрова мишка від китайської фірми havic. Можна було вибрати і більш відомого виробника, але це все робиться в Китаї. А так вибрав комп’ютерну мишку із класним дизайном. Більша за попередню, і це добре, менше руки болять.

Крім того, пристрій має не 3 кнопки як завжди, а 5. Дві з боку, ними мені зручно переходити на наступну чи попередню сторінки.

Звичайно, це не є якийсь космічний виріб, і в принципі річ недорога, але роботу свою виконує. А мені що ще треба? До речі, можете подивитись на огляд кращих ігрових миш 2012 року http://luckyfamilyman.ru/Ото вже бомба!

А я купив ось таку http://dreampresent.uaprom.net/

Але миші мишами, але найголовніше, що я придбав найкрутішу програму для вебмайстрів – Key Collector.

Які б не були у вебмайстрів методи роботи, та всі погоджуються, що якщо вже й купувати програму, то в першу чергу кейколектор.

У цій статті не ставлю за мету описати функціонал програми, тим більше, що ще у всьому не розібрався сам.

Але сама програма – бомба. Я знав що купую, та насправді функцій ще більше, і все працює коректно. Дуже зручно.

Ясно, що всі ці дані можна збирати ручками, але таке враження що пересів із “жигулів” у кабіну сучасного винищувача.

Море налаштувань, функцій, і все під рукою.

От наприклад, як вже працював з сайтом про папуг.

1.Спочатку зібрав статистику з лічильника Liveinternet. Вийшло близько 11 000 фраз. Чим вони хороші? Це не є якісь віртуальні запити, а саме ті, на які реально переходили відвідувачі на мій ресурс.

2. Визначив популярність кожної фрази в Яндексі, за допомогою операторів «!». Після цього відсіяв значення які шукають менше 30 разів в місяць, і більше 1000. Перше – бо неефективно просувати такий запит. Друге – дорого.

3. Визначив релевалентну сторінку в пошуковій системі Яндекс.  

4.Програма знайшла яке місце займає мій сайт у Яндексі та Гуглі по тій чи іншій фразі. Все те, що вище 3 місця, та нижче 25 я видалив. Бо неефективно просувати.

5.Після того, програма перевірили ще всі фрази чи їх задають в пошукових запитах. Це також трохи відсіяло сміття.

6.Задав стоп слова, і видалив непотрібні фрази.

7.В результаті вийшло 277 прекрасних пошукових запитів, по яких можна просувати свій ресурс. Найбільш конкурентні також можна не застосовувати.

8.Всі ці дані можна одразу закинути в Sape. Та скажу по секрету, я з цією біржою ніколи не працював. Адже найкращі посилання де? Правильно в GoGetLinks  та Miralinks.

9.Я ж, напевне, спробую на всі ці сторінки проставити внутрішні посилання із потрібними анкорами.

А тепер скажіть будь ласка, скільки це все займе часу, якщо робити ручками? А тут, ти пишеш статтю чи читаєш книгу, а Key Collector все робить за тебе.

Скажу чесно, програма вартує тих 50$ які просить за неї автор.

Я вже давно думав, та все щось не міг наважитись. Та тепер не шкодую.

Вещь полєзна.

Знаю, що є на форумах для завантаження ламані версії, та то все не працює нормально. Тим більше, що тут постійно Key Collector оновлюється. І звичайно що безкоштовно.
Казка!

3 comments

  1. Так програма чудова, правда до неї треба купувати антикапчу в індусів, та шукати проксі. До речі в тебе проксі безкоштовні чи як?

  2. Також ніколи не купував, є багато закордонних сервісів де якісні проксі. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*