Китайські утеплені джинси за 180 грн

джинси з КитаюДавно я обіцяв своїм читачам написати статтю про те як купувати товари у  Китаї. Вже збирався писати, на чорновику були певні замітки, але сталась невеличка проблема. Джинси які я замовив все не приходили. Я ж не хотів писати статтю не отримавши цей товар.

В результаті сьогодні забрав посилку на своєму поштовому відділенні. Довго, чомусь дуже довго йшли ті джинси – аж 60 днів! В мене приходили товари за 20-30 днів, а тут так довго. Добре з тим, головне що прийшли.

Ось вони тут продавались (вже не продаються), це трохи інші http://www.aliexpress.com/item/2

Мені потрібні були осінньо-весняні джинси, тому в поле пошуку вставляв «jeans autumn». Тобто «джинси весна».

джинси з КитаюЯк бачите перейшовши по посиланню, що мали штани бути якісними, утепленими, гарними.

Замовляючи їх, я дуже довго вибирав розмір, адже знав що без примірки, та ще й у Китаї можна купити «чортзнащо».

В результаті в мене для вас три новини: дві добрі, і одна погана 🙂

Спочатку добрі: джинси виявилися дуже якісними, утепленими (хоча й не сильно грубими), якісна та гарна матерія на кишенях, модний матеріал, – коротше все «чьотко». Всі шви також акуратні, замок металевий, працює добре.

Друга хороша новина – я переміряв всі важливі розміри штанів які прийшли, і виявилось що фактично всі вони збігалися із заявленими у таблиці на сторінці продавця (я брав 34 розмір).

джинсиТепер про погану новину. Джинси виявилися для мене вузькуватими 🙁

Чому так? Вини китайців тут не має. Просто я ношу розмір 33 (з натяжкою), а китайські розміри відрізняються від наших. От для того і китайці дають ці таблиці із розмірами. Обов’язково треба дивитись на них, а не сліпо замовляти розмір який ви носите.

Я перед покупкою дивився на ці таблиці, тому і взяв 34 розмір, замість 33. Більший не хотів брати, щоб не були як шаровари.

Але не врахував одної речі. Я за пару місяців поправився, адже почав усилено присідати зі штангою в своєму гаражі. До речі, присів 15 разів зі 115 кг 🙂
Відповідно трошки погано поміряв розмір (це не вина китайців, вони дали те що я замовив), трошки погрубшав, і в результаті джинси сидять «плотнєнько». Так що носити не зможу (я ще буду присідати 🙂
Висновок. Купувати речі в Китаї можна (і потрібно), ну хіба що ви знаєте де в нас продають утеплені джинси за 180 грн 🙂
Тільки слід уважно дивитись на таблиці які вони дають при опису товару, і сильно не поправлятися 🙂
І ще одне. Коли будете дивитись на таблиці, то візьміть джинси які на вас «сидять» добре, і поміряйте на них всі важливі розміри, а не об’єми свого тіла, бо так помилитесь. Якщо вийде щось середнє між двома розмірами, то беріть більший.

Ну все, за пару днів щось напишу про те як купувати товар у Китаї. Себе гуру не можу назвати, бо є люди які постійно замовляють великі об’єми, ведуть бізнес із Китаєм, мають там свої склади. Я ж простий покупець (любитель), але те що знаю – розкажу.

4 коментарі

  1. Можливо вже на весну (зимове все є…) спробую собі замовити щось звідти 🙂 Якісь тонкі джинси, або кофту. Дуже вже хочу спробувати замовляти з Піднебесної))

  2. І я хочу спробувати щось замовити. Чекаю на публікацію з описом того, як це все діло робиться)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*