Львівський міський арсенал

Люблю історію, і маю особливі відчуття до історичних речей. Тому неодноразово відвідував львівські музеї.

Декілька днів тому ще раз відвідав Львівський міський арсенал (музей зброї). Львів’яни про нього знають, а гостям міста Лева дуже раджу відвідати. Тим більше, що вхідний квиток коштує 10 гривень (дані на травень 2015). Я заплатив більше, бо хотів зробити фотографії.

Вхід до львівського арсеналу: львівський музей зброї
Музей на карті:

Так виглядає музей всередині:міський арсенал

Там досить темно, навіть як для музеїв. Не хотів використовувати спалах (в музеях можуть недозволяти), тому прийшлось фотографувати на високих ISO – 3200. Потім познімав шуми в плагіні Noiseware. В результаті картинка вийшла непогана.
На жаль, в мене була тільки одна батарея, і я для її економії не фотографував додатково описи експонатів. Тому прийдеться дивитись так.

Шолом лицаря:

лицарський шолом

шолом лицаря

Кольчуга і меч у півтора руки:

меч і кольчуга лицаря

кольчуга і меч

Лицарський меч:лицарський мечГоловний убір драгунів:драгуни, головний убірЩе один експонат попередньої тематики:драгуниШоломи східних воїнів ХІІ століття:IMG_1901Шаблі:шабліЩит східних воїнів:щитКріси і кинджали:кріси і кинджалиКіраса російського офіцера ХІХ століття:кіраса офіцераЗахист японського воїна ХVІІ століття:японія, зброя, Парадна булава:булава параднаАфриканська зброя:африканська, зброяАрбалети:арбалетиСтародавні рушниці:рушниціШолом західного воїна:шоломБойові алебарди:алебарда, зброяПістолети:пістолети стародавніГармата “Апостолка”:гармата АпостолкаРевольвер:револьверКозацька порохівниця:порохівницяСтарий револьвер:IMG_1919Обладунок лицаря. Я підійшов ближче, і мені здалось, що це репродукція. Пластини дуже якісно оброблені. Не вірю, що колись так могли обробити:IMG_1923

Ще одні лицарські обладунки:лицар, обладунок

Стародавні гармати:IMG_1927Гармата Великий Фальконет:гармата фальконетКитайська гармата столітньої давності:IMG_1932Гармата з ядрами ХVІІ століття:ядра і гарматаКозацькі литаври:козацька литавраРевольвери:револьвериСтародавні рушниці:рушниці стародавніЯк ви розумієте, я не міг сфотографувати всі експонати. Тому раджу за першої можливості відвідати львівський міський арсенал, щоб “торкнутись” історії.
До речі, ходячи по музею, мене не покидала думка: “це ж скільки всього люди придумали, щоб вбивати одне одного”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*