Китайський годинник

китайський годинникПоламався в батька годинник, то я довго не думаючи запропонував купити йому в Китаї.

Показав татові сайт на якому купую – будь ласка, вибирай http://www.buyincoins.com. Коротше вибір зупинили на дешевій (навіть як для Китаю) моделі. http://www.buyincoins.com/

На вибір вплинуло дуже багато позитивних відгуків, а також великий циферблат. Старшій людині підійде. Правда як потім вияснилося, краще б тло циферблату більше контрастувало із стрілками. Але це вже вияснилось потім.

Після того як вибрали, модель, оплатив, і на протязі 13 днів замовлення прийшло на пошту. Все акуратно запаковано, в поліетиленову бульбашкову плівку.

На пошті пред’явив паспорт, і забрав товар. Доставка безкоштовна.

Що можна сказати про годинник? При  близькому розгляді (сантиметрів 10) видно звичайно що це «мейд ін чайна». Але загалом з «природньої» відстані складає непогане враження.

Циферблат дійсно досить великий, але це непогано для старших людей, чи тих, хто шукає якийсь стильний варіант.

посилка з китаюГодинник працює від батарейок, є в комплекті.

За добу йшов точно, правда це відноситься до хвилин. Секунди не міряв (та й для чого, понятне діло що то не Швейцарія).

Як і у всіх дешевих китайських годинниках крутяться тільки три головні стрілки (годинна, хвилинна, секундна). Інші приклеєні, просто для краси.

Ремінець не є дорогий, але виглядає нормально, не соромно з ним  «між люди вийти». Правда не впевнений що він збереже свій стан, наприклад, протягом року активного використання.

Тікає годинник досить чутно, але це скоріше перевага. Особисто мені подобається як тікають годинники – заспокоюють чи що.

Скло «сидить» акуратно, правда при дуже близькому розгляді видно в деяких місцях неідеальний «шов». Але повторюю, це при надто близькому розгляді.

Висновок. Для подарунку китайський годинник не раджу купувати, хоча й виглядає цілком пристойно. Йде точно. Дизайн хороший, якщо не влаштовує, то виберіть собі в китайців нормальний.

А якщо облізе корпус, потріскає ремінець, зміниться мода – завжди можна купити інший. На щастя, ціна це дозволяє.
Для тих, хто запитує яка якість китайської продукції,  можна показати два відео. На одному видно нелюдську працездатність та старанність (вони весь світ “взують”). На іншому – розхлябаність. Як перше, так і друге відео мене здивувало. Якщо це Китай, звісно.

4 comments

  1. А в ящиках планшети? 🙂 Хоча, думаю, Китай надто велика країна, вважайте, це світ у світі – й там усього достатньо – й старанності, й недбальства. Що ж хочете, кожен четвертий мешканець планети – китаєць! Вони ще себе покажуть. Ще наші онуки не англійську, а китайську будуть учити. Уявляєте, яке горе?! 🙂 

  2. Наскільки я знаю, вони на упакуванні не економлять, тому таке жбурляння планшетам не буде бідою. Але все одно не дуже естетичне видовище

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*