Ледь не нарвався

Вчора був вільний час, і ввечері пішов на озеро недалеко від дому, щоб сфотографувати пейзаж під час заходу сонця.

Взяв фотік і штатив на плечі, помаленьку йду. Дійшов до перехрестя Стрийська-Наукова, – зупиняється авто. Два хлопці щось запитують у старшого перехожого, той махає головою, і показує на мене. Ті під’їхали, запитують де ресторан «Хутірець».

Щось мені в голові перемикнулось, і я сплутав із ресторанчиком «Старе село», яке також оформлено у такому «сільському стилі».

Коротше, я їх направив на Автовокзал на Стрийській, потім сказав повернути на ліво, запитати де був магазин «Барвінок», і там в районі 50 метрів пошукати цей ресторан.

Він ще так на мене дивно подивився, бо я направив їх зовсім в інше місце (напевне йому приблизно сказали, де має бути ресторан).

Ну все, я підказав, і пішов на озеро.

І тут до мене доходить, що я «натупив» і хлопців, які були у 50 метрах від потрібного місця (тільки повернути за перехрестя) направив 3 км від того місця, і ще запитувати де старий «Барвінок» і т.д.

То капець!

Розумні люди кажуть не давати порад, якщо не впевнений. Але хотілось допомогти людям, і був впевнений, що це потрібний ресторан.

Потім, коли фоткав на озері, то особливо голову не піднімав, бо ж будуть повертатись у потрібний ресторан, хтось таки направить – то щоб не побачили 🙂

Напевне не зразу потрапили, але надіюсь, хоч на торт встигли.

P.S.Добре, якщо вони мій блог не читають 🙂

P.P.S. До речі, от таке фото того дня сфоткав:IMG_3537_8_9_tonemapped

2 коментарі

  1. Що це за озеро?

    • Карстові озера на перехресті вулиць Стрийська-Наукова.
      Але вживу не такі як на фото – засмічені, “мін” понакладали.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*