Курс Володимира Бєляєва «Блоггинг от А до Я»

блогінг от а до я Сьогодні нарешті додивився курс Володимира Бєляєва «Блоггинг от А до Я». Чому нарешті? Тому що там 20 уроків, середньою тривалістю 60 – 80 хвилин кожний.

Там дійсно маса інформації. Не можу сказати що більшості цього я не знав, адже тьху-тьху, перший свій сайт створив ще три роки тому. Тому певні знання були. Та тепер я став ще більшим професіоналом. 20 годин класного відео по створенні сайтів – то не жарти.

Що кидається в очі при ознайомленні з роботами Володимира?

В першу чергу це їх якість, так так, кожен урок чи курс у нього зроблений дуже якісно, видно що вкладена «душа».

Звичайно, не зі всім там я згідний, траплялися певні моменти в яких автор суперечив сам собі, але користі було багато крім.

Та що там користь, в Бєляєва особлива енергетика. Адже натхнення, енергія – заставляє нас рухатися вперед. Я за ним давно слідкую. Володимир явно не «тухлячок», свій перший бізнес він заснував ще 13 років тому. В його підпорядкуванні було близько сотні людей, вони володіли процвітаючою рієлторською фірмою.

Та через кризу 2008 він збанкротував і вирішив спробувати заробити в інтернеті. Він поставив собі завдання: поки не зароблю перших 1000$ в мережі, вчити інших не буду.

Як видно із назви курси включають усе, що має знати блогер. Якщо ви новенький, і ще нічого не знаєте про створення сайтів, «Блоггинг от А до Я» вам допоможе.

Та й ті хто вже мають свої сайти знайдуть там щось корисне.

Мені особливо цікаво було послухати інформацію саме про заробіток на сайтах. В мене ця частина викликає особливу увагу. На деякі речі дійсно відкрилися очі.

Дуже добре, що уроки описані зрозуміло навіть для новеньких.

Курс включає в себе такі розділи як:

– Принципи роботи Пошукових Систем

– Як заробляти на сайтах. Тут автор показує на прикладах чужих сайтів, яким чином вони заробляють. Мені цей урок особливо сподобався. Тут автор детально та зрозуміло пояснює, чим відрізняються сайти створені для людей, від ГС що призначені для продажу посилань. А також від ресурсів призначених для заробітку на контекстній рекламі.

– Вибір тематики сайту

– Семантичне ядро, як скласти

– Домен, двигунець та хостинг

– Структура сайту

– Як писати статті, їх оптимізовувати, публікувати. А також робота із зображенням.

– Емейл маркетинг

Аналіз конкурентів

– Соціальні мережі

– Seo оптимізація

– Алгоритми просування сайту

Купівля посилань (великий урок тривалістю 3 години)

Володимир  є власником багатьох сайтів, і робота в нього поставлена на автомат. Такі речі мені також подобаються.

Коротше, якщо вам потрібен якісний курс по створенню та заробітку на сайтах, то замовити його можна тут http://trynyty.ru/ot-a-do-ya/. Це не реферальне посилання, просто так дав. Хто захоче, той купить. У курсі дійсно багато цікавого матеріалу, я брехати не люблю.

2 comments

  1. Ого… забагато коштує курс… зараз собі придбати його не можу дозволити…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*