Про лендінг пейдж (Landing Page)

lendingpageЛендінг пейдж (Landing Page) – це, як правило, односторінковий сайт, головним призначенням якого є «примусити» відвідувача зробити потрібну дію. Причому, в сайтах такого типу дуже високий відсоток успішних спроб.

Бо у звичайних сайтах читач губиться у сотнях (чи тисячах) сторінок, і може клікнути на пропозицію, а може й пройти мимо.

На відміну від звичайних сайтів, лендінг пейдж включають у себе тільки потрібні елементи, і нічого зайвого. В такому разі, читач нінащо не відволікається, і розробники сторінки, фактично «ведуть» його до форми замовлення товару (послуги), чи підписки. І звичайно, що на таких сторінках не розміщують рекламні оголошення, інакше потенційний клієнт «втече» на інший сайт.

Як правило, лендінг пейдж складається із заголовку, опису товару (послуги), відео, яке показує переваги продукту, відгуки користувачів, гарантія виробника, переваги продукту та його ціна, форма замовлення.

Щоб заставити відвідувача менше думати, на таких сторінках часто розміщують таймери. Типу, «акція завершиться через 5 днів».

Як рекламують лендінг пейдж?

Як правило, такі сайти важко просувати у пошукових системах, оскільки в них мало контенту. Крім того, як правило їх створюють під певний продукт чи послуги, і після створення нових товарів – створюють нову сторінку.

Тому найкраще «лити трафік» за допомогою розміщення рекламних оголошень в групах соцмереж, тізерних мережах та контекстній рекламі. Також можна використовувати банерну рекламу, хоча вона менш ефективна.

Що можна рекламувати за допомогою таких сторінок?

Практично будь-які послуги та недорогі товари. Недорогі, бо до таких одно сторінкових сайтів у читачів низька довіра. Погодьтесь, ми скоріше купимо мобільний телефон у відомому магазині «Розетка», ніж на якомусь незрозумілому односторінковому сайті.

Зате на таких сайтах легко продаються недорогі китайські товари чи збираються підписні бази.

Я робив лендінг пейдж під: поліграфічні послуги, вантажні перевезення, продаж китайських годинників, led насадок на кран, електронної книги, ремонт пральних машин, оренду спецтехніки та встановлення підвісних стель.lending

Як заробляти на одно сторінкових сайтах?

Можете купувати, наприклад, гуртом в Китаї дешеві товари, і перепродувати із націнкою поштучно. А можете створити, такий лендінг пейдж, наприклад, про ремонтні роботи, і віддавати отримані замовлення ремонтним бригадам. Не за дякую, звичайно. Тим більше, ремонт приміщень коштує недешево, тому вам щось повинно перепасти.

Де зробити чи замовити?

Якщо ви трошки орієнтуєтесь у створенні сайтів, то можете зробити самостійно. Не обов’язково всі елементи розробляти самому, можна завантажити готові шаблони, і змінити на свій лад тексти та зображення.

Наприклад, щоб знайти шаблони шапки сайту, можна набрати в Гуглі «header free download». І по аналогії, так шукати інші елементи (відгуки, гарантії, і т.д.).

А можна пошукати фразу «лендинг пейдж скачать бесплатно», і вибрати потрібну вам тематику.

Також, можна піти сюди http://freelance.ua/ чи сюди https://www.fl.ru/ , і дати завдання фрілансерам. Але ціну не ставити, нехай самі пропонують. Потім подивитись на їхні портфоліо, і вибрати кращий варіант, за критерієм «ціна-якість».

Також, є сервіси, де можна зробити такі сторінки, правда вони будуть, ніби орендовані. Але в багатьох випадках цього достатньо. Тим більше, на на таких сервісах є багато класних шаблонів.

Як приклад, можна навести http://wppage.ru/enter-p/ та  http://lpgenerator.ru/. Тільки дивіться на ціни, відгуки, зручність роботи.

5 коментарів

  1. Я робив лендінг пейдж під:….. це все для себе пробував, чи на замовлення комусь?

    • Для себе. Хотів як посередник працювати. Але виявилось, що для тестування потрібно трохи грошей. Хоча сайт про ремонт та встановлення пральних машин показав непоганий результат. Заявки були, але майстрів для передачі заказів не знайшов, все підприємства.

  2. Який двіжок порадиш для односторінкових сайтів?

    • Я більшість робив без двіжків, по шаблонах. Двигунці потрібні там, де багато сторінок. А тут можна обійтись.

  3. Павло, дякую за корисну інформацію і гарне викладення!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*